Новини суспільства

20 липня

Правоохоронці затримали раніше судимого мукачівця, який вкрав велосипед

За даним фактом відкрито кримінальне провадження

Прочитати новину
20 липня

На Закарпатті очікують підйом рівнів води у річках

Без негативних наслідків

Прочитати новину
20 липня

Закарпатські прикордонники затримали киянку, яка намагалась незаконно вивезти доньку за кордон

Жінка пропонувала хабар

Прочитати новину
20 липня

На Закарпатті заснували Міжконфесійну Духовну Раду

Прочитати новину
20 липня

Закарпаття не залишиться без питної води

Угорщина забезпечить область хлором для її очистки

Прочитати новину
20 липня

На Закарпатті до адміністративної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень притягнуто 59 осіб

За півроку

Прочитати новину
20 липня

Опитані на кордоні мандрівники вказували на наявність корупції по обидва боки кордону, однак з українського – більше

Про це свідчать результати дослідження ГО “Європа без бар’єрів” у рамках проекту “Анатомія кордону”. Респондентів просили розповісти про випадки корупції на кордоні, про які вони знають.

Прочитати новину
20 липня

Якою буде доля будівлі колишньої мікви в Ужгороді?

Реконструкція чи знищення?

Прочитати новину
20 липня

Епідемічна ситуація з гострих кишкових інфекцій на Закарпатті спокійна

Спалахів кишкових інфекцій та харчових отруєнь в побуті, оздоровчих закладах або пов’язаних із закладами громадського харчування, у першому півріччі 2018 року не зареєстровано

Прочитати новину
20 липня

В Ужгороді сталася аварія

Інформують закарпатські патрульні

Прочитати новину
«[1]23...4760»


   Новини суспільства в Закарпатській області

Суспільство, що не кажи, річ складна. Чим більше ми починаємо заглиблюватися в його сучасні надра, тим гірше ми їх розуміємо. Сьогодні внутрішня структура суспільства стає дедалі складнішою, адже його розвиток настільки стрімкий, що ми просто не встигаємо за ним встежити. Релігія, наука, ділові та побутові відносини між людьми – все це дуже впливає на зміни, що постійно відбуваються у соціумі. На зміну одним уподобанням людства одразу ж приходять інші, зовсім не схожі на своїх попередників, тому нам часом буває дуже важко прийняти їх, особливо, якщо мова йде про такі речі, які здаються нам «дикими». Але все це життя, а воно повне сюрпризів, тому нічого дивного в тому, що зі звиканням до них виникають труднощі, немає. Та й далеко не всі новини суспільства, що відбуваються практично кожного дня, відомі широкій публіці. Саме тому ми і створили цей розділ, аби зробити таємниці  сучасного розвитку суспільних відносин відкритими для всіх.

В наші складні часи новини про суспільство охоплюють дуже багато різноманітних тем, де кожна цікавіше попередньої. Наші спеціалісти намагаються схопитися за всі важливі події, які просто не можуть бути не вартими вашої уваги. Світові є про що розповісти нам, і ми якнайшвидше публікуємо ті відомості для вас.Останнім часом прийнято вважати, що найцікавіші зміни суспільства відбуваються у країнах Європейського Союзу та Америки. Все через те, що наш, український соціум, кажуть, недорозвинений, у порівнянні з їхнім. Проте ця думка хибна, Україна та її люди розвиваються не менш стрімко. З нашим суспільством трапляються дуже захопливі речі, і ми з гордістю розкажемо вам про них.Наш розділ постійно і своєчасно поповнюється свіжими новинами суспільства, оглядами найцікавіших подій, що відбувалися за останній тиждень. Особливу увагу ми приділяємо тим «метаморфозам», що впливають на розвиток соціуму нашого рідного Закарпаття. Освіта, народжуваність, діяльність різноманітних спілок, література, музика, мистецтво, наука, дозвілля та багато іншого чекає на вас на сторінках нашого сайту.Наші дослідження охоплюють всю Закарпатську область без будь-яких виключень. Мукачеве, Рахів, Виноградів, Хуст, Свалява, Берегове, а також інші міста, поселення і села - всі вони є важливими складовими суспільного розвитку Закарпаття. Нажаль, його супроводжують не тільки постійні прогресивні явища, але й зворотні, тому ми зупинимося і на них. Правда – це те, що дійсно потрібно людям. Без гіперболізації та применшень. Читайте, дізнавайтеся, пориньте у світ найцікавішої інформації разом з нами!