Новини суспільства

20 липня

Рекомендації закарпатські рятувальники щодо підготовки до прогулянки в лісі

Прочитати новину
20 липня

Якою є демографічна ситуація у Закарпатській області?

На 1 червня 2018року становила 1256959 осіб

Прочитати новину
19 липня

У Закарпатській поліції гостювали діти з літнього табору

Юні ужгородці, які відпочивають в літньому таборі благодійного фонду «Життя і надія», побували на екскурсії в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області.

Прочитати новину
19 липня

Із кранів мукачівців тече брудна вода (фото)

Містяни не то,щоб попити - а і помитися не мають змоги

Прочитати новину
19 липня

Хлопчик, якого екстрено доставляли літаком з Ужгорода до Києва, одужує

Про це в мережі Фейсбук розповіла закарпатська волонтерка Власта Негря.

Прочитати новину
19 липня

Із професією рятувальника вихованців дитячих таборів ознайомлювали закарпатські надзвичайники

19 липня перечинські рятувальники навідалися до вихованців дитячого релігійного табору, що в селі Турички, аби провести з ними інформаційно-роз’яснювальну роботу.

Прочитати новину
19 липня

Один з пунктів пропуску на Закарпатті тимчасово не функціонуватиме

Як повідомляють митники, це пов'язано з проведенням робіт

Прочитати новину
19 липня

Українські "Афіни": сюди не ведуть вказівники, а у келіях древніх монахів місцеві зберігають картоплю

Прочитати новину
19 липня

В Україну почали завозити хлор з Румунії

Прочитати новину
19 липня

В Ужгороді виявили значні порушення на будівництві

Монтаж баштового крану на одному з будівельних майданчиків Ужгорода був виконаний з порушеннями

Прочитати новину
«[1]23...4759»


   Новини суспільства в Закарпатській області

Суспільство, що не кажи, річ складна. Чим більше ми починаємо заглиблюватися в його сучасні надра, тим гірше ми їх розуміємо. Сьогодні внутрішня структура суспільства стає дедалі складнішою, адже його розвиток настільки стрімкий, що ми просто не встигаємо за ним встежити. Релігія, наука, ділові та побутові відносини між людьми – все це дуже впливає на зміни, що постійно відбуваються у соціумі. На зміну одним уподобанням людства одразу ж приходять інші, зовсім не схожі на своїх попередників, тому нам часом буває дуже важко прийняти їх, особливо, якщо мова йде про такі речі, які здаються нам «дикими». Але все це життя, а воно повне сюрпризів, тому нічого дивного в тому, що зі звиканням до них виникають труднощі, немає. Та й далеко не всі новини суспільства, що відбуваються практично кожного дня, відомі широкій публіці. Саме тому ми і створили цей розділ, аби зробити таємниці  сучасного розвитку суспільних відносин відкритими для всіх.

В наші складні часи новини про суспільство охоплюють дуже багато різноманітних тем, де кожна цікавіше попередньої. Наші спеціалісти намагаються схопитися за всі важливі події, які просто не можуть бути не вартими вашої уваги. Світові є про що розповісти нам, і ми якнайшвидше публікуємо ті відомості для вас.Останнім часом прийнято вважати, що найцікавіші зміни суспільства відбуваються у країнах Європейського Союзу та Америки. Все через те, що наш, український соціум, кажуть, недорозвинений, у порівнянні з їхнім. Проте ця думка хибна, Україна та її люди розвиваються не менш стрімко. З нашим суспільством трапляються дуже захопливі речі, і ми з гордістю розкажемо вам про них.Наш розділ постійно і своєчасно поповнюється свіжими новинами суспільства, оглядами найцікавіших подій, що відбувалися за останній тиждень. Особливу увагу ми приділяємо тим «метаморфозам», що впливають на розвиток соціуму нашого рідного Закарпаття. Освіта, народжуваність, діяльність різноманітних спілок, література, музика, мистецтво, наука, дозвілля та багато іншого чекає на вас на сторінках нашого сайту.Наші дослідження охоплюють всю Закарпатську область без будь-яких виключень. Мукачеве, Рахів, Виноградів, Хуст, Свалява, Берегове, а також інші міста, поселення і села - всі вони є важливими складовими суспільного розвитку Закарпаття. Нажаль, його супроводжують не тільки постійні прогресивні явища, але й зворотні, тому ми зупинимося і на них. Правда – це те, що дійсно потрібно людям. Без гіперболізації та применшень. Читайте, дізнавайтеся, пориньте у світ найцікавішої інформації разом з нами!