Новини суспільства

26 червня

Закарпатські рятувальники вчили селян безпеки влітку (фото)

Два пожежно-профілактичні відпрацювання населених пунктів області проведено закарпатськими рятувальниками сьогодні, 26 червня.

Прочитати новину
26 червня

Поліцейські Мукачівщини нагадали дітям правила відпочинку на воді (фото)

Співробітники ювенальної поліції Мукачівського районного відділення разом з рятувальниками провели профілактичну бесіду з неповнолітніми на комплексі відпочинку у селі Кленовець.

Прочитати новину
26 червня

На кордоні з Угорщиною знову черги

На КПП "Тиса"

Прочитати новину
26 червня

Розклад руху потягів до Закарпаття тимчасово змінено

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у графіку руху приміських поїздів

Прочитати новину
26 червня

Закарпатська ОДА подала Перспективний план на розгляд облради

Вчора, 25 червня, т.в.о. голови Закарпатської облдержадміністрації Іван Дуран підписав розпорядження про направлення проекту Перспективного плану формування територій громад Закарпатської області для схвалення на черговій сесії Закарпатської обласної ради

Прочитати новину
26 червня

Працівники АТ "Закарпатгаз" починають відновлення газопостачання у Новому районі Ужгорода

Роботи, завдяки професіоналізму працівників підприємства, вдалося закінчити на 1 день швидше.

Прочитати новину
26 червня

26 червня розпочнеться додаткова сесія ЗНО

26 червня тестуванням з математики розпочнеться додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання.

Прочитати новину
26 червня

Мукачівські рятувальники попереджають нещасні випадки на воді (фото)

Чимало охочих добре відпочити в спекотний літній день відправляються поближче до води. Щоб їхнє дозвілля було безпечним, закарпатські рятувальники проводять профілактичні рейди водними об'єктами області.

Прочитати новину
26 червня

В Ужгороді зафіксовано максимальну рекордну температуру повітря

Вчора ми досягнули історичного температурного рекорду по Ужгороду

Прочитати новину
26 червня

В обласному центрі Закарпаття буде ускладнено рух

27 червня у зв’язку з урочистим покладанням квітів на площі Народній буде заборонено стоянку та рух транспорту дорогою біля пам’ятника Кобзареві.

Прочитати новину
«[1]23...5125»


   Новини суспільства в Закарпатській області

Суспільство, що не кажи, річ складна. Чим більше ми починаємо заглиблюватися в його сучасні надра, тим гірше ми їх розуміємо. Сьогодні внутрішня структура суспільства стає дедалі складнішою, адже його розвиток настільки стрімкий, що ми просто не встигаємо за ним встежити. Релігія, наука, ділові та побутові відносини між людьми – все це дуже впливає на зміни, що постійно відбуваються у соціумі. На зміну одним уподобанням людства одразу ж приходять інші, зовсім не схожі на своїх попередників, тому нам часом буває дуже важко прийняти їх, особливо, якщо мова йде про такі речі, які здаються нам «дикими». Але все це життя, а воно повне сюрпризів, тому нічого дивного в тому, що зі звиканням до них виникають труднощі, немає. Та й далеко не всі новини суспільства, що відбуваються практично кожного дня, відомі широкій публіці. Саме тому ми і створили цей розділ, аби зробити таємниці  сучасного розвитку суспільних відносин відкритими для всіх.

В наші складні часи новини про суспільство охоплюють дуже багато різноманітних тем, де кожна цікавіше попередньої. Наші спеціалісти намагаються схопитися за всі важливі події, які просто не можуть бути не вартими вашої уваги. Світові є про що розповісти нам, і ми якнайшвидше публікуємо ті відомості для вас.Останнім часом прийнято вважати, що найцікавіші зміни суспільства відбуваються у країнах Європейського Союзу та Америки. Все через те, що наш, український соціум, кажуть, недорозвинений, у порівнянні з їхнім. Проте ця думка хибна, Україна та її люди розвиваються не менш стрімко. З нашим суспільством трапляються дуже захопливі речі, і ми з гордістю розкажемо вам про них.Наш розділ постійно і своєчасно поповнюється свіжими новинами суспільства, оглядами найцікавіших подій, що відбувалися за останній тиждень. Особливу увагу ми приділяємо тим «метаморфозам», що впливають на розвиток соціуму нашого рідного Закарпаття. Освіта, народжуваність, діяльність різноманітних спілок, література, музика, мистецтво, наука, дозвілля та багато іншого чекає на вас на сторінках нашого сайту.Наші дослідження охоплюють всю Закарпатську область без будь-яких виключень. Мукачеве, Рахів, Виноградів, Хуст, Свалява, Берегове, а також інші міста, поселення і села - всі вони є важливими складовими суспільного розвитку Закарпаття. Нажаль, його супроводжують не тільки постійні прогресивні явища, але й зворотні, тому ми зупинимося і на них. Правда – це те, що дійсно потрібно людям. Без гіперболізації та применшень. Читайте, дізнавайтеся, пориньте у світ найцікавішої інформації разом з нами!