Новини суспільства

22 серпня

Учні з особливими потребами зможуть навчатись довше

Відтепер школярам з особливими освітніми потребами може бути подовжено тривалість навчання на два роки. Це передбачено змінами до постанови КМУ, що ухвалені урядом.

Прочитати новину
22 серпня

Центр надання адміністративних послуг Ужгородської міської ради інформує про графік роботи

24 та 26 серпня – вихідні з нагоди відзначення Дня Незалежності України.

Прочитати новину
22 серпня

5 ДТП трапилось на Закарпатті

Відреагували на 125 викликів

Прочитати новину
22 серпня

Вийшла з ладу база даних митниці на ділянці українсько-угорського кордону

ДО УВАГИ ПОДОРОЖНІХ В НАПРЯМКУ УГОРСЬКОГО КОРДОНУ!

Прочитати новину
22 серпня

На кордоні з Угорщиною знову кілометрові черги

І на словацькому також

Прочитати новину
22 серпня

Кресло решает все: учим ребенка сидеть правильно

Прочитати новину
22 серпня

В Ужгороді ускладнено рух транспорту

До уваги водіїв!

Прочитати новину
21 серпня

Гірські рятувальники надавали допомогу туристу, що травмував ногу

Завжди на варті вашої безпеки!

Прочитати новину
21 серпня

Прикордонники затримали порушника який намагався провести заборонені речовини

Він перевозив пів кілограма кокаїну

Прочитати новину
21 серпня

На Львівщині через африканську чуму знищать майже 100 тисяч свиней

На свинофермі ТОВ "Галичина-Захід" поблизу села Кавське на Львівщині виявили масштабний спалах африканскої чуми - більше 90 тисяч свиней знищать.

Прочитати новину
«[1]23...5185»


   Новини суспільства в Закарпатській області

Суспільство, що не кажи, річ складна. Чим більше ми починаємо заглиблюватися в його сучасні надра, тим гірше ми їх розуміємо. Сьогодні внутрішня структура суспільства стає дедалі складнішою, адже його розвиток настільки стрімкий, що ми просто не встигаємо за ним встежити. Релігія, наука, ділові та побутові відносини між людьми – все це дуже впливає на зміни, що постійно відбуваються у соціумі. На зміну одним уподобанням людства одразу ж приходять інші, зовсім не схожі на своїх попередників, тому нам часом буває дуже важко прийняти їх, особливо, якщо мова йде про такі речі, які здаються нам «дикими». Але все це життя, а воно повне сюрпризів, тому нічого дивного в тому, що зі звиканням до них виникають труднощі, немає. Та й далеко не всі новини суспільства, що відбуваються практично кожного дня, відомі широкій публіці. Саме тому ми і створили цей розділ, аби зробити таємниці  сучасного розвитку суспільних відносин відкритими для всіх.

В наші складні часи новини про суспільство охоплюють дуже багато різноманітних тем, де кожна цікавіше попередньої. Наші спеціалісти намагаються схопитися за всі важливі події, які просто не можуть бути не вартими вашої уваги. Світові є про що розповісти нам, і ми якнайшвидше публікуємо ті відомості для вас.Останнім часом прийнято вважати, що найцікавіші зміни суспільства відбуваються у країнах Європейського Союзу та Америки. Все через те, що наш, український соціум, кажуть, недорозвинений, у порівнянні з їхнім. Проте ця думка хибна, Україна та її люди розвиваються не менш стрімко. З нашим суспільством трапляються дуже захопливі речі, і ми з гордістю розкажемо вам про них.Наш розділ постійно і своєчасно поповнюється свіжими новинами суспільства, оглядами найцікавіших подій, що відбувалися за останній тиждень. Особливу увагу ми приділяємо тим «метаморфозам», що впливають на розвиток соціуму нашого рідного Закарпаття. Освіта, народжуваність, діяльність різноманітних спілок, література, музика, мистецтво, наука, дозвілля та багато іншого чекає на вас на сторінках нашого сайту.Наші дослідження охоплюють всю Закарпатську область без будь-яких виключень. Мукачеве, Рахів, Виноградів, Хуст, Свалява, Берегове, а також інші міста, поселення і села - всі вони є важливими складовими суспільного розвитку Закарпаття. Нажаль, його супроводжують не тільки постійні прогресивні явища, але й зворотні, тому ми зупинимося і на них. Правда – це те, що дійсно потрібно людям. Без гіперболізації та применшень. Читайте, дізнавайтеся, пориньте у світ найцікавішої інформації разом з нами!