Новини суспільства

17 жовтня

Неймовірна осінь на Ужгородщині (відео)

Все багряне

Прочитати новину
17 жовтня

Які ліки можуть викликати залежність

При тривалому чи неправильному вживанні лікарських засобів у людини може виникнути як фізична, так і психічна залежність.

Прочитати новину
17 жовтня

Поради закарпатцям: Як не впустити у своє життя осінню депресію

Додаткова робота? Не зараз!

Прочитати новину
17 жовтня

На Закарпатті розпочався конкурс на вакансії підрозділу поліції особливого призначення

Оголошується конкурс на вісім вакансій на посаду поліцейського підрозділу поліції особливого призначення у ГУНП в Закарпатській області.

Прочитати новину
17 жовтня

Проблеми паліативної допомоги на Закарпатті: аптечна недоступність та лікарський страх

За даними всеукраїнського дослідження щодо кількості мешканців регіону на одну аптеку, яка має ліцензію на ведення діяльності з опіоїдними анальгетиками, Закарпатська область має показник «гірше середньоукраїнського значенння» 125 594 жителі на 1 аптеку.

Прочитати новину
17 жовтня

Уперше за всю історію закарпатського театру муздрамтеатр показав свої вистави у Парижі

У театрі «L’atalante» на Монмартрі

Прочитати новину
17 жовтня

В Ужгороді відбудеться Фестиваль гончарства

20 жовтня Закарпатський музей народної архітектури та побуту запрошує на Фестиваль гончарства, що вперше відбудеться в Ужгороді.

Прочитати новину
17 жовтня

Туристична стежка "Лінія Арпада" (фото)

Популярністю серед мандрівників користується туристична стежка "Лінія Арпада".

Прочитати новину
17 жовтня

4 ДТП сталось на Закарпатті

По одній у Мукачеві та Ужгороді

Прочитати новину
17 жовтня

Якою була повінь в Ужгороді у 1926 (фото)

Осінь в Ужгороді – це завжди повінь

Прочитати новину
«[1]23...4877»


   Новини суспільства в Закарпатській області

Суспільство, що не кажи, річ складна. Чим більше ми починаємо заглиблюватися в його сучасні надра, тим гірше ми їх розуміємо. Сьогодні внутрішня структура суспільства стає дедалі складнішою, адже його розвиток настільки стрімкий, що ми просто не встигаємо за ним встежити. Релігія, наука, ділові та побутові відносини між людьми – все це дуже впливає на зміни, що постійно відбуваються у соціумі. На зміну одним уподобанням людства одразу ж приходять інші, зовсім не схожі на своїх попередників, тому нам часом буває дуже важко прийняти їх, особливо, якщо мова йде про такі речі, які здаються нам «дикими». Але все це життя, а воно повне сюрпризів, тому нічого дивного в тому, що зі звиканням до них виникають труднощі, немає. Та й далеко не всі новини суспільства, що відбуваються практично кожного дня, відомі широкій публіці. Саме тому ми і створили цей розділ, аби зробити таємниці  сучасного розвитку суспільних відносин відкритими для всіх.

В наші складні часи новини про суспільство охоплюють дуже багато різноманітних тем, де кожна цікавіше попередньої. Наші спеціалісти намагаються схопитися за всі важливі події, які просто не можуть бути не вартими вашої уваги. Світові є про що розповісти нам, і ми якнайшвидше публікуємо ті відомості для вас.Останнім часом прийнято вважати, що найцікавіші зміни суспільства відбуваються у країнах Європейського Союзу та Америки. Все через те, що наш, український соціум, кажуть, недорозвинений, у порівнянні з їхнім. Проте ця думка хибна, Україна та її люди розвиваються не менш стрімко. З нашим суспільством трапляються дуже захопливі речі, і ми з гордістю розкажемо вам про них.Наш розділ постійно і своєчасно поповнюється свіжими новинами суспільства, оглядами найцікавіших подій, що відбувалися за останній тиждень. Особливу увагу ми приділяємо тим «метаморфозам», що впливають на розвиток соціуму нашого рідного Закарпаття. Освіта, народжуваність, діяльність різноманітних спілок, література, музика, мистецтво, наука, дозвілля та багато іншого чекає на вас на сторінках нашого сайту.Наші дослідження охоплюють всю Закарпатську область без будь-яких виключень. Мукачеве, Рахів, Виноградів, Хуст, Свалява, Берегове, а також інші міста, поселення і села - всі вони є важливими складовими суспільного розвитку Закарпаття. Нажаль, його супроводжують не тільки постійні прогресивні явища, але й зворотні, тому ми зупинимося і на них. Правда – це те, що дійсно потрібно людям. Без гіперболізації та применшень. Читайте, дізнавайтеся, пориньте у світ найцікавішої інформації разом з нами!