Новини суспільства

25 травня

В Ужгороді відбудеться конкурс-фестиваль дитячих страв «Ням-Ням-Фест»

До Міжнародного дня захисту дітей

Прочитати новину
25 травня

У закладах освіти Мукачева продзвенів останній дзвоник

Сьогодні, 25 травня, у школах Мукачева відбулись традиційні лінійки, присвячені завершенню навчального року

Прочитати новину
25 травня

Нагороди, сльози і радісні усмішки: останній дзвінок у Мукачівській СЗОШ №16 (фото)

На подвір'ї Мукачівської СЗОШ №16 на урочисту лінійку прийшли учні, вчителі та батьки

Прочитати новину
25 травня

"Потребуєш - візьми. Маєш змогу-поклади": у Рахові розмістили благодійні полиці (фото)

"Потребуєш - візьми. Маєш змогу-поклади". Під таким гаслом у місті Рахів розмістили соціальні (або "благодійні полиці") рахівські підприємці.

Прочитати новину
25 травня

В Туркменістані заборонили портрети президента в якості туалетного паперу

Прочитати новину
25 травня

Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається до початку роботи

У Головному управлінні ДФС у Закарпатській області нагадують, що до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором власник підприємства, установи, організації або фізична особа повинна подати до територіальних органів ДФС за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування повідомлення про прийняття такого працівника на роботу.

Прочитати новину
25 травня

До 100-річчя від дня народження художника і педагога Шандора Петкі

Життя – тлінне, пам’ять – вічна…

Прочитати новину
24 травня

В Ужгороді один з учасників дочасно завершив складання ЗНО

Сьогодні, 24 травня, відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

Прочитати новину
24 травня

У мешканця Мукачівщини посеред дороги вкрали мотоцикл

Інцидент стався сьогодні вночі

Прочитати новину
24 травня

Весняна краса на Драгобраті: сніг та квіти

Соцмережі

Прочитати новину
«[1]23...4701»


   Новини суспільства в Закарпатській області

Суспільство, що не кажи, річ складна. Чим більше ми починаємо заглиблюватися в його сучасні надра, тим гірше ми їх розуміємо. Сьогодні внутрішня структура суспільства стає дедалі складнішою, адже його розвиток настільки стрімкий, що ми просто не встигаємо за ним встежити. Релігія, наука, ділові та побутові відносини між людьми – все це дуже впливає на зміни, що постійно відбуваються у соціумі. На зміну одним уподобанням людства одразу ж приходять інші, зовсім не схожі на своїх попередників, тому нам часом буває дуже важко прийняти їх, особливо, якщо мова йде про такі речі, які здаються нам «дикими». Але все це життя, а воно повне сюрпризів, тому нічого дивного в тому, що зі звиканням до них виникають труднощі, немає. Та й далеко не всі новини суспільства, що відбуваються практично кожного дня, відомі широкій публіці. Саме тому ми і створили цей розділ, аби зробити таємниці  сучасного розвитку суспільних відносин відкритими для всіх.

В наші складні часи новини про суспільство охоплюють дуже багато різноманітних тем, де кожна цікавіше попередньої. Наші спеціалісти намагаються схопитися за всі важливі події, які просто не можуть бути не вартими вашої уваги. Світові є про що розповісти нам, і ми якнайшвидше публікуємо ті відомості для вас.Останнім часом прийнято вважати, що найцікавіші зміни суспільства відбуваються у країнах Європейського Союзу та Америки. Все через те, що наш, український соціум, кажуть, недорозвинений, у порівнянні з їхнім. Проте ця думка хибна, Україна та її люди розвиваються не менш стрімко. З нашим суспільством трапляються дуже захопливі речі, і ми з гордістю розкажемо вам про них.Наш розділ постійно і своєчасно поповнюється свіжими новинами суспільства, оглядами найцікавіших подій, що відбувалися за останній тиждень. Особливу увагу ми приділяємо тим «метаморфозам», що впливають на розвиток соціуму нашого рідного Закарпаття. Освіта, народжуваність, діяльність різноманітних спілок, література, музика, мистецтво, наука, дозвілля та багато іншого чекає на вас на сторінках нашого сайту.Наші дослідження охоплюють всю Закарпатську область без будь-яких виключень. Мукачеве, Рахів, Виноградів, Хуст, Свалява, Берегове, а також інші міста, поселення і села - всі вони є важливими складовими суспільного розвитку Закарпаття. Нажаль, його супроводжують не тільки постійні прогресивні явища, але й зворотні, тому ми зупинимося і на них. Правда – це те, що дійсно потрібно людям. Без гіперболізації та применшень. Читайте, дізнавайтеся, пориньте у світ найцікавішої інформації разом з нами!