Новини суспільства

20 вересня

У Виноградові п'яний чоловік погрожував своїй дружині

А після сварки сів нетверезий за кермо авто

Прочитати новину
20 вересня

У мільйонів пенсіонерів може виникнути проблема з отриманням пенсій

«Укрпошта» може припинити з нового року їх доставку

Прочитати новину
20 вересня

В Ужгороді взяли під варту грабіжників, які викрали 150 тисяч доларів США

Згідно санкції даної статті, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від восьми до тринадцяти років із конфіскацією майна.

Прочитати новину
20 вересня

Аварія на трасі "Мукачево-Львів": зіткнулись легковик та вантажівка

Сьогодні вранці

Прочитати новину
20 вересня

На Іршавщині авто патрульних потрапило у ДТП, - ЗМІ

В селі Осій

Прочитати новину
20 вересня

Траса "Київ-Чоп" найнебезпечніша в Україні

Статистика: на кожні три кілометри гине людина

Прочитати новину
20 вересня

Закарпатські патрульні зафіксували 3 аварії

За минулу добу

Прочитати новину
20 вересня

В Ужгороді обмежено автомобільний рух. На вилиці Гагаріна

Через ремонтні роботи

Прочитати новину
20 вересня

Працівники Берегівського МУВГ провели роботи в селі Великі Береги

Для збільшення пропускної спроможності каналів та запобігання підтоплення частини села під час проходження інтенсивних опадів, з подальшим відведенням води в магістральні меліоративні канали

Прочитати новину
20 вересня

На Рахівщині травмувався турист з Польщі. Його досі шукають

Вчорашні пошуки не дали результату

Прочитати новину
«[1]23...4839»


   Новини суспільства в Закарпатській області

Суспільство, що не кажи, річ складна. Чим більше ми починаємо заглиблюватися в його сучасні надра, тим гірше ми їх розуміємо. Сьогодні внутрішня структура суспільства стає дедалі складнішою, адже його розвиток настільки стрімкий, що ми просто не встигаємо за ним встежити. Релігія, наука, ділові та побутові відносини між людьми – все це дуже впливає на зміни, що постійно відбуваються у соціумі. На зміну одним уподобанням людства одразу ж приходять інші, зовсім не схожі на своїх попередників, тому нам часом буває дуже важко прийняти їх, особливо, якщо мова йде про такі речі, які здаються нам «дикими». Але все це життя, а воно повне сюрпризів, тому нічого дивного в тому, що зі звиканням до них виникають труднощі, немає. Та й далеко не всі новини суспільства, що відбуваються практично кожного дня, відомі широкій публіці. Саме тому ми і створили цей розділ, аби зробити таємниці  сучасного розвитку суспільних відносин відкритими для всіх.

В наші складні часи новини про суспільство охоплюють дуже багато різноманітних тем, де кожна цікавіше попередньої. Наші спеціалісти намагаються схопитися за всі важливі події, які просто не можуть бути не вартими вашої уваги. Світові є про що розповісти нам, і ми якнайшвидше публікуємо ті відомості для вас.Останнім часом прийнято вважати, що найцікавіші зміни суспільства відбуваються у країнах Європейського Союзу та Америки. Все через те, що наш, український соціум, кажуть, недорозвинений, у порівнянні з їхнім. Проте ця думка хибна, Україна та її люди розвиваються не менш стрімко. З нашим суспільством трапляються дуже захопливі речі, і ми з гордістю розкажемо вам про них.Наш розділ постійно і своєчасно поповнюється свіжими новинами суспільства, оглядами найцікавіших подій, що відбувалися за останній тиждень. Особливу увагу ми приділяємо тим «метаморфозам», що впливають на розвиток соціуму нашого рідного Закарпаття. Освіта, народжуваність, діяльність різноманітних спілок, література, музика, мистецтво, наука, дозвілля та багато іншого чекає на вас на сторінках нашого сайту.Наші дослідження охоплюють всю Закарпатську область без будь-яких виключень. Мукачеве, Рахів, Виноградів, Хуст, Свалява, Берегове, а також інші міста, поселення і села - всі вони є важливими складовими суспільного розвитку Закарпаття. Нажаль, його супроводжують не тільки постійні прогресивні явища, але й зворотні, тому ми зупинимося і на них. Правда – це те, що дійсно потрібно людям. Без гіперболізації та применшень. Читайте, дізнавайтеся, пориньте у світ найцікавішої інформації разом з нами!