Надзвичайні новини

12 вересня

Вживання біодобавок і вітамінів здатне призвести до розвитку раку

Експерти з американського UT MD Anderson Cancer Center попередили, що самостійне, неконтрольоване вживання біодобавок і вітамінів здатне призвести до розвитку раку або ж погіршити перебіг захворювання, інформує gazeta.ua. Наприклад, було встановлено, що вітаміни Е і С не перешкоджають розвитку раку, аналогічно як і селен.

Прочитати новину
11 вересня

Украинским свиньям, а потом и людям грозит африканская чума

Милиция начала активно проверять хозяйства, которые выращивают, перерабатывают и продают продукцию из свинины.

Прочитати новину
11 вересня

В Євпаторії госпіталізовані 54 школярі з ознаками харчового отруєння

В Євпаторії 54 учні школи № 12 госпіталізовані з ознаками харчового отруєння. Двоє дітей перебувають у реанімації, повідомляє Korrespondent.net.

Прочитати новину
11 вересня

В Иране взорвался газопровод

Взрыв на газопроводе произошел в северо-восточной части Ирана, 16 человек получили ожоги, сообщает в субботу иранское новостное агентство IRNA.

Прочитати новину
10 вересня

На Закарпатті після маминого годування померло місячне немовля

Страшне лихо спіткало молоду сім’ю на Рахівщині. 22-річна мама погодувала свою місячну дівчинку і трохи задрімала. Коли прокинулася, то вжахнулася – немовля не дихало.

Прочитати новину
10 вересня

На Закарпатті операція "Нерест-2010" триватиме до 10 січня 2011 року

З метою посилення державного контролю за станом охорони, використання і відтворення рибних та інших водних живих ресурсів в осінньо-зимовий нерестовий період 2010 року згідно наказу начальника Державної екологічної інспекції в Закарпатській області 10 вересня 2010 р. розпочато проведення операції “Нерест– 2010”, яка триватиме до 10 січня 2011 р.

Прочитати новину
10 вересня

Украинские зоозащитники требуют прекратить массовые убийства бездомных животных в преддверии Евро-2012

Представители зоозащитных общественных организаций провели в пятницу у стен Киевской горгосадминистрации акцию протеста против массового убийства бездомных животных в столице и в целом в Украине.

Прочитати новину
10 вересня

Женщина отрастила шевелюру весом 7 килограммов (ФОТО)

Жительница Берлина, 35-летняя секретарша по имени Лаура, десять лет не стригла свои волосы. В итоге она отрастила шевелюру длиной около полутора метров и весом более семи килограммов.

Прочитати новину
10 вересня

Шестеро краснодонських школярів отруїлися парами брому

Шістьох учнів у місті Краснодон Луганської області госпіталізували через отруєння парами брому, який випарувався з розбитою ампули.

Прочитати новину
10 вересня

Діда-дуба та Дуба-Чемпіона із Закарпаття вилікує чеська фірма "Арбористика"

На засадах доброчинності чеська фірма «Арбористика», яка надає послуги із збереження унікальних рослин і дерев-реліктів та екзотів на території Чехії, ще цього місяця проведе відповідні роботи з метою збереження двох унікальних дерев-старожилів Закарпаття, що красуються у Стужиці – Діда-дуба та Дуба-Чемпіона.

Прочитати новину
«1...34033404[3405]34063407...3441»