Надзвичайні новини

02 вересня

Эпидемия гриппа в Украине придется на октябрь

Врачи ожидают первую волну эпидемии гриппа в Украине с середины сентября, сообщает газета "Сегодня". Об этом рассказал директор Украинского центра гриппа Александр Гриневич.

Прочитати новину
02 вересня

На Закарпатті оголошено штормове попередження

Протягом 2 вересня по Закарпатській області очікується продовження дощів, місцями сильних.

Прочитати новину
01 вересня

Епідемію грипу очікують в кінці жовтня

Директор Українського центру грипу Олександр Гриневич переконаний, що хвиля епідемії грипу «накриє» Україну наприкінці жовтня.

Прочитати новину
01 вересня

В Абхазии взорвана и горит военная база РФ

По информации ряда грузинских информагентств, на российской военной базе в Абхазии взорвался склад с оружием. Огонь перекинулся на склад с топливом. Инцидент произошел в селе Кохора Нижней зоны Гальского района.

Прочитати новину
01 вересня

Вчитель винайшов лижі для ...ходіння по воді!

У російському місті Красонярськ 57-річний вчитель винайшов пристрій, за допомогою якого ходіння по воді стало реальним.

Прочитати новину
01 вересня

Закарпатець на "Чері-Амулет" зіткнувся з "Пежо-Трафік", 2 людини госпіталізовані

Вчора на вулиці Галицький Шлях обласного центру Прикарпаття 38-річний житель Закарпатської області, керуючи автомобілем «Чері-Амулет», допустив зіткнення з автомобілем «Пежо-трафік» під керуванням 35-річного жителя Івано-Франківської області.

Прочитати новину
01 вересня

Операторы учатся отключать "серые" мобильные телефоны

С 31 августа 2010 года началось комплексное тестирование системы синхронизации обмена информацией между информационной системой учета мобильных телефонов на территории Украины ІСОМТ и сетями украинских телеком-операторов.

Прочитати новину
01 вересня

На Киевщине взорвался киоск с курами-гриль!

В ночь с 30-го на 31-е августа в городе Васильков Киевской области прогремел взрыв.ЧП произошло по ул. Фрунзе, 34б. Об этом сообщили в пресс-службе облМВД. Как стало известно, взорвался киоск, в котором продают куры-гриль.

Прочитати новину
01 вересня

Міжнародна група експоертів перевірила якість води у річці Тиса

Державна екологічна інспекція в Закарпатській області у відповідності до Положення, діючих міждержавних Угод, а саме - Угоди між Урядом України та Урядом Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах (м. Будапешт, 11 листопада 1997 року), Угоди між Урядом України і Урядом Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах, (м. Братислава, 14 червня 1994 року) та Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах (м. Галац, 30 вересня 1997 року), проводить контроль якості поверхневих вод транскордонних водотоків та здійснює заходи в разі надзвичайного їх забруднення спільно з природоохоронними органами сусідніх країн.

Прочитати новину
01 вересня

Сміття – "окраса" гірських річок Закарпаття?

Прикро, але факт: у більшості наших сіл не організовано централізованого збору й вивезення сміття. І це давно вже ні для кого не новина. Люди викидають відходи у ліси й на береги річок. Але ще прикріше, що таке відбувається і в селах, які позицінують себе туристичними візитівками краю, ба більше – належать до природоохоронної зони.

Прочитати новину
«1...33953396[3397]33983399...3426»