Надзвичайні новини

08 жовтня

В Ужгороді транспортна міліція зняла з поїзда дітей-мандрівників з-за кордону, які їхали ...до Словаччини

Спільне патрулювання міліції та прикордонників на об’єктах транспорту дозволяють ефективно боротися із нелегальною міграцією. Тільки у цьому році спільні дії транспортної міліції та прикордонних підрозділах на південно-західних кордонах держави дозволили виявити більше 100 іноземців, які мали намір нелегально перейти держаний кордон у напрямку країн Європейського союзу.

Прочитати новину
08 жовтня

Угорські фахівці спростували дані про сильне забруднення хімікатами Дунаю

В Угорщині експерти, що усувають наслідки аварії на алюмінієвому заводі, спростували дані про потрапляння значної кількості отруйних речовин у Дунай.

Прочитати новину
08 жовтня

Венгрия попросила у ЕС помощи в преодолении катастрофы

Венгрия обратилась к Европейскому союзу за помощью в преодолении последствий экологической катастрофы, произошедшей в результате аварии на глиноземном заводе, сообщает британская телерадиовещательная корпорация Би-Би-Си в пятницу.

Прочитати новину
08 жовтня

У Мукачеві мотоцикліст не вижив, врізавшись головою у бордюр

45-річний водій швидкісного мотоцикла "Хонда", не впорався з керуванням i вдарився головою в бордюр круга, що біля ринку "Гiд".

Прочитати новину
07 жовтня

Угорські ЗМІ здивовані панікою в Україні

Електронні ЗМІ Угорщини сьогодні пишуть про паніку, яка виникла в українському медіа-просторі у зв'язку з техногенною катастрофою в Угорщині, повідомляє посольство України в Угорщині.

Прочитати новину
07 жовтня

Грипу в Україні ще немає, а от спалах застуд — у розпалі

Щонайменше, дві хвилі епідемії та три штами вірусу грипу мають пережити цієї зими українці.

Прочитати новину
07 жовтня

На Мукачівщині підлягають вивезенню 39093 кг хімічних засобів захисту рослин

4-5 жовтня 2010 року комісією проведено обстеження залишків непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин в сільськогосподарських підприємствах Мукачівського району.

Прочитати новину
07 жовтня

Минприроды отслеживает ситуацию в Закарпатье и Одесщине в связи с аварией на венгерском заводе

Минприроды обеспечит оперативный мониторинг экологической ситуации в Закарпатской и Одесской областях в связи с аварией в Венгрии на заводе в г. Айка. Об этом УКРИНФОРМу сообщила пресс-служба ведомства.

Прочитати новину
07 жовтня

Венгерские ядохимикаты попали в Дунай

Токсичные вещества, разлившиеся в результате аварии на глиноземном заводе на западе Венгрии, достигли вод Дуная - второй по протяженности европейской реки.

Прочитати новину
07 жовтня

В Україні уже випав перший сніг

У Криму випав перший сніг. Цього тижня білою стала вершина гори Чатир-Даг. Зараз сніг лежить на верхньому плато гори. "Засипані снігом ділянки добре видно з ялтинської траси", - розповіли Новому регіону очевидці.

Прочитати новину
«1...33913392[3393]33943395...3442»