Надзвичайні новини

06 серпня

Закарпатська влада відстежуватиме протипожежні заходи у регіоні

Перший віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв направив урядову телеграму керівникам МНС, МВС, Міноборони, Мінприроди, Мінагрополітики, МОЗ, Мінтрансзв’язку, Держкомтелерадіо, Держкомлісгоспу, Держприкордонслужби, Держдепартаменту з питань виконання покарань, Генеральної прокуратури, Ради міністрів АР Криму, облдержадміністрацій, Київської та Севастопольської міськдержадміністрацій щодо посилення протипожежних заходів у період спеки.

Прочитати новину
06 серпня

Деякі українські автобани буквально залиті кров'ю...

За статистикою, найбільше людей на дорогах гине у серпні.

Прочитати новину
06 серпня

На рибалку напав 18-кілограмовий бобер!

На мешканця штату Джорджія напав великий бобер. Інцидент стався, коли чоловік рибалив на водосховищі Лейніер в окрузі Форсайт.

Прочитати новину
06 серпня

На трассе столкнулись два школьных автобуса и трейлер, есть погибшие

Серьезная авария произошла в американском штате Миссури. В нескольких километрах от города Сент-Луис на трассе столкнулись два школьных автобуса и трейлер.

Прочитати новину
06 серпня

Сьогодні на небі зберуться разом Венера, Марс, Сатурн і Меркурій

Рідкісне явище можна побачити в п'ятницю ввечері, 6 серпня, на небі, якщо його не будуть закривати пелена диму та хмари - парад планет, коли на невеликій ділянці небозводу зберуться відразу три планети: Венера, Марс і Сатурн, "в гості" до яких буде навідуватися також Меркурій.

Прочитати новину
06 серпня

ГАИ советует водителям далеко не ездить...

Госавтоинспекция рекомендует украинским водителям воздержаться от поездок на длительные расстояния в связи с тем, что жара может вызвать ухудшение их здоровья или стать причиной поломки автомобиля.

Прочитати новину
05 серпня

Вогонь підбирається до військових складів і хімпідприємств

Пожежа, що виникла в Новомосковському військовому лісгоспі Дніпропетровської області, через сильний вітер наближається до 3-кілометрової зони навколо селища Гвардійське, в якому розташовані військові склади паливно-мастильних матеріалів. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на інформоване джерело.

Прочитати новину
05 серпня

В Угорщині черга автомобілів на кордоні із Закарпаттям розсмокталася

Ажіотаж на угорсько-українському кордоні, який панував на початку цього тижня, спав, черга розсмокталася.

Прочитати новину
05 серпня

Янукович возвращается в Киев мониторить ситуацию с пожарами в стране

Президент Украины Виктор Янукович возвращается из отпуска в Киев, где будет "круглосуточно мониторить ситуацию" с противопожарной безопасностью в стране.

Прочитати новину
05 серпня

Готовность №1 объявлена в Украине: ждем пожаров и эвакуации

Поручение готовиться к возможному отселению людей в случае возникновения пожаров дал первый вице-премьер-министр Андрей Клюев. Об этом идет речь в телеграмме Кабинета Министров, направленной ряду министерств и ведомств.

Прочитати новину
«1...33913392[3393]33943395...3397»