Надзвичайні новини

26 серпня

На кладбищах гробы ..."блуждают" под землей!

Гробы на новосибирских кладбищах из-за особенностей грунта перемещаются под землей, нередко сдвигаясь под памятник "соседа", а в отдельных случаях и на расстояние 10-12 метров, в связи с этим специалисты призывают устанавливать таблички с именем захороненного прямо на гробах, сообщил в четверг пресс-центр Музея мировой погребальной культуры в Новосибирске.

Прочитати новину
26 серпня

В Україні можлива зміна кліматичного поясу

Експерти не виключають, що в Україні може змінитися кліматичний пояс. Про це свідчать результати експертного опитування про зміну клімату в Україні і в світі, а також про наслідки цієї зміни, проведеного Інститутом Горшеніна у зв’язку з аномально спекотним літом в Україні.

Прочитати новину
26 серпня

Поблизу Евереста розбився літак із 14 пасажирами

У Непалі поблизу найвищої вершини світу Евересту розбився пасажирський літак.

Прочитати новину
26 серпня

Мешканці та гості Ужгорода вдихають все більше формальдегіду

Протягом липня лабораторією спостережень за забрудненням атмосферного повітря (ЛСЗА) Закарпатського ЦГМ на двох стаціонарних постах міста відібрано та проаналізовано 1010 проб атмосферного повітря.

Прочитати новину
26 серпня

В Ялте крокодил откусил палец малышу из Беларуси

В Ялте крокодил укусил за руку трехлетнего мальчика, жителя Бреста в Беларуси.

Прочитати новину
26 серпня

У Колумбії почалося виверження вулкана Галерас

Влада Колумбії почала евакуацію приблизно 8 тис. мешканців, які мешкають в небезпечній близькості з вулканом Галерас на південному заході країни, у зв'язку з початком виверження вулкана, передає ВВС.

Прочитати новину
25 серпня

Три миллиона Jeep Grand Cherokee могут быть опасны для жизни

Национальная администрация безопасности дорожного движения США (NTHSA) начала расследование случаев возгорания автомобилей Jeep Grand Cherokee, которые могут быть вызваны дефектами бензобака. В случае если наличие неисправности будет подтверждено, под отзыв попадут больше трех миллионов внедорожников, выпущенных в период с 1993 по 2004 год, сообщается на сайте NTHSA.

Прочитати новину
25 серпня

Медики в жаху від кавунів, які продають вздовж доріг

У СЕС в шоці від того, що населення купує баштанні у «стихійників» уздовж доріг. Лякають санепідеміологів не стільки важкі метали, скільки те, що вони не можуть перевірити вміст улюблених плодів.

Прочитати новину
25 серпня

На Рахівщині міліція розшукує водія, що втік із місця ДТП

ДТП сталася у вівторок ввечері на автодорозi Мукачево-Рогатин-Львiв у селі Бiлин Рахівського району.

Прочитати новину
25 серпня

Ужгород: Смертельне будівництво на площі Театральній

Перебування поблизу будівельного майданчику на набережній Незалежності, 1 може коштувати перехожим життя. Про це особливо варти знати батькам, діти яких навчаються у лінгвістичній гімназії № 1 ім. Т. Шевченка, адже вона знаходиться безпосередньо біля будівництва.

Прочитати новину
«1...33163317[3318]33193320...3341»