Надзвичайні новини

05 серпня

На Закарпатті перемогу в першості Львівської залізниці з пожежно-прикладного спорту святкували тернопільчани

На Закарпатті відбулися змаганнях з пожежно-прикладного спорту на першість Львівської залізниці. Упродовж двох днів бійці пожежного підрозділу воєнізованої охорони Львівської магістралі демонстрували своє уміння та оперативність.

Прочитати новину
05 серпня

У Великій Ялті знайшли виявлений холерний вібріон OI

У Ялті виявлений холерний вібріон OI. Міністерство охорони здоров’я ще 23 липня оприлюднило наказ про боротьбу з холерою.

Прочитати новину
05 серпня

В лесах Карпат запрещена охота на пернатую дичь

Из-за высокого уровня пожароопасности правительство поручило Совету министров Крыма, областным госадминистрациям, Севастопольской горадминистрации принять меры относительно запрета открытия сезона охоты на пернатую дичь.

Прочитати новину
05 серпня

Янукович перервав відпустку і терміново скликає РНБО

Президент України Віктор Янукович перериває свою відпустку і терміново скликає позачергове засідання Ради національної безпеки та оборони України з питання вжиття заходів протидії можливим пожежам у зв'язку із складними погодними умовами.

Прочитати новину
05 серпня

Британцы нашли в водах Ла-Манша новое Лохнесское чудовище

В Великобритании появилось новое чудище, которое грозит составить конкуренцию знаменитой Несси, якобы водящейся в шотландском озере Лох-Несс.

Прочитати новину
05 серпня

Новый рецепт долголетия: больше секса, овощей и фруктов...

Больше секса, овощей и фруктов, посещений церкви и физических нагрузок. Меньше телевизора, стрессов и обид, алкоголя и курения. Таков, по результатам последних исследований, современный рецепт долголетия.

Прочитати новину
05 серпня

У столиці Прикарпаття відпав шматок балкону та понищив "Шкоду"

Близько 22.00 частина ліпнини з балкону третього поверху будинку австро-угорської забудови на розі вулиць Левка Бачинського і Січових стрільців в Івано-Франківську впала на автомобіль «Шкода».

Прочитати новину
05 серпня

На Буковині приватний лікар зламав пацієнтці хребет, жінка померла

Жінка потрапила до лікарні швидкої допомоги і того ж дня померла. Якщо буде доведено вину лікаря, який лікував пацієнтку, проти нього порушать кримінальну справу...

Прочитати новину
05 серпня

В Украине из-за дождя и сильного ветра обесточены 45 городов и сел

В ночь с 4 на 5 августа из-за неблагоприятных погодных условий (дождя и сильных порывов ветра), а также вследствие срабатывания автоматических систем защиты линий электропередач в двух областях Украины без электроснабжения остались жители 45 населенных пунктов.

Прочитати новину
05 серпня

Екосистеми Карпат забезпечують належний водно-кліматичний баланс Європи

8-10 вересня 2010 року Закарпатська обласна рада та обласна державна адміністрація під патронатом Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи та Президента України проводитимуть міжнародну науково-практичну конференцію «Сталий розвиток Карпат та інших гірських регіонів Європи».

Прочитати новину
«1...32743275[3276]327732783279»