Надзвичайні новини

05 серпня

Вогонь підбирається до військових складів і хімпідприємств

Пожежа, що виникла в Новомосковському військовому лісгоспі Дніпропетровської області, через сильний вітер наближається до 3-кілометрової зони навколо селища Гвардійське, в якому розташовані військові склади паливно-мастильних матеріалів. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на інформоване джерело.

Прочитати новину
05 серпня

В Угорщині черга автомобілів на кордоні із Закарпаттям розсмокталася

Ажіотаж на угорсько-українському кордоні, який панував на початку цього тижня, спав, черга розсмокталася.

Прочитати новину
05 серпня

Янукович возвращается в Киев мониторить ситуацию с пожарами в стране

Президент Украины Виктор Янукович возвращается из отпуска в Киев, где будет "круглосуточно мониторить ситуацию" с противопожарной безопасностью в стране.

Прочитати новину
05 серпня

Готовность №1 объявлена в Украине: ждем пожаров и эвакуации

Поручение готовиться к возможному отселению людей в случае возникновения пожаров дал первый вице-премьер-министр Андрей Клюев. Об этом идет речь в телеграмме Кабинета Министров, направленной ряду министерств и ведомств.

Прочитати новину
05 серпня

На Закарпатті перемогу в першості Львівської залізниці з пожежно-прикладного спорту святкували тернопільчани

На Закарпатті відбулися змаганнях з пожежно-прикладного спорту на першість Львівської залізниці. Упродовж двох днів бійці пожежного підрозділу воєнізованої охорони Львівської магістралі демонстрували своє уміння та оперативність.

Прочитати новину
05 серпня

У Великій Ялті знайшли виявлений холерний вібріон OI

У Ялті виявлений холерний вібріон OI. Міністерство охорони здоров’я ще 23 липня оприлюднило наказ про боротьбу з холерою.

Прочитати новину
05 серпня

В лесах Карпат запрещена охота на пернатую дичь

Из-за высокого уровня пожароопасности правительство поручило Совету министров Крыма, областным госадминистрациям, Севастопольской горадминистрации принять меры относительно запрета открытия сезона охоты на пернатую дичь.

Прочитати новину
05 серпня

Янукович перервав відпустку і терміново скликає РНБО

Президент України Віктор Янукович перериває свою відпустку і терміново скликає позачергове засідання Ради національної безпеки та оборони України з питання вжиття заходів протидії можливим пожежам у зв'язку із складними погодними умовами.

Прочитати новину
05 серпня

Британцы нашли в водах Ла-Манша новое Лохнесское чудовище

В Великобритании появилось новое чудище, которое грозит составить конкуренцию знаменитой Несси, якобы водящейся в шотландском озере Лох-Несс.

Прочитати новину
05 серпня

Новый рецепт долголетия: больше секса, овощей и фруктов...

Больше секса, овощей и фруктов, посещений церкви и физических нагрузок. Меньше телевизора, стрессов и обид, алкоголя и курения. Таков, по результатам последних исследований, современный рецепт долголетия.

Прочитати новину
«1...32403241[3242]324332443245»