Надзвичайні новини

09 жовтня

Стеження через мобільний телефон набирає обертів

Більше 200 тисяч українців, за даними мобільних операторів, стежать сьогодні за своїми рідними та близькими за допомогою мобільних телефонів. Це на 42% більше, ніж у вересні минулого року.

Прочитати новину
08 жовтня

Україна надасть допомогу Угорщині у ліквідації наслідків екологічної катострофи

З метою сприяння в подоланні наслідків екологічної катастрофи, що сталася в Угорській Республіці внаслідок аварії на підприємстві алюмінієвої промисловості в місті Айка, протидії можливому виникненню надзвичайної ситуації на території України Президент України Віктор Янукович дав низку доручень.

Прочитати новину
08 жовтня

На Закарпатті двоє селян потрапили до лікарні, можливо, через вживання лісових грибів

Вчора вранці на Закарпатті в оперативно-рятувальну службу Перечинського району поступило повідомлення з місцевого лікувального закладу, що до них з ознаками отруєння госпіталізовано двох мешканців с.Сімер 1950 та 1955 років народження.

Прочитати новину
08 жовтня

В Ужгороді за останні 2 тижні зафіксовано 25 смертей від хронічних захворювань

Із 23 вересня по 6 жовтня “швидка” виїжджала на 908 викликів. Констатовано 25 смертей від хронічних захворювань. Серед ексцесів — 5 ДТП та 3 раптові смерті. Про це повідомили старші лікарки УСШМД Одарка Ковган та Надія Смерека.

Прочитати новину
08 жовтня

В Ужгороді транспортна міліція зняла з поїзда дітей-мандрівників з-за кордону, які їхали ...до Словаччини

Спільне патрулювання міліції та прикордонників на об’єктах транспорту дозволяють ефективно боротися із нелегальною міграцією. Тільки у цьому році спільні дії транспортної міліції та прикордонних підрозділах на південно-західних кордонах держави дозволили виявити більше 100 іноземців, які мали намір нелегально перейти держаний кордон у напрямку країн Європейського союзу.

Прочитати новину
08 жовтня

Угорські фахівці спростували дані про сильне забруднення хімікатами Дунаю

В Угорщині експерти, що усувають наслідки аварії на алюмінієвому заводі, спростували дані про потрапляння значної кількості отруйних речовин у Дунай.

Прочитати новину
08 жовтня

Венгрия попросила у ЕС помощи в преодолении катастрофы

Венгрия обратилась к Европейскому союзу за помощью в преодолении последствий экологической катастрофы, произошедшей в результате аварии на глиноземном заводе, сообщает британская телерадиовещательная корпорация Би-Би-Си в пятницу.

Прочитати новину
08 жовтня

У Мукачеві мотоцикліст не вижив, врізавшись головою у бордюр

45-річний водій швидкісного мотоцикла "Хонда", не впорався з керуванням i вдарився головою в бордюр круга, що біля ринку "Гiд".

Прочитати новину
07 жовтня

Угорські ЗМІ здивовані панікою в Україні

Електронні ЗМІ Угорщини сьогодні пишуть про паніку, яка виникла в українському медіа-просторі у зв'язку з техногенною катастрофою в Угорщині, повідомляє посольство України в Угорщині.

Прочитати новину
07 жовтня

Грипу в Україні ще немає, а от спалах застуд — у розпалі

Щонайменше, дві хвилі епідемії та три штами вірусу грипу мають пережити цієї зими українці.

Прочитати новину
«1...31473148[3149]31503151...3199»