Надзвичайні новини

09 вересня

На Закарпатті відбувся спільний українсько-угорський прикордонний огляд берегової лінії р.Тиса

З 6 по 7 вересня 2010 р згідно затвердженого плану-графіка проведення міжнародних заходів на 2010 р. та на виконання Угоди між Урядом України і Урядом Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах відбувся спільний огляд берегової лінії р.Тиса української та угорської територій.

Прочитати новину
09 вересня

Победитель алкогольного конкурса умер от алкогольного отравления. Несколько "призёров" - при смерти

В Перу победитель конкурса алкогольного конкурса "Кто выпьет больше меня" скончался от алкогольного отравления, пишет сегодня Багнет со ссылкой на ВВС.

Прочитати новину
08 вересня

Своє 90-річчя мешканка Ужгорода Валентина Садова зустріла на роботі

Дев’яносторічна ужгородська довгожителька Ганна Карбовська сьогодні день народження святкує на робочому місці. Трудовий стаж бабусі – 75 років. Нині вона – головний бухгалтер ужгородського комунального підприємства. Саме робота продовжує їй життя, зізнається ювілярка. А ще – любов до людей, підтримка великої сім’ї та повага колег.

Прочитати новину
08 вересня

Тропічний шторм "Ерміна" досяг берегів США і завдав перші збитки

Сформований в Атлантиці тропічний шторм "Ерміна" досяг американського штату Техас. Декілька населених пунктів, розташованих поблизу кордону з Мексикою, через сильний поривчастий вітер залишилися без енергопостачання, а деякі будинки пошкоджені.

Прочитати новину
08 вересня

3/4 очистных сооружений Украины не очищают сточные воды должным образом

75% очистных сооружений и канализаций Украины не обеспечивают очистку сточных вод в соответствии с нормами из-за устаревших технологий, заявил президент ассоциации "Питьевая вода Украины" Владимир Скупченко на пресс-конференции в среду в Киеве.

Прочитати новину
08 вересня

Одесские инкассаторы сбили велосипед c 7-летним ребенком

Школьник получил травмы в результате дорожно-транспортного происшествия, произошедшего по вине водителя инкассаторского автомобиля в Суворовском районе Одессы. Об этом сообщили очевидцы.

Прочитати новину
08 вересня

ООН: Голода в мире не будет

Согласно прогнозу продовольственной и сельскохозяйственной организации ООН, голода в мире не предвидится, однако международным рынкам грозит неустойчивость. Эксперты отмечают, что в этом году ожидается третий крупнейший в истории мировой урожай зерна.

Прочитати новину
08 вересня

Венки с могилы Леси Украинки пошли на металл...

Сотрудники Голосеевского райуправления милиции установили личность и задержали преступника, который 30 июля 2010 года осквернил памятник на могиле Леси Украинки.

Прочитати новину
08 вересня

Отруйний "Премікс", вивезений із Закарпаття, утилізуватиме польське СП "Сарпі Даброва Горніца"

Як уже повідомлялось, за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища, а це 10,3 мільйонів гривень, які виділило Мінприроди України, в Закарпатській області розпочався процес вивезення із Закарпатської області до м. Даброва Горніца (Польща) суміші мінеральних речовин «премікс» для подальшої утилізації. Передбачається, що до кінця року вивезуть 1300 тонн “преміксу”.

Прочитати новину
08 вересня

К Земле приближаются два астероида

Специалисты НАСА установили, что два астероида в среду пролетят довольно близко от Земли, информирует агентство ЭФЭ.

Прочитати новину
«1...31463147[3148]31493150...3183»