Надзвичайні новини

19 серпня

Внутри Юпитера — еще одна планета!

Современные возможности компьютеров и расчеты позволили группе ученых сделать сенсационное открытие: раньше было намного больше планет в Солнечной системе, были даже так называемые «суперземли» - планеты, масса которых в 3-10 раз превышает земную.

Прочитати новину
19 серпня

У центрі Чорнобиля з'явиться гігантський парк

У місті Чорнобиль до 25-річчя аварії на АЕС (26 квітня 2011 року) будують парк-музей - аналог київського Пирогово, пише Сегодня. У першу чергу планують освоїти 5 гектарів території.

Прочитати новину
19 серпня

У ДТП на Львівщині загинув президент районної федерації футболу із Закарпаття

У вівторок, 17 серпня, о 7:15 автомобіль "Шкода Октавія" який належав президенту ФФБ Павлу Бідзілі потрапив у ДТП в селі Орява Сколівського району Львівської області.

Прочитати новину
19 серпня

Завтра в Закарпатье кратковременные дожди и грозы

С 19 по 21 августа в Украине будет наблюдаться дальнейшее понижение температуры, в большинстве областей пройдут грозовые дожди.

Прочитати новину
19 серпня

Крим відокремиться від України. Природним чином

Крим незабаром може природним чином відокремитися від України, перетворившись на острів.

Прочитати новину
19 серпня

НАСА опубликовало карту температурных аномалий

НАСА опубликовало глобальную карту температурных аномалий за июль. Самые красные участки приходятся на Дальний Восток и европейскую часть России. В этих регионах температура превышала более чем на 5 градусов среднюю для этого месяца за последние 60 лет.

Прочитати новину
19 серпня

В Іспанії бик, який вирвався з арени, поранив 30 осіб

Розлючений бик вирвався за огорожу арени для кориди на півночі Іспанії, травмував близько 30 глядачів, серед них були і діти, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на агентство Франс Прес.

Прочитати новину
19 серпня

Сайт "5 каналу" атакували хакери

Роботу сайту "5 каналу" відновлено. Пошкодження інформації вдалося уникнути. Нагадаємо, 17 серпня www.5.ua зламали невідомі та намагалися завантажити файл, який дозволяв хакерам здійснювати повне керування сайтом Першого Інформаційного каналу України.

Прочитати новину
19 серпня

12-річний підліток заблукав на Скелях Довбуша

Сім’я із Ніжина Чернігівської області, яка відпочивала у м.Яремче, вирушила на екскурсію Скелями Довбуша. Милуючись краєвидами гір, дорослі не помітили, як їхній 12-річний син раптом кудись зник...

Прочитати новину
18 серпня

У Польщі внаслідок сходження з рейок потяга постраждали шестеро людей

На півдні Польщі зійшов з рейок пасажирський потяг, в результаті чого постраждали шість чоловік, більше 30 пасажирів довелося евакуювати.

Прочитати новину
«1...29482949[2950]29512952...2967»