Надзвичайні новини

13 травня

Бик-"відвідувач" увірвався до магазину одягу! (ВІДЕО)

Відвідувачі магазину у містечку Сан-Жозе-ду-Ріу-Прету у Бразилії не могли повірити власним очам, коли до магазину одягу на повній швидкості увірвався бик.

Прочитати новину
13 травня

Целая орда длинноногих блондинок с Украины едва не сгорела в самолете (ФОТО)

Еще чуть-чуть и по событиям, которые сопровождали возвращение из Египта полуфиналисток конкурса Miss Blonde Ukraine, можно было бы снимать фильм-катастрофу. К счастью, все обошлось и самые красивые блондинки Украины уже на родной земле.

Прочитати новину
13 травня

На Виноградівщині вогняні "пустощі" дітей призвели до загибелі теляти

У с. Великі Ком’яти Виноградівського району пустощі дітей з вогнем призвели до пожежі, внаслідок якої господарі зазнали збитків на дев’ять тисяч гривень.

Прочитати новину
13 травня

Держекоінспекція Закарпаття повертає "радіоактивні" вагони до Євросоюзу

Днями державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища відділу екологічного контролю та радіаційної безпеки в пунктах пропуску через державний кордон та в зоні діяльності митниць призначення та відправлення Держекоінспекції в Закарпатській області в пункті пропуску “Ужгород” через відсутність відповідних товаро-супровідних документів було затримано та повернуто 1 транспортний засіб з вантажем “відходи кольорової плівки”, вагою 14,8 т, який слідував з Словаччини в Україну та в пункті пропуску “Чоп-залізничний” - 2 вагони з вантажем “теплоізолююча суміш”, вагою 39 т, які слідували транзитом через територію України з Німеччини в Росію.

Прочитати новину
13 травня

Чоловіче населення в Україні старіє і частіше хворіє

Чоловіче населення в Україні старіє і частіше хворіє, заявили провідні експерти охорони здоров'я України на прес-заході компанії Berlin-Chemie Menarini. Згідно зі статистикою Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), уже на сьогодні населення України є найбільш старіючим серед країн СНД із найвищим рівнем поширення урологічних захворювань.

Прочитати новину
13 травня

Закарпатська СЕС продовжує моніторити радіаційний фон на території гірського краю

Відділом радіаційної гігієни Закарпатської облСЕС проводиться моніторинг - щоденне вимірювання природного радіаційного фону на території м.Ужгород (в пункті розташування обласної санепідстанції), а також відслідковуються вибірково рівні гамма-фону на території Закарпатської області.

Прочитати новину
13 травня

Пожежі на Закарпатті з початку року забрали життя 22 людей, у т.ч. однієї дитини

За минулу добу на території Закарпаття сталися 4 пожежі, матеріальні втрати від яких склали 14 тисяч гривень. Хибних викликів підрозділів пожежно-рятувальної служби не зафіксовано.

Прочитати новину
13 травня

Держекоінспекція Закрапаття виявила порушення у сфері поводження з виробничими відходами

Спеціалістами Державної екологічної інспекції в Закарпатській області проведено на території Рахівського району чотири позапланові перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства при здійснені суб’єктами господарювання виробничої діяльності по обробці деревини, в ході яких виявлено порушення в сфері поводження з відходами.

Прочитати новину
13 травня

Прапор України ось-ось упаде на голови перехожих у закарпатському Мукачеві

Символічне становище зайняв український державний прапор на площі Злагоди в мікрорайоні Росвигово

Прочитати новину
13 травня

Самая огромная грудь в мире (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Знакомьтесь - 15-летняя китаянка Тинг Хиафен. У нее самая огромная грудь в мире, весят по 10 килограмм и свисают на полметра.

Прочитати новину
«1...28792880[2881]28822883...3109»