Надзвичайні новини

16 травня

У НПП "Синевир" відбулася екологічна акція "Чиста річка" (ФОТО)

У Національному природному парку «Синевир» (Міжгірський район Закарпаття) проведено екологічну акцію «Чиста річка», у ході якої було розчищено береги річки Тереблі від сміття, що несвідомі громадяни бездумно викидають у головну водну артерію Національного парку.

Прочитати новину
16 травня

Ужгород: Ходити по розпеченому вугіллю — ...добре для здоров’я!

У вівторок, 17 травня, в Ужгороді у прес-центрі “Закарпаття” відбудеться презентація оздоровчої методики – ходіння по розпеченому вугіллю.

Прочитати новину
16 травня

Всі ваші покупки порахує ...робот-касир! (ВІДЕО)

Цікавого робота створили хлопці з Стенфордського університету. Робот-касир PR2 створений спеціально для того, щоб перебирати зроблені покупки, відправляти їх в пакет і одночасно прораховувати суму покупок.

Прочитати новину
16 травня

Завтра на Закарпатті знову обіцяють короткочасні дощі з грозами

У вівторок, 17 травня, на більшій частині території України буде переважно без опадів, лише у західних областях короткочасний дощ, гроза. Вітер переважно північно-західний, 5-10 м/с.

Прочитати новину
16 травня

Над Ужгородом летало НЛО! (ФОТО)

Вчера вечером жители микрорайона «Шахта» обласного центра Закарпатья г.Ужгород были удивлены увиденным: около половины одиннадцатого ночи на безоблачном небе повисли три красных шара.

Прочитати новину
16 травня

Коли з’явиться питна вода у 4-х населених пунктах закарпатської Виноградівщини?

13 травня під головуванням Володимира Любки відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, архітектури, транспорту і зв’язку Виноградівської райради. Депутати вивчали питання «Про доцільність заміни розробки загальної проектно-кошторисної документації на розробку локальних проектів водопостачання населених пунктів Веряця, Горбки, Черна, Королево».

Прочитати новину
16 травня

На Закарпатті на диспансерному обліку перебувають 222 ВІЛ-інфіковані особи

Загальна оціночна кількість ВІЛ-інфікованих громадян України, згідно з даними міжнародних експертів, становить 340 тис. осіб ( дані на рівні 2008 року). Слід згадати, що на теренах пострадянського простору дослідження (тестування) розпочалося в 1985 – 1986 рр., а в Україні та на Закарпатті в кінці 1987 року.

Прочитати новину
16 травня

Саморобний вибуховий пристрій вибухнув у руках рибалки із Закарпаття

За попередньо отриманою інформацією, в с.Березово Хустського району в результаті нещасного випадку на березі р.Ріка, постраждав місцевий мешканець.

Прочитати новину
16 травня

За минулий тиждень в Європі сталося 292 землетруси

Найближчі від Закарпаття землетруси відбулися на північній межі кордонів Чехії, Польщі та Словаччини (сила — 2-2,1 бала).

Прочитати новину
16 травня

В Ужгороді "втопилися" два автомобілі (ФОТО)

Дощі в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді "вилилися" у величезну автомобільну пробку.

Прочитати новину
«1...28752876[2877]28782879...3106»