Надзвичайні новини

05 червня

До уваги водіїв Закарпаття! Які ліки не можна пити за кермом

Статистика — наука точна, проте не завжди сумлінна. Скільки дорожньо-транспортних пригод сталося з вини п‘яних водіїв, ми знаємо. Підрахували…

Прочитати новину
05 червня

У лісі на Закарпатті живе ...величезний змій!

Цю історію трирічної давності я почув від мого знайомого з c.Новоселиця Виноградівського району Закарпаття Петра Клевця. Петро Іванович полюбляє ходити по гриби. Про це знає все село.

Прочитати новину
05 червня

Самые нелепые эксперименты человечества

История естествознания полна экспериментов, заслуживающих названия странных. Описанная ниже десятка выбрана целиком на вкус автора, с которым можно не соглашаться. Одни из опытов, попавших в эту подборку, закончились ничем. Другие привели к появлению новых отраслей науки. Есть эксперименты, начатые много лет назад, но не оконченные до сих пор.

Прочитати новину
04 червня

Список самых богатых животных планеты (ФОТО)

Так принято, что курица ассоциируется у людей с яйцами, которые она несёт, бедрышками, крыльями, вообщем с мясом. Но это не относится к курице Гигу (Gigoo), так как она получила 10 миллионов фунтов от газетного магната Майлз Блэквелл (Miles Blackwell)

Прочитати новину
04 червня

Уникальные памятники предметам обихода (ФОТО)

1. Кран на струе воды. Канарские острова Этот "Кран" установлен в Аквапарке, рядом с Лас Америкас на Тенерифе.

Прочитати новину
04 червня

Водники Закарпаття очікують фінансування Державної комплексної програми протипаводкового захисту (ФОТО)

Надворі теплий й лагідний червень місяць, пора коли найбільш інтенсивно та ефективно можна виконувати гідротехнічні роботи на водотоках Закарпатської області. Однак, через відсутність фінансування, роботи в цьому році навіть не розпочинали.

Прочитати новину
04 червня

Демонтаж Боржавської вузькоколійки на Закарпатті припинено до з’ясування ситуації (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У пятницю, 3 червня, керівники Іршавського району — голова районної ради Станіслав Сухан та виконуючий обов’язку голови райдержадміністрації Василь Ледней — перебували в селі Довге, де оглядали стан вузькоколійки маршруту від Приборжавського до Кушниці.

Прочитати новину
04 червня

4 червня: Погода в Ужгороді та на Закарпатті

Як повідомили у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, протягом ночі погода в регіоні обумовлювалась розмитим баричним полем. Спостерігалась мінлива хмарність, у горах місцями слабкий короткочасний дощ. Вітер північний 2-7 м/с. Температура повітря 13-16° тепла.

Прочитати новину
04 червня

На Мукачівській кондитерській фабриці АВК стався "витік аміаку" (ФОТО)

- Володимир Ілліч, доповідаю: сьогодні близько 10:40 в аміачно-компресорному цеху стався викид аміаку… Саме з цих слів розпочалися спільні навчання рятувальних служб міста на кондитерській фабриці АВК в м. Мукачево. Імітували викид аміаку, що зберігається в цистернах аміачно-компресорного цеху.

Прочитати новину
03 червня

Закарпатська СЕС знайшла перевищення нітратів у 2,5% досліджених овочів і фруктів

Відповідно до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" громадяни нашої держави мають право на безпечні для здоров’я і життя харчові продукти. Для визначення показників безпеки лабораторії санепідстанцій виконують великі обсяги вимірювань вмісту різних забруднювачів харчових продуктів для порівняння отриманих показників з нормативними їх значеннями.

Прочитати новину
«1...27782779[2780]27812782...3028»