Надзвичайні новини

09 червня

Установлен точный год изготовления Туринской плащаницы

Итальянский искусствовед Лучиано Бузо разгадал тайну Туринской плащаницы, пишет The Daily Mail.

Прочитати новину
09 червня

На трассе Киев-Чоп "КИА" врезалась в ограждение: один человек погиб (ФОТО)

Двое других по счастливой случайности остались живы.

Прочитати новину
09 червня

"Тріо" дітей-утікачів із Закарпаття знайшли у Керчі

Як уже повідомляли, вчора ввечері, 8 червня, у Феодосії з табору Блакитна Лагуна втекли троє вихованців інтернату (12, 13, 14 років) із Закарпатської області.

Прочитати новину
09 червня

Жителі села Теребля на Закарпатті уже 12 років вбрід долають гірську річку (ВІДЕО)

Закарпатське село Тереблю річка ділить надвоє. Коли вода підіймається на кілька метрів, магазини та лікарня стають для мешканців другого берега недосяжними. Бетонний міст знесло водою 12-ть років тому. Жителі Тереблі вже стільки часу чекають на новий, що навчилися долати річку вбрід.

Прочитати новину
09 червня

Завершено розслідування смертельного випадку в Ужгородському комерційному училищі

Управлінням Держгірпромнагляду по Закарпатській області завершено розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 17 березня в Ужгородському вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ).

Прочитати новину
09 червня

Смерть на закарпатському ТОВ "Нумінатор" з виробництвом не пов’язана

- Такий вердикт винесено комісією з розслідування загибелі у ТОВ «Нумінатор» 54-річного муляра Володимира Лук’яновича, - повідомив голова комісії, головний державний інспектор Степан Пенцко. – За відсутності організаційних та технічних причин, причиною смертельного випадку визнано тяжке алкогольне сп’яніння потерпілого ( виявлена концентрація етилового спирту в крові - 3,34%).

Прочитати новину
09 червня

Причина смертельного випадку у закарпатському ТзОВ "ЕНО-Меблі ЛТД" — самогубство

Управління Держгірпромнагляду по Закарпатській області завершило розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 6 травня у ТзОВ «ЕНО-Меблі ЛТД».

Прочитати новину
09 червня

Голландка увековечила на своем теле аватарки 152 друзей из Facebook

Жительница Голландии увековечила на своем теле аватарки 152 друзей из социальной сети Facebook, вытатуировав их на собственной руке, пишет The Daily Mail.

Прочитати новину
09 червня

22-річну американку прокололи пірсингом 3200 разів (ФОТО)

22-річна американка стала претенденткою на потрапляння до Книги рекордів Гіннесса, як людина, що піддалася наймасштабнішому сеансу пірсингу в спеціалізованому салоні.

Прочитати новину
09 червня

За минулу добу на Закарпатті сталися 2 пожежі

Матеріальні втрати від них склали 100 гривень. Зафіксовано 4 хибних виклики підрозділів пожежно-рятувальної служби. Найбільш складна оперативна обстановка на сьогодні у м. Ужгород, м. Мукачево та Ужгородському районі, де виникло 60 відсотків усіх загорань в регіоні минулого тижня. Найпоширенішими причинами пожеж останньої неділі стали: занос стороннього джерела запалювання та необережне поводження з вогнем.

Прочитати новину
«1...27352736[2737]27382739...2990»