Надзвичайні новини

06 травня

На Закарпатті на виробництві загинув громадянин сусідньої Угорщини

Спеціальна комісія Управління Держгірпромнагляду по Закарпатській області розслідує нещасний випадок зі смертельним наслідком, що стався 26 квітня у ТОВ «Іст Стар Трейд» у місті Берегово.

Прочитати новину
06 травня

У закарпатському ТОВ "Нумінатор" упав з даху й загинув муляр

4 травня 53-річний муляр будівельної бригади берегівського ТОВ «Нумінатор» Володимир Лук’янович, накриваючи полікарбонатним покриттям віконний розріз даху в цеху первинної переробки деревини, впав з висоти майже 8 метрів.

Прочитати новину
06 травня

На вихідні у Карпатах очікуються дощі з мокрим снігом

У наступні вихідні, які припадають на суботу, 7 травня, і неділю, 8 травня, у західних областях переважатиме мінлива хмарність без істотних опадів, лише вдень у неділю місцями пройдуть невеликі дощі, у Карпатах — з мокрим снігом.

Прочитати новину
06 травня

На День Победы даже с доппоездами ж/д билетов хватит не всем

Напомним, что "Укрзализныця" назначила на 6—10 мая 30 дополнительных поездов.

Прочитати новину
06 травня

Шкільний завгосп на Закарпатті повісився сам чи йому "допомогли"?

Управління Держгірпромнагляду по Закарпатській області розслідує нещасний випадок зі смертельним наслідком, що стався 30 березня у Хустській спеціалізованій школі I-III ступенів №3.

Прочитати новину
06 травня

Закарпатський Держгірпромнагляд розслідує смерть людини на трансформаторній підстанції

Управлінням Держгірпромнагляду по Закарпатській області створено комісію з розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 3 квітня у ВАТ ЕК «Закарпаттяобленерго».

Прочитати новину
06 травня

Як обирати та готувати ранні овочі, аби убезпечити себе від отруєння

Ук­ра­їнсь­кий ри­нок за­по­ло­ни­ли сві­жі апе­тит­ні ово­чі. І хо­ча ба­га­то хто ро­зу­міє, що ко­рис­ті в та­ких про­дук­тах ще ма­ло, про­те від­мо­ви­ти со­бі у спо­ку­сі ку­пи­ти сим­па­тич­ні по­мі­до­ри чи улюб­ле­ну ре­дис­ку вда­єть­ся не кож­но­му. Але як ствер­джу­ють ток­си­ко­ло­ги, всі ран­ні ово­чі міс­тять ніт­ра­ти у різ­ній кіль­кос­ті. А то­му, як­що ви та­ки ба­жа­є­те прид­ба­ти ран­ні ка­пус­ту чи огір­ки, пос­тав­те­ся до ці­єї по­куп­ки ду­же уваж­но, аби убез­пе­чи­ти і се­бе, і сво­їх рід­них від мож­ли­во­го от­ру­єн­ня.

Прочитати новину
06 травня

Тиждень охорони праці на Закарпатті — підсумки

Рахівський район. Наприкінці квітня проведено телефонну «гарячу лінію» на тему «Про завдання виконкомів місцевих рад та роботодавців щодо підготовки і проведення у трудових колективах району Дня охорони праці». Більшість великих підприємств Рахівщини, на яких функціонують структури з управління охороною праці, долучилися до участі у заходах з проведення Дня охорони праці.

Прочитати новину
06 травня

Закарпатська СЕС зареєструвала порушення вимог санітарного законодавства при 729 обстеженнях

За оперативними даними санепідслужби Закарпатської області за І квартал 2011 року фахівцями проведено 2642 обстеження об'єктів підвищеного епідризику, з них 68,6% (1813) приходиться на харчові об'єкти, 26,9% (710) - на дитячі підліткові заклади з пунктами харчування (у тому числі дитячі оздоровчі заклади – 0,08% (2)), 0,5% (13) - на оздоровчі заклади для дорослих, 4,0% (106) - на водопровідні споруди.

Прочитати новину
06 травня

Теорія Ейнштейна доведена: Земля таки викривляє простір і час

Наша планета, обертаючись, викривляє простір і час. Ця гіпотеза, висунута великим фізиком Альбертом Ейнштейном ще в 1916 році, тепер доведена вченими, які досліджували результат експерименту, поставленого в 2004 році силами Американського національного аерокосмічного агентства NASA.

Прочитати новину
«1...27342735[2736]27372738...2956»