Надзвичайні новини

11 серпня

Унікальна дерев’яна пам’ятка Закарпаття окупована незаконною забудовою

Дерев’яна Святодухівська церква XVII століття в Колочаві є відомою візиткою Закарпаття. В енциклопедії «Церкви України. Закарпаття» відомий мистецтвознавець Михайло Сирохман твердить, що вона «належить до найвищих архітектурних досягнень Закарпаття»: «Церква струнка і досконала в пропорціях. Головні елементи дивовижно збалансовані... Висока вежа завершена чудовим бароковим ансамблем», — пише він. Тепер величавість цієї пам’ятки архітектури можна побачити під дуже вузьким кутом зору — будівлю закривають несанкціоновані новобудови.

Прочитати новину
11 серпня

11 серпня: Погода в Ужгороді та на Закарпатті

Як повідомили KARPATNEWS.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, протягом ночі синоптична ситуація в регіоні визначалась антициклоном. Спостерігалась малохмарна суха погода. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура повітря 5-10°, в горах місцями 2-5° тепла.

Прочитати новину
10 серпня

Предотвращением эпидемий в Европе займется "Антигона"

Европейская комиссия объявила о выделении 12 миллионов евро на изучение потенциальных возбудителей эпидемий, подобных эпидемии кишечной инфекции, поразившей Германию и ряд других стран ЕС летом этого года, передает AFP.

Прочитати новину
10 серпня

"БМВ" с прокурорами сбил людей в центре столицы (ФОТО)

Ночью 10 августа в центре Москвы произошло серьезное ДТП, в котором пострадало несколько пешеходов.

Прочитати новину
10 серпня

Красноярські вчені навчилися робити паливо з каналізаційних відходів

Унікальну методику виробництва екологічного біопалива з відходів очисних споруд та річкового мулу розробили вчені Сибірського Федерального університету та Інституту біофізики РАН. Інноваційна технологія дозволяє отримати нетоксичний і легкоразлагаемий джерело енергії, який за своїми характеристиками буде перевершувати традиційне дизельне паливо.

Прочитати новину
10 серпня

Фура раздавила "Жигули" вместе с водителем (ФОТО)

На закрытом повороте «легковушка» выехала на встречную и столкнулась с фурой...

Прочитати новину
10 серпня

Закарпаття: На перегоні Королево-Виноградів потяг насмерть переїхав чоловіка

На перегоні Королево-Виноградів Львівської залізниці, що у Закарпатті машиністом вантажного поїзду застосовано екстрене гальмування. На колії знаходився громадянин М., який на звукові сигнали не реагував.

Прочитати новину
10 серпня

Microsoft "залатала дыры" в своих продуктах

Microsoft выпустила августовскую порцию патчей, загрузить которые можно через службы Windows Update, Microsoft Update, встроенные в Windows средства автоматического обновления, а также с веб-сайта корпорации.

Прочитати новину
10 серпня

Тернопільські історики виявили на старій карті сенсаційне зображення

Сенсаційне зображення на карті, виготовленій майже двісті років тому, продемонстрували в Національному заповіднику "Замки Тернопілля". Під час дослідження окремих аркушів кадастрової карти Збаража, котрий восени відзначатиме 800-річчя з часу першої літописної згадки, старший науковий працівник науково-дослідного відділу заповідника Руслан Підставка виявив обриси досі не відомого замку. Розташований він на території села Залужжя, поблизу Збаража.

Прочитати новину
10 серпня

На Закарпатті трусило — до двох балів за шкалою Ріхтера

За інформацією відділу сейсмічності Карпатського регіону, вранці 10-го серпня в районі м. Берегово Закарпатської області зафіксовано підземні поштовхи силою два бали за шкалою Ріхтера.

Прочитати новину
«1...27322733[2734]27352736...3061»