Надзвичайні новини

13 грудня

В Ужгороді поговорять про водні проблеми на Закарпатті та у сусідній Словаччині

У вівторок, 14 грудня, о 13.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головною темою якого стане „Захист міст та сіл Закарпаття від повеней, засух, інших кліматичних змін». Йтиметься про водні проблеми на Закарпатті та у сусідній Словаччині, а також про можливості запобігання повеням, засухам та кліматичним змінам у лісових угіддях, у сільгоспугіддях, у межах населених пунктів.

Прочитати новину
13 грудня

МНС: Ситуація у підтоплених районах Закарпаття під контролем

Станом на 7:00 понеділка в 11 районах Закарпатської області (Берегівський, Виноградівський, Воловецький, Іршавський, Міжгірський, Мукачівський, Перечинський, Рахівський, Свалявський, Тячівський та Хустський), які були підтоплені тало-дощовою повінню, ситуація стабільна, контрольована.

Прочитати новину
13 грудня

Закарпаття затоплюватиме, доки не перестануть вирубувати ліси

Фахівці стверджують, що всі сили і кошти, спрямовані на боротьбу зі стихією – даремні. Закарпаття затоплюватиме, доки не перестануть вирубувати ліси, а це нереально.

Прочитати новину
13 грудня

Сергій Федака, Ужгород (Закарпаття): "Чомусь кожна чергова повінь застає усіх зненацька..."

Головне, чим увійде 2010 рік в історію Закарпаття – таки нинішня зимова повінь. Коли ще в листопаді випав перший сніжок, здавалося, що пронесло, що цього року область омине велика вода, яка вже стала у нас регулярною. Але ні. Маємо рідкісну, але від того не менш руйнівну зимову повінь, до якої ми, як завжди, виявилися неготовими.

Прочитати новину
13 грудня

Ромський табір у Мукачеві стихія перетворила на суцільне болото (фото)

Від паводку постраждала значна частина населення Закарпаття – зруйновані дороги, затоплені домівки, пошкоджені дамби – це наслідки грудневої негоди. Та є поселення в краї де дороги, будівлі давно перебувають у занедбаному стані і паводок тільки погіршив становище людей.

Прочитати новину
13 грудня

13 грудня: Погода на Закарпатті та в Ужгороді

Як повідомили KARPATNEWS.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, протягом ночі погода гірського краю обумовлювалась улоговиною північного циклону. Спостерігалось хмарно з проясненнями, на більшій частині території пройшов невеликий сніг, опадів до 1 мм, на рівнині подекуди до 4 мм. Вітер слабкий. Температура повітря 2-7°, у горах місцями 8-10° морозу.

Прочитати новину
13 грудня

Повінь на Закарпатті відступає

Велика вода уже не затоплює будинки. Але стоїть ще на 60 подвір’ях та у майже 700 підвалах у одинадцятьох постраждалих районах. У воді – залишилася одна оселя у селі Кам’янське, додому не можуть повернутися ще шестеро відселених людей.

Прочитати новину
12 грудня

В Закарпатье реки возвращаются в свои берега

В 11 районах Закарпатья, которые были подтоплены талодождевым паводком, ситуация стабилизировалась. Об этом сообщили в пресс-службе МЧС.

Прочитати новину
12 грудня

Україна друга у Європі за смертністю від алкогольного психозу

Україна займає друге місце за рівнем смертності від зловживання алкоголем (включно з алкогольним психозом) у всьому Європейському регіоні ВООЗ та поступається першістю лише Естонії.

Прочитати новину
12 грудня

Сьогодні в Ужгороді йтиме сніг, у Карпатах — хуртовини

Як повідомили KARPATNEWS.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, минулої ночі погоду у гірському краї обумовлювала улоговина з фронтальними розділами. Спостерігалась хмарна погода, по всій області випадав сніг. Кількість опадів становила 1-5 мм. На дорогах місцями: відмічалась ожеледиця, в горах хуртовина. Вітер південно-західний 5-10, в горах місцями 15-17 м/с. Температура повітря 4-7°, на високогі'ї 11-13° морозу.

Прочитати новину
«1...23822383[2384]23852386...2472»