Надзвичайні новини

15 квітня

Ярміла Кость, м.Мукачево: "В одній клітці здихає собака з переламаним хребтом, у другій — стікає кров'ю, у третій — їсть другого..."

— Коли вперше приїхали до притулку, були в шоці: в одній клітці здихає собака з переламаним хребтом, у другій — стікає кров'ю, у третій — їсть другого, — розповідає 40-річна Ярміла Кость, керівник благодійного фонду захисту тварин "Лакі" з міста Мукачеве на Закарпатті. Показує сотні фотографій із міського притулку для бродячих тварин.

Прочитати новину
15 квітня

У Голландії збудують два "селища майбутнього"

У голландському місті Бреда йде будівництво двох селищ з приватних будинків, яким належить брати участь в пілотному проекті тривалістю два роки. Обидва селища будуть одержувати 100% споживаної енергії з поновлюваних джерел, а управляти споживанням в будинках будуть нові системи управління розподілу електрики.

Прочитати новину
15 квітня

Озоновий шар над Арктикою рекордно пошкоджений

Всесвітня метеорологічна організація рекомендує урядам вражених країн повідомляти громадянам прогнози щодо озонового шару.

Прочитати новину
14 квітня

13 явищ, які поставили науку у глухий кут

Наука — наше все. Вона вивчає багато проблем, шукає їх вирішення і періодично відповідає на питання, повисли в повітрі. Але іноді питання трапляються дуже каверзні. Представляю вам список з 13 явищ, які сучасна наука поки що не може пояснити до кінця.

Прочитати новину
14 квітня

В киевском метро обезвредили подозрительный предмет, похожий на взрывное устройство

Станция метро "Университет" не работает, поезда следуют без остановки.

Прочитати новину
14 квітня

Керівництво Закарпаття переймається благоустроєм краю

14 квітня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вів засідання в.о. голови Закарпатської облдержадміністрації Іван Бушко. Йшлося про ситуацію, що склалася навколо полігону твердих побутових відходів в селі Барвінок та дотримання вимог санітарних норм вздовж залізничних колій, на переїздах та під’їзних шляхах.

Прочитати новину
14 квітня

Микола Кульбіда: На Великдень в Україні стоятиме прекрасна погода

Погода на Великдень, який цьогоріч припадає на 24 квітня, на всій території країни видасться святковою. Про це повідомив начальник Українського гідрометцентру Микола Кульбіда.

Прочитати новину
14 квітня

Як почистити печінку за допомогою вівса

Настій вівса допоможе відновити функції печінки.

Прочитати новину
14 квітня

Антисанітарію знайшли у 248-ми дитячих закладах Закарпаття та Івано-Франківщини

Генпрокуратура України доручила Міністерству охорони здоров’я України організувати перевірки якості надання медичної допомоги та забезпечення належного санітарно-епідеміологічного стану у будинках дитини, дитячих санаторно-курортних та оздоровчих закладах, притулках, інтернатних установах, підпорядкованих Міністерствам соціальної політики, освіти і науки, молоді та спорту.

Прочитати новину
14 квітня

Науковці Закарпаття пропонують "українські" шляхи подолання техногенних катастроф

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція керівництва оргкомітету Міжнародної науково-практичної конференції "Екзо- та ендоекологічні аспекти здоров’я людини», присвяченої 25-річчю Чорнобильської трагедії. Конференція проходила на Закарпатті 8-9 квітня, у її роботі взяли участь 223 учасники з 57 організацій, установ та підприємств України, а також 7 організацій і установ із Словаччини та Угорщини.

Прочитати новину
«1...22942295[2296]22972298...2499»