Економічні новини

17 серпня

Клюєв розповів, що не буде підвищувати газ для населення

Після того як "Нафтогаз" буде виведений на рентабельний видобуток, більше ніхто ціни на газ підвищувати не буде. Про це заявив перший віце-прем'єр Андрій Клюєв в ефірі 5 каналу.

Прочитати новину
16 серпня

На Закарпатті 10 підприємств сплачують майже 80% податку на прибуток

За результатами поданих підприємствами області декларацій з податку на прибуток за І півріччя 2010 року задекларовано за ІІ квартал ц.р. понад 49 млн. грн. податкових зобов’язань з податку на прибуток, що на 8 млн. грн. більше ніж за відповідний період минулого року і на 12 млн.грн. більше, ніж за І квартал цього року.

Прочитати новину
16 серпня

Украинцы снова понесли деньги в банки

Вклады населения в банки по состоянию на июль составили 30 миллиардов гривен. Следовательно, общий объем депозитов увеличился на 11%. Растет и ликвидность банковской системы, отмечают эксперты. Однако кредиты остаются слишком высокими. И это - несмотря на снижение учетной ставки НБУ.

Прочитати новину
15 серпня

В Закарпатье делают невероятного вкуса сыр - ...с нарциссов! (ФОТО)

Для начала - о двух важных моментах. Первый: то, что вы видите на фото, - вкусно, всесторонне сытно и экологически чисто. Второй: это - не Швейцария, не Франция, не Голландия и даже не Австрия, где таких сыров - хоть завались. Это Украина. Точнее - Закарпатье, Хустский район, село Нижнее Селище.

Прочитати новину
14 серпня

Прощай, шампанское и пицца, останетесь вы за границей

В ближайшее время многие привычные для нас продукты могут быть переименованы.

Прочитати новину
14 серпня

Білорусь має намір скоротити імпорт пива з України

У Білорусі заплановано до 2015 р. зменшити частку імпортного пива з 30% до 5%, при тому, що нині лише українське пиво має 10% на білоруському ринку, передає радіо "Свобода".

Прочитати новину
14 серпня

Лукашенко предложил России менять газ на картофель

Президент Белоруссии Александр Лукашенко предложил России менять углеводородное сырье на продовольственные товары. Об этом сообщает ИТАР-ТАСС. По словам Лукашенко, необходимо помочь пострадавшим от засухи российским регионам. "Надо помочь нашим друзьям в России, они платят, у них достаточно нефти, газа, и мы готовы менять", - заявил он.

Прочитати новину
13 серпня

Закарпатські підприємці взяли участь у обговоренні проекту Податкового кодексу у Львові

12 серпня 2010 року у Львівському палаці культури залізничників відбулися Регіональні громадські обговорення проекту Податкового кодексу України за участі представників Міністерства фінансів України, ДПА України, митної служби України, місцевих органів влади, бізнесових кіл, об’єднань профспілок, громадських організацій, народних депутатів, науковців, а також підприємців Івано-Франківської, Волинської, Тернопільської, Закарпатської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької, Львівської областей.

Прочитати новину
13 серпня

За сутки наличный евро потерял 10 копеек

На наличном рынке евро стремительно дешевеет.

Прочитати новину
13 серпня

Закарпатське вівчарство відроджуватиме інвестор із Києва

На черговій нараді-зустрічі з депутатами та активом с. Лубня, яку проводив перший заступник голови Великоберезнянської райдержадміністрації Василь Кірик, інвестор із Києва Володимир Смоляр підтвердив наміри розпочати вівчарську справу саме в цьому гірському селі.

Прочитати новину
«1...922923[924]925926...929»