Економічні новини

18 серпня

В Исландии появятся опоры ЛЭП в виде людей

В Исландии могут появиться опоры ЛЭП, напоминающие фигуры людей. Проект под названием «Земля гигантов», предложенный американской компанией Choi + Shine, стал победителем в конкурсе BSA.

Прочитати новину
18 серпня

На Іршавщині працює "Фабрика інвестиційних проектів"

Про соціально-економічний стан закарпатської Іршавщини розповідає голова Іршавської райдержадміністрації Василь Устич.

Прочитати новину
18 серпня

Банки поновили карткове кредитування (ВІДЕО)

Кількість "кредиток" на руках у населення зросла вперше з початку кризи, повідомляє "Дело".

Прочитати новину
18 серпня

Закарпаття забезпечує себе електроенергією лише на 7%

17 червня поточного року у стінах Міністерства промислової політики під головуванням заступника міністра Віталія Немілостівого відбулася нарада «Перспективи розвитку енергомашинобудівної галузі».

Прочитати новину
18 серпня

Експерти назвали найперспективніші галузі для інвестування в Україні

Експерти вважають, що в другому півріччі поточного року інвесторів будуть більше цікавити такі галузі український економіки, як аграрно-промисловий комплекс і харчова промисловість. Про це свідчать результати експертного опитування, проведеного Інститутом Горшеніна.

Прочитати новину
17 серпня

В Україні на 10 робочих місць претендує 51 людина

В Україні на 10 робочих місць претендує 51 людина (на 1 січня ц.р. – 83 людини). Про це повідомили у Державному комітеті статистики України.

Прочитати новину
17 серпня

На Закарпатті фізичні особи сплатили 393, млн. грн. податку з доходу

У цілому до Зведеного бюджету підрозділами оподаткування фізичних осіб Закарпатської області за січень-липень 2010 року забезпечено надходження 460,4 млн. грн.

Прочитати новину
17 серпня

На Закарпатті податківці оподаткували 2499 "лівих" найманих працівників

За результатами проведеної контрольно-перевірочної роботи щодо легалізації найманих працівників, наданої підрозділами оподаткування фізичних осіб ДПА у Закарпатській області, у січні-липні 2010 року виявлено 2580 найманих осіб, які здійснювали діяльність без оформлення трудових відносин.

Прочитати новину
17 серпня

Немцы стали пить более дешевые вина

После непрерывного роста за последние три года товарооборот вин в Германии в I полугодии 2010 г. упал на 6%. Эксперты говорят о переходе немцев с более дорогих отечественных на более дешевые зарубежные вина. Об этом сообщает Немецкий институт вина, ссылаясь на данные исследования компании "GfK".

Прочитати новину
17 серпня

В Украине могут подорожать бензин и дизтопливо

Отечественные эксперты, несмотря на колебания стоимости нефти в мире, прогнозируют подорожание топлива в Украине. В начале августа нефть на Нью-Йоркской товарной бирже превысила отметку $80 за баррель. Сырье подорожала на 6%, установив 3-месячный максимум.

Прочитати новину
«1...921922[923]924925...929»