Економічні новини

04 серпня

Украину ожидают скачки евро, гривня будет дешеветь: прогноз

При сохранении текущей тенденции на удорожание евро против американского доллара, гривня продолжит дешеветь против евро. Об этом ЛІГАБізнесІнформ рассказал Владимир Олексюк, эксперт аналитического департамента "X-Trade Brokers Ukraine".

Прочитати новину
04 серпня

Сахар может подорожать

Украина в 2010 году произведет сахара на 15% меньше, чем планировалось, в связи с чем цены на сахар на внутреннем рынке могут быть пересмотрены. Такой прогноз дало аналитическое агентство "Agriculture" ("ААА"), оценив нынешнее состояние посевов сахарной свеклы в стране.

Прочитати новину
04 серпня

На Закарпатті ставка збору за використання підземних вод встановлена у розмірі 23,9 грн. за 100 куб. м

Проектом Податкового кодексу визначено ставки збору за спеціальне використання поверхневих вод та підземних вод. Про це йдеться в проекті Податкового кодексу, опублікованому в газеті «Урядовий кур'єр».

Прочитати новину
04 серпня

У Виноградові відбувся профконсультаційний семінар для працюючих жінок

Фахівці Закарпатської обласної служби зайнятості проводять профоконсультаційні семінари для жінок. Зокрема, з початку року у міських, районних та міськрайонних центрах зайнятості проведено 204 семінари на тему: «Жінка і праця», у яких взяло участь 3180 учасників.

Прочитати новину
03 серпня

Продажи электромобиля "Nissan Leaf" в Европе стартуют 1 сентября. Названы цены

Японская корпорация "Nissan" объявила сегодня, что 1 сентября начинает принимать заказы в Европе на электромобиль "Leaf", который, как обещают, станет первой в мире массовой машиной такого класса.

Прочитати новину
29 липня

МВФ вже перерахував Україні перший транш кредиту у розмірі $ 1,89 млрд.

МВФ у четвер виділив Україні перший транш по кредитній лінії stand by у розмірі $ 1,89 млрд., повідомив глава місії МВФ в Україні Танос Арванітіс у ході телефонної прес-конференції. "$ 1,89 млрд. буде виділено вже сьогодні. Друга частина буде надана після першого перегляду програми stand by", - сказав Арванітіс.

Прочитати новину
29 липня

Віктор Славута: Ціни на рис і гречку в Україні завищені штучно

Сьогодні ціна гречки в роздрібній мережі становить від 11 до 13,5 грн/кг. Нагадаємо, що у відповідний період минулого року гречка коштувала 7,5-8 грн/кг. За рік, під впливом дефіциту, ціни на гречану крупу виросли в 1,7 раза.

Прочитати новину
«1...900901[902]»