Економічні новини

19 серпня

На Закарпатті намолочено ячменю майже на 5 тисяч тонн менше, ніж минулоріч

На Закарпатті загальне виробництво продукції сільського господарства за розрахунками в усіх категоріях господарств за січень–липень 2010р. зменшилося, порівняно з відповідним періодом минулого року на 6,2%, у т.ч. у сільськогосподарських підприємствах – на 45,4%, а у господарствах населення – на 3,3%.

Прочитати новину
19 серпня

Часть Минэкономики передадут в МВД Украины

В ближайшее время в Министерстве экономики Украины планируется провести реорганизацию и перевести внешнеторговый блок в подчинение Министерству иностранных дел. Об этом сообщает УНИАН со ссылкой на источник в правительстве.

Прочитати новину
18 серпня

В Исландии появятся опоры ЛЭП в виде людей

В Исландии могут появиться опоры ЛЭП, напоминающие фигуры людей. Проект под названием «Земля гигантов», предложенный американской компанией Choi + Shine, стал победителем в конкурсе BSA.

Прочитати новину
18 серпня

На Іршавщині працює "Фабрика інвестиційних проектів"

Про соціально-економічний стан закарпатської Іршавщини розповідає голова Іршавської райдержадміністрації Василь Устич.

Прочитати новину
18 серпня

Банки поновили карткове кредитування (ВІДЕО)

Кількість "кредиток" на руках у населення зросла вперше з початку кризи, повідомляє "Дело".

Прочитати новину
18 серпня

Закарпаття забезпечує себе електроенергією лише на 7%

17 червня поточного року у стінах Міністерства промислової політики під головуванням заступника міністра Віталія Немілостівого відбулася нарада «Перспективи розвитку енергомашинобудівної галузі».

Прочитати новину
18 серпня

Експерти назвали найперспективніші галузі для інвестування в Україні

Експерти вважають, що в другому півріччі поточного року інвесторів будуть більше цікавити такі галузі український економіки, як аграрно-промисловий комплекс і харчова промисловість. Про це свідчать результати експертного опитування, проведеного Інститутом Горшеніна.

Прочитати новину
17 серпня

В Україні на 10 робочих місць претендує 51 людина

В Україні на 10 робочих місць претендує 51 людина (на 1 січня ц.р. – 83 людини). Про це повідомили у Державному комітеті статистики України.

Прочитати новину
17 серпня

На Закарпатті фізичні особи сплатили 393, млн. грн. податку з доходу

У цілому до Зведеного бюджету підрозділами оподаткування фізичних осіб Закарпатської області за січень-липень 2010 року забезпечено надходження 460,4 млн. грн.

Прочитати новину
17 серпня

На Закарпатті податківці оподаткували 2499 "лівих" найманих працівників

За результатами проведеної контрольно-перевірочної роботи щодо легалізації найманих працівників, наданої підрозділами оподаткування фізичних осіб ДПА у Закарпатській області, у січні-липні 2010 року виявлено 2580 найманих осіб, які здійснювали діяльність без оформлення трудових відносин.

Прочитати новину
«1...900901[902]903904...908»