Економічні новини

02 вересня

Закарпаття подолало рубіж у 1 млрд. грн. зі збору податків

У серпні цього року подолано мільярдний рубіж надходжень до Зведеного бюджету області та забезпечено надходження платежів у сумі 1 мільярд 24 тисячі гривень, що на 3,2% (на 32,1 млн. грн.) більше, ніж за відповідний період 2009 року.

Прочитати новину
02 вересня

Янукович: Украина будет вкладывать в Китай

Украина готова вкладывать средства в инфраструктурные проекты Китая на территории Китая, которые имеют государственное значение. Об этом заявил президент Украины Виктор Янукович в интервью журналистам в Пекине в четверг по окончании церемонии подписания двусторонних украинско-китайских соглашений.

Прочитати новину
02 вересня

Євростат переглянув оцінки ВВП Європи

Статистичне управління Європейського Союзу переглянуло показники ВВП Європи за другий квартал 2010 року оприлюднені 13 серпня, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на сайт Eurostat.

Прочитати новину
02 вересня

Правительство примет решение о землеотводе под транспортную развязку трассы Киев-Чоп

Сегодня правительство рассмотрит законопроект о местном референдуме. Об этом сегодня перед началом заседания правительства сообщил премьер-министр Украины Николай Азаров.

Прочитати новину
02 вересня

"Закарпатський лісовий ринок" проведе відкриті торги з продажу необробленої деревини

14 вересня в Ужгороді відбудуться відкриті торги з продажу необробленої деревини. Аукціонні торги проводить товарна біржа "Закарпатський лісовий ринок" з поставкою необробленої деревини у IV кварталі 2010 року державних лісових (лісомисливських, лісодослідних) господарств Закарпатської області.

Прочитати новину
02 вересня

Страховий поліс як інвестиції

На сьогоднішній день популяризація ПІФ (пайових інвестиційних фондів) в Україні набирає обертів, люди все частіше звертають увагу саме на цю форму інвестування, але, як показує практика, перші вкладення найчастіше є збитковими.

Прочитати новину
02 вересня

Головним постачальником зерна в Грузію замість Росії стане Україна

Головним постачальником зерна до Грузії стане Україна, заявив на засіданні уряду Грузії прем'єр-міністр Ніколоз Гілаурі. Як передає слова чиновника телекомпанія Руставі-2, в умовах, коли Росія припинила експорт зерна, уряд Грузії змушений був переорієнтуватися на Україну.

Прочитати новину
01 вересня

Хто зацікавлений, щоб ТОВ "Закарпатполіметали" не працювало?

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання на тему: «Нові події у справі банкрутства єдиного в Україні золоторудника».

Прочитати новину
01 вересня

Через 3-4 роки в Україні буде електронна митниця

Про це повідомив журналістам глава Держмитслужби Ігор Калетник. "Це буде ціла низка організаційних і технічних дій, які дозволять, в першу чергу, виключити вплив людського фактору і приведуть митну службу України до рівня європейських аналогів", - зазначив він.

Прочитати новину
31 серпня

Інфляція в Україні до кінця року складе 10,3% — ПРОГНОЗ

До кінця року інфляція в Україні збережеться в рамках 10,3%. Такий прогноз на прес-конференції в Укрінформі, присвяченій обговоренню ситуації на фінансовому ринку, зробив експерт аналітичного департаменту X-Trade Brokers Ukraine Володимир Олексюк.

Прочитати новину
«1...861862[863]864865...876»