Економічні новини

07 серпня

Мукачівський міськвиконком провадив антиконкурентні дії у сфері паркування автотранспорту

Закарпатське обласне відділення Антимонопольного комітету України припинило антиконкурентні дії з боку виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Прочитати новину
06 серпня

Андрій Клюєв: Необхідно кардинально покращити якість підготовки інвестиційних проектів в Україні

Уряд створить систему для кардинального підвищення якості підготовки інвестиційних проектів. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв на засіданні Урядового комітету з питань розвитку галузей економіки та науково-інноваційної політики.

Прочитати новину
06 серпня

На Закарпатті підприємці Хустщини обговорили проект Податкового кодексу

Учора відбулося розширене засідання Громадської ради при Хустській ОДПІ за участю представників бюджетоутворюючих підприємств малого та середнього бізнесу, незалежної Спілки підприємців Хустщини, Хустських міської ради, райдержадміністрації та районних ЗМІ.

Прочитати новину
06 серпня

Громадська рада при ДПІ у м.Ужгород висловила свої пропозиції до Проекту Податкового Кодексу

Учора в ДПІ у м.Ужгороді відбулося засідання Громадської ради за участю податківців, представників підприємництва та громадських організацій.

Прочитати новину
06 серпня

Создан солнечный элемент с рекордным КПД

Американские исследователи из NREL разработали новый солнечный фотоэлемент, который по своему КПД может стать мировым рекордсменом. В ходе проведенных испытаний КПД устройства составил 40,8%.

Прочитати новину
06 серпня

Закарпатська ДПА: Серпневі "гарячі" телефонні лінії

ДПА у Закарпатській області повідомляє, що в серпні 2010 року сеанси телефонного зв’язку “Гаряча лінія” будуть проводитися :

Прочитати новину
05 серпня

"Audi" официально представил абсолютно новую модель A7

Вчера, 26 июля, немецкий автопроизводитель преммиум-класса "Audi" официально презентовал абсолютно новую модель компании - пятидверное спортивное купе "A7 Sportback". Новинка объединяет в себе спортивную элегантность купе, комфорт седана и практичность универсала.

Прочитати новину
05 серпня

В России появится новая банкнота номиналом 1000 рублей

Банк России с 10 августа вводит в платежный оборот банкноты номиналом 1000 руб. модификации 2010 г., об этом сообщает ПРАЙМ-ТАСС.

Прочитати новину
05 серпня

Курс евро подошел к новому максимуму

Европейская валюта поднялась на 0,5% - до 1,3221 доллара по сравнению с 1,3161 доллара по итогам торгов в Нью-Йорке накануне. Курс евро в паре с долларом колеблется в ходе дневных торгов в четверг у максимума за три месяца, об этом сообщают "Вести. Ru".

Прочитати новину
05 серпня

В Ужгороді митарі та податківці обговорили Проект Податового Кодексу

Вчора (04.08.2010р.) у рамках всенародного обговорення проекту Податкового кодексу України відбулась зустріч представників Громадської ради при Ужгородській митниці, митників та податківців.

Прочитати новину
«1...861862[863]864»