Економічні новини

12 грудня

У 2011 році Україна планує запозичити 91,6 млрд. гривень — проект держбюджету

Обсяг запозичень, передбачений проектом державного бюджету України на 2011 рік, визначений на рівні 91 596 млрд. гривень.

Прочитати новину
11 грудня

Українські фондові ринки завершили тиждень на позитивній ноті

Торгова сесія цього тижня на українських фондових майданчиках завершилася зростанням основних індикаторів ринку. За підсумками дня індекс "Української біржі" UX піднявся на 0,48%, до 2246,77 пункта. Індекс ПФТС додав 0,26%, зупинившись на позначці 894,26 пункта.

Прочитати новину
10 грудня

На Закарпатті роз'яснювати Подактовий кодекс будуть у "вихідні та вечірні години"

З метою роз’яснення основних положень Податкового кодексу України у кожній податковій інспекції Закарпатської області створено консультаційні центри. Фахівці органів державної податкової служби, починаючи із 10 грудня 2010 року, відповідатимуть на запитання платників податків.

Прочитати новину
10 грудня

Які перспективи відродження ринку нерухомості в закарпатському Берегово?

Криза, що охопила нашу економіку, зачепила і ринок нерухомості, який завмер. Зараз майже нічого не купується, отже, і не може продатися. І не тому, що людям не потрібне житло або ж хтось не хоче його продати. І перше, і друге актуальним було, є і буде! Однак придбати нерухомість немає за що, адже банки кредитів не дають.

Прочитати новину
10 грудня

Нацбанк готується до валютних воєн

Україна уважно стежить за грошовою політикою найбільш розвинених в економічному відношенні країн світу і готується оперативно реагувати на глобальні валютні війни, повідомив глава Національного банку Володимир Стельмах.

Прочитати новину
10 грудня

Антимонопольний комітет оштрафував НБУ на 50 тис. грн.

Антимонопольники оштрафували Нацбанк на 50 тисяч гривень за порушення конкуренційного законодавства у вигляді набуття контролю над "Всеукраїнським депозитарієм цінних паперів" без попереднього отримання відповідного дозволу.

Прочитати новину
09 грудня

НКРЭ установила тарифы "Закарпатьеоблэнерго" на передачу и поставку электроэнергии с 1 января 2011 года

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики (НКРЭ) Украины установила тарифы для энергоснабжающих компаний (гор- и облэнерго) на транспортировку и поставку электроэнергии по регулируемому тарифу. Новые тарифы вступят в силу с 1 января 2011 г. Решение о пересмотре структуры и уровня тарифов члены НКРЭ приняли на заседании в четверг.

Прочитати новину
09 грудня

Ціни на пальне в Україні продовжують рости

У четвер роздрібні ціни на пальне в Україні продовжували зростати.

Прочитати новину
09 грудня

АМКУ розробляє законодавство щодо захисту прав інтелектуальної власності до Євро- 2012

Антимонопольний комітет України розробляє законодавство щодо захисту прав інтелектуальної власності до фінальної частини чемпіонату Європи з футболу - Євро-2012. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив перший заступник голови Державного департаменту інтелектуальної власності Володимир Жаров.

Прочитати новину
09 грудня

Казахстан, Білорусь і Росія створюють Єдиний економічний простір

Президенти Російської Федерації, Білорусі та Казахстану ухвалили декларацію про формування Єдиного економічного простору (ЄЕП).

Прочитати новину
«1...822823[824]825826...865»