Економічні новини

14 жовтня

Закарпатці понесли в банки валюту "з-під ліжка"

Закарпатці все менше довіряють гривні, знімають її зі своїх депозитних рахунків і або ж залишають вдома, «під подушкою», або обмінюють на іноземну валюту. Така недовіра до національної валюти зумовлена кількома причинами. В першу чергу це пов’язано зі знеціненням гривні по відношенню до іноземних валют, передусім до євро.

Прочитати новину
13 жовтня

Закарпатська ОДА розглянула клопотання 17 підприємств щодо використання надр гірського краю

У середу, 13 жовтня, в Ужгороді на черговому засіданні обласної комісії по надрам йшлося про підготовку дозвільних документів підприємствами галузі для затвердження на черговій сесії обласної ради. Головував на комісії заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Віктор Феєр.

Прочитати новину
13 жовтня

На Закарпатті у платежах до держбюджету питома вага ПДВ і податку на прибуток складає 82,4%

Державна податкова адміністрація у Закарпатській області підбила підсумки роботи за 9 місяців цього року. На зустрічі з представниками мас-медіа голова ДПА в області Василь Іванчо зупинився на основних показниках та пріоритетних напрямках діяльності органів державної податкової служби.

Прочитати новину
13 жовтня

ФГИ планирует выручить $1,5 млрд от продажи "Укртелекома"

Фонд государственного имущества Украины (ФГИ) планирует получить от продажи 92,791% госпакета акций монополиста на рынке фиксированной связи ОАО "Укртелеком" 11-12 миллиардов гривен (около 1,5 миллиарда долларов), заявил глава фонда Александр Рябченко в среду на пресс-конференции.

Прочитати новину
13 жовтня

Міжгірщина: Основні показники соціально-економічного розвитку за І півріччя 2010 року

За основними напрямками діяльності, зокрема у таких сферах як промисловість, сільське господарство, інвестиційна та будівельна галузь, транспорт, торгівля, сфера послуг, Міжгірщина у І півріччі поточного року досягла наступних показників:

Прочитати новину
13 жовтня

У Карпатах запроваджено багатофункціональне ведення лісового господарства від FORZA

7 жовтня у Києві відбувся підсумковий семінар Швейцарсько - українського проекту розвитку лісового господарства в Закарпатті FORZA, на якому були представлено результати семирічної роботи проекту.

Прочитати новину
13 жовтня

Головний податківець Закарпаття збирає сьогодні журналістів

ДПА у Закарпатській області повідомляє, що 13 жовтня 2010 року відбудеться прес-конференція Голови ДПА у Закарпатській області Василя Васильовича Іванчо на тему «Підсумки роботи податкових органів області за 9 місяців 2010 року. Основні новації проекту Податкового кодексу».

Прочитати новину
13 жовтня

На Закарпатті намолочено 58 тисяч тонн озимої та ярої пшениці

Станом на 1 жовтня повністю завершено збір основних зернових культур, отримано 82 тис.т зерна. З них пшениці озимої та ярої намолочено 58 тис.т, ячменю озимого та ярого – 16 тис.т, вівса – майже 4 тис.т, жита озимого – 0,7 тис.т.

Прочитати новину
11 жовтня

У Сваляві оголошено конкурс з відбору "земельних" суб'єктів оціночної діяльності

Інформація Свалявської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок у м.Свалява (Закарпатська область).

Прочитати новину
11 жовтня

Чи вплине епідемія СНІДу на українську економіку?

Через епідемію ВІЛ/СНІД в Україні місцеві підприємства вже 2014 року можуть втратити до 700 мільйонів гривень прибутку. Тож вже сьогодні робітникам великих підприємств розповідатимуть про ВІЛ/СНІД та його профілактику.

Прочитати новину
«1...822823[824]825826...846»