Економічні новини

03 вересня

Податковий кодекс можуть ввести в дію вже з 1 січня 2011 року

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що Податковий кодекс може бути введений в дію з 1 січня 2011 року.

Прочитати новину
03 вересня

ЕС создает наднациональную систему финансового контроля

Евросоюз приступил к созданию первой в мире наднациональной системы по контролю финансовых рынков, нацеленной на снижение рисков глобальных финансовых кризисов, которая приступит к работе с начала 2011 г.

Прочитати новину
03 вересня

Олександр Ледида: Інвестиції — реальний крок до покращення добробуту краян

У п’ятницю, 3 вересня, голова облдержадміністрації Олександр Ледида зустрівся з директором ТОВ «Флектсронікс» Тарасом Петриною. Йшлося про реалізацію нового потужного проекту вартістю 15 мільйонів доларів.

Прочитати новину
03 вересня

Акімова оцінила обсяг заборгованості з відшкодування ПДВ у 23 млрд. грн.

Обсяг заборгованості з відшкодування податку на додану вартість досяг 23 млрд грн, повідомила перший заступник голови Адміністрації Президента України Ірина Акімова.

Прочитати новину
03 вересня

Бродський хоче викорінити нелегальних таксистів

Голова Державного комітету з питань регуляторної політики і підприємництва Михайло Бродський виступив із пропозицією врегулювати ринок таксі.

Прочитати новину
02 вересня

Закарпаття подолало рубіж у 1 млрд. грн. зі збору податків

У серпні цього року подолано мільярдний рубіж надходжень до Зведеного бюджету області та забезпечено надходження платежів у сумі 1 мільярд 24 тисячі гривень, що на 3,2% (на 32,1 млн. грн.) більше, ніж за відповідний період 2009 року.

Прочитати новину
02 вересня

Янукович: Украина будет вкладывать в Китай

Украина готова вкладывать средства в инфраструктурные проекты Китая на территории Китая, которые имеют государственное значение. Об этом заявил президент Украины Виктор Янукович в интервью журналистам в Пекине в четверг по окончании церемонии подписания двусторонних украинско-китайских соглашений.

Прочитати новину
02 вересня

Євростат переглянув оцінки ВВП Європи

Статистичне управління Європейського Союзу переглянуло показники ВВП Європи за другий квартал 2010 року оприлюднені 13 серпня, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на сайт Eurostat.

Прочитати новину
02 вересня

Правительство примет решение о землеотводе под транспортную развязку трассы Киев-Чоп

Сегодня правительство рассмотрит законопроект о местном референдуме. Об этом сегодня перед началом заседания правительства сообщил премьер-министр Украины Николай Азаров.

Прочитати новину
02 вересня

"Закарпатський лісовий ринок" проведе відкриті торги з продажу необробленої деревини

14 вересня в Ужгороді відбудуться відкриті торги з продажу необробленої деревини. Аукціонні торги проводить товарна біржа "Закарпатський лісовий ринок" з поставкою необробленої деревини у IV кварталі 2010 року державних лісових (лісомисливських, лісодослідних) господарств Закарпатської області.

Прочитати новину
«1...822823[824]825826...837»