Економічні новини

06 серпня

Громадська рада при ДПІ у м.Ужгород висловила свої пропозиції до Проекту Податкового Кодексу

Учора в ДПІ у м.Ужгороді відбулося засідання Громадської ради за участю податківців, представників підприємництва та громадських організацій.

Прочитати новину
06 серпня

Создан солнечный элемент с рекордным КПД

Американские исследователи из NREL разработали новый солнечный фотоэлемент, который по своему КПД может стать мировым рекордсменом. В ходе проведенных испытаний КПД устройства составил 40,8%.

Прочитати новину
06 серпня

Закарпатська ДПА: Серпневі "гарячі" телефонні лінії

ДПА у Закарпатській області повідомляє, що в серпні 2010 року сеанси телефонного зв’язку “Гаряча лінія” будуть проводитися :

Прочитати новину
05 серпня

"Audi" официально представил абсолютно новую модель A7

Вчера, 26 июля, немецкий автопроизводитель преммиум-класса "Audi" официально презентовал абсолютно новую модель компании - пятидверное спортивное купе "A7 Sportback". Новинка объединяет в себе спортивную элегантность купе, комфорт седана и практичность универсала.

Прочитати новину
05 серпня

В России появится новая банкнота номиналом 1000 рублей

Банк России с 10 августа вводит в платежный оборот банкноты номиналом 1000 руб. модификации 2010 г., об этом сообщает ПРАЙМ-ТАСС.

Прочитати новину
05 серпня

Курс евро подошел к новому максимуму

Европейская валюта поднялась на 0,5% - до 1,3221 доллара по сравнению с 1,3161 доллара по итогам торгов в Нью-Йорке накануне. Курс евро в паре с долларом колеблется в ходе дневных торгов в четверг у максимума за три месяца, об этом сообщают "Вести. Ru".

Прочитати новину
05 серпня

В Ужгороді митарі та податківці обговорили Проект Податового Кодексу

Вчора (04.08.2010р.) у рамках всенародного обговорення проекту Податкового кодексу України відбулась зустріч представників Громадської ради при Ужгородській митниці, митників та податківців.

Прочитати новину
05 серпня

В Ужгороді на "круглому столі" обговорили Проект Податкового Кодексу України

У середу, 4 серпня, заступник голови облдержадміністрації Володимир Гоблик, декан економічного факультету Ужгородського національного університету доктор економічних наук, професор Василь Мікловда, директор Закарпатського регіонального Центру соціально-економічних і гуманітарних досліджень НАН України Степан Сембер, представники відповідних управлінь, структурних підрозділів облдержадміністрації, Державної податкової адміністрації в області та інші зібралися за круглим столом для обговорення Проекту податкового кодексу України.

Прочитати новину
05 серпня

На Закарпатті зернові потрібно зібрати на площі понад 40 тис. га

У середу, 4 серпня, заступник голови облдержадміністрації Віктор Феєр провів нараду стосовно ходу збору зернових культур на Закарпатті. Звітували з цього питання керівники управлінь агропромислового розвитку краю, а також Берегівської, Виноградівської, Іршавської, Мукачівської та Ужгородської районних адміністрацій.

Прочитати новину
04 серпня

Віце-прем’єр Клюєв зробив останнє попередження боржникам зарплат

«Відповідальним за затримки зарплати дано останній строк – до 10 серпня», – наголосив перший віце-прем’єр-міністр України. Про це 4 серпня повідомила прес-служба урядовця.

Прочитати новину
«1...822823[824]825»