Економічні новини

15 вересня

На Закарпатті активізують процес видачі державних актів на землю

Нараду з питань стану виготовлення установчих документів на право користування земельними ділянками державними підприємствами та установами області провів у середу, 15 вересня, заступник голови облдержадміністрації Віктор Феєр. Участь в заході взяли представники Держкомзему, облводгоспу, державного підприємства «Закарпатагроліс» та інші.

Прочитати новину
15 вересня

На Закарпатті цьогоріч озимих зернових посіють більше

Для завершення виробничого року сільгосптоваровиробникам Закарпатської області необхідно зібрати пізні зернові, технічні та кормові культури, а також підготувати ґрунт і провести посів озимих культур.

Прочитати новину
15 вересня

Закарпаття втрачає потужного інвестора в особі ТзОВ "Скорзонера" — власника ТК "Буковель"

ТзОВ "Скорзонера", яке є власником гірськолижного туристичного комплексу "Буковель" (с. Поляниця Яремчанської міськради), має намір переглянути стратегічні плани розвитку, повідомляє прес-служба підприємства.

Прочитати новину
14 вересня

Закарпаття: На порядку денному — погашення зарплатних боргів

У вівторок, 14 вересня, відбулося засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із зарплат. Участь в заході взяли керівники місцевих органів влади, начальники профільних управлінь, представники підприємств-боржників. Вів засідання заступник голови облдержадміністрації Іван Качур.

Прочитати новину
14 вересня

Перший бюджет Закарпатської області (1946 року) вміщався в одну книгу!

Начальник головного фінансового управління Закарпаття Петро Лазар розповідає про історію основної фінустанови Закарпаття історичні особливості формування крайових бюджетів.

Прочитати новину
14 вересня

В 50-е годы XX века на Закарпатье было построено около 30 небольших ГЭС

Малая гидроэнергетика, получившая бурное развитие в Украине в 30-50 гг. прошлого века, сегодня находится почти в полном упадке.

Прочитати новину
14 вересня

На Закарпатті частка населення в загальних обсягах виробленого м'яса, молока та яєць складає 92,4–99,0%

За січень–серпень п.р. обсяг виробництва продукції тваринництва на Закарпатті, порівняно з відповідним періодом 2009р., скоротився на 3,7%, у т.ч. у сільськогосподарських підприємствах – на 39,3%, в господарствах населення – на 1,6%.

Прочитати новину
13 вересня

Українці скуповують валюту

Національний банк України (НБУ) констатує збільшення з початку вересня попиту на валюту. Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті Нацбанку.

Прочитати новину
11 вересня

Пріоритетом прикордонного Закарпаття й надалі має залишатися ефективна робота термінальних потужностей

«Закарпатінтерпорт» – одне з небагатьох підприємств області, яке бере активну участь у ряді загальнодержавних й міжнародних галузевих громадських об’єднань. У червні поточного року до їх переліку додалася й Організація співпраці залізничних доріг (ОСЗД), в якій підприємство має статус приєднаного.

Прочитати новину
11 вересня

Кредити готівкою без застави не повернуться до 2011 року

Ринок беззаставних споживчих позик показує найповільніше відновлення на ринку банківського кредитування. Наприклад, іпотеку видають вже 15 установ, тоді як беззаставні кредити готівкою - всього два банки. Експерти вважають, що зростання пропозиції в цьому сегменті кредитування почнеться не раніше 2011 року.

Прочитати новину
«1...811812[813]814815...829»