Економічні новини

11 вересня

Пріоритетом прикордонного Закарпаття й надалі має залишатися ефективна робота термінальних потужностей

«Закарпатінтерпорт» – одне з небагатьох підприємств області, яке бере активну участь у ряді загальнодержавних й міжнародних галузевих громадських об’єднань. У червні поточного року до їх переліку додалася й Організація співпраці залізничних доріг (ОСЗД), в якій підприємство має статус приєднаного.

Прочитати новину
11 вересня

Кредити готівкою без застави не повернуться до 2011 року

Ринок беззаставних споживчих позик показує найповільніше відновлення на ринку банківського кредитування. Наприклад, іпотеку видають вже 15 установ, тоді як беззаставні кредити готівкою - всього два банки. Експерти вважають, що зростання пропозиції в цьому сегменті кредитування почнеться не раніше 2011 року.

Прочитати новину
11 вересня

В Україні з'явиться "монополька"?

В Україні потрібно ввести державну монополію на горілку, тютюн та ігорний бізнес. Таку думку озвучив сьогодні директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін у ході прес-конференції в Києві.

Прочитати новину
11 вересня

На Закарпатті є стратегічний місток між газотранспортними системами України та Західної Європи

Прізвище начальника Закарпатського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів, депутата обласної ради, заслуженого працівника промисловості України, Почесного працівника кргазпрому, висококласного спеціаліста з двома дипломами – Ужгородського національного університету та Івано-Франківського державного технічного університету нафти й газу – Федора Лукіти відоме далеко за межами нашого краю.

Прочитати новину
10 вересня

Страны ЕС через пять лет откажутся от евро?!?

Эксперты прогнозируют, что через пять лет члены Европейского Союза откажутся от единой валюты. Украинцы, которые не успели избавиться от своих сбережений в евро, через 1-2 месяца могут получить неплохой шанс выгодно продать эту валюту.

Прочитати новину
09 вересня

У Кабміні назвали оптову ціну на цукор врожаю 2010 року

Оптова ціна на цукор врожаю 2010 року становитиме 6-6,5 грн за кілограм, заявив міністр аграрної політики Микола Присяжнюк. Так, за словами чиновника, наразі агрофонд і держрезерв оцінюють можливість закупівлі цукру врожаю 2010 року.

Прочитати новину
09 вересня

Закарпатське РВ ФДМУ проводить конкурс на право укладання договору оренди державного майна

Регіональне відділення Фонду держмайна України по Закарпатській області проводить конкурс на право укладання договору оренди державного майна.

Прочитати новину
09 вересня

Янукович настаивает на принятии госбюджета на 2011 год на основе нового Налогового кодекса

Президент Украины Виктор Янукович настаивает на принятии государственного бюджета на 2011 год на основе нового Налогового кодекса.

Прочитати новину
09 вересня

Европейские финансисты готовятся ко второй волне кризиса

Мировая экономика еще только начала оправляться от кризиса, а международные финансовые магнаты уже активно готовятся к новому спаду. Они не говорят об этом в интервью, но потихоньку скупают государственные облигации США — те самые ценные бумаги, которые считаются самой надежной «тихой гаванью» для средств инвесторов в трудные времена.

Прочитати новину
09 вересня

Закарпатська ДПА скасувала 17 податкових повідомлень-рішень майже на 1 млрд. грн.

У січні-серпні 2010 року до органів державної податкової служби області надійшло 127 первинних скарг платників податків на 168 податкових повідомлень-рішень (рішень). За результатами розгляду 127 первинних скарг на 185 податкових повідомлень-рішень на 74,8 млн.грн. державними податковими інспекціями області скасовано частково або повністю 17 рішень (9,2% від кількості розглянутих оскаржених рішень) на суму майже 996,5 млн. грн.

Прочитати новину
«1...808809[810]811812...825»