Економічні новини

16 листопада

Через пункт пропуску "Лужанка – Берегушань" на кордоні з Угорщиною зможуть їздити 20-тонні вантажівки

Україна й Угорська Республіка домовилися завершити опрацювання питання стосовно розширення функціонального призначення пункту пропуску через державний українсько-угорський кордон "Лужанка – Берегушань" для вантажних перевезень до 20 тонн. Про це повідомив на брифінгу речник МЗС Олександр Дикусаров.

Прочитати новину
15 листопада

"Регионалы" — БЮТовцам: Принять Налоговый кодекс никто не помешает

Регионалы пообещали бютовцам сработать на опережение и принять Налоговый кодекс, даже если депутаты от БЮТ будут блокировать трибуну.

Прочитати новину
15 листопада

На закарпатській Тячівщині активно реконструюють лінії електропередач

Цьогоріч на Тячівщині інтенсивно реконструюють лінії електропередачі: вже замінено опори у гірських присілках Руня, Глиняний — 8 км, Дубовому — 5 км, встановлено більш потужні трансформатори в довколишніх селах. У Новоселиці, Нересниці, Углі, Вільхівських Лазах, Тереблі встановлено 450 нових електроопор. Окрім цього в районі добротно проведено ремонт 27 трансформаторних пунктів, очищено від гілок дерев 103-кілометрову лінію електропередачі.

Прочитати новину
15 листопада

Україна пережила кризу завдяки "тіньовій економіці"?

Екс-голова Держкомпідприємництва Олександра Кужель виступає за повне "перезавантаження" Національного банку України, котрий, за її словами, не виконує покладених на нього завдань. Про це вона заявила у програмі "Реальна економіка" в ефірі телеканалу UBC.

Прочитати новину
13 листопада

Закарпатские предприниматели с начала года уплатили 12,4 млн. грн. НДС

Как сообщили в ГНА Закарпатской области, подразделениями налогообложения физических лиц в нашем крае в январе-октябре 2010 года в Сводный бюджет обеспечено поступление 676,4 млн. грн.

Прочитати новину
12 листопада

Ужгород—Кошице: Транскордонна співпраця як один із чинників інтеграції у загальноєвропейський простір

Транскордонна співпраця у Європі - як у двосторонньому форматі, так і в регіональному вимірі - потребує пошуку ефективніших інструментів для її реалізації. А це, у свою чергу, створить умови для посилення співробітництва між державами ЄС та їх східними сусідами, а також зміцнення паралельних зв'язків між країнами Східної Європи. На цьому наголосили учасники міжнародної конференції з питань транскордонної співпраці "Європейські прикордонні діалоги", що відбулася в Ужгороді та словацькому місті Кошице.

Прочитати новину
12 листопада

На Закарпатті податківці знайшли виявили 3729 найманих осіб без оформлення трудових відносин

Легалізація виплати заробітної плати, цивілізоване оформлення трудових відносин – справа державної ваги та одне з першочергових завдань податківців. У січні-жовтні 2010 року за результатами контрольно-перевірочної роботи щодо легалізації найманих працівників підрозділами оподаткування фізичних осіб ДПА у Закарпатській області виявлено 3729 найманих осіб, які працювали без оформлення трудових відносин.

Прочитати новину
12 листопада

Селекторна нарада з 1-м віце-прем’єром Андрієм Клюєвим: Ужгород розрахувався з боргами за газ на 55%, Мукачево — на 31%

У п’ятницю, 12 листопада, під головуванням першого віце-прем’єр-міністра України Андрія Клюєва відбулась селекторна нарада з стану розрахунків за спожитий газ та погашення заборгованості. У нараді взяли участь керівники областей, органів місцевого самоврядування, енерго- та газопостачальних підприємств. Про ситуацію на Закарпатті звітував перший заступник керівника області Іван Бушко.

Прочитати новину
11 листопада

У податківців Тячівського району Закарпаття новий начальник — Володимир Михалчич

Наказом ДПА України від 10 листопада 2010 року начальником Державної податкової інспекції у Тячівському районі призначено Володимира Михалчича.

Прочитати новину
11 листопада

Сьогодні Віктор Янукович відкриє два заводи на Івано-Франківщині

Як уже повідомляли KARPATNEWS, сьогодні, 11 листопада, Президент України Віктор Янукович відвідає з робочою поїздкою Івано-Франківську область. В. Янукович, зокрема, огляне місце екологічної катастрофи у Калуші (Домбровський кар’єр), повідомляє прес-служба глави держави.

Прочитати новину
«1...803804[805]806807...833»