Економічні новини

26 листопада

Спикер Литвин подписал Налоговый кодекс

Председатель Верховной Рады Украины Владимир Литвин подписал Налоговый кодекс. Об этом сообщила пресс-секретарь спикера парламента Ольга Черная.

Прочитати новину
26 листопада

Переможець тендеру на будівництво Бескидського тунелю може бути оголошений до кінця року

Про це сьогодні журналістам сказав старший банкір відділу транспорту Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Марк Магалецький.

Прочитати новину
26 листопада

В Україні подешевшав готівковий євро

На готівковому ринку України продовжує дешевшати європейська валюта. Так курс євро по відношенню до гривні впав на 5 копійок на покупці, на продажу євро втратив 2-4 копійки, в порівнянні з вчорашніми значеннями. Курс американського долара суттєво не змінився.

Прочитати новину
26 листопада

На Мукачівщині працюють 32 сільськогосподарські підприємства

Необхідність прийняття державної програми розвитку сільського господарства, здається, вже ні в кого не викликає сумнівів. Однак ситуація на селі настільки важка і тривожна, що заходами тільки державного впливу неможливо в оптимальні строки виправити її. Це завдання має стати загальнонаціональною справою, оскільки природний потенціал сільського господарства — найбільше багатство країни, його неповне використання спричиняє величезні втрати для всієї економіки.

Прочитати новину
26 листопада

Янукович прийме рішення щодо Податкового кодексу після того, як ознайомиться з висновками експертної групи

Президент Віктор Янукович прийме рішення щодо підписання чи ветування Податкового кодексу після того, як ознайомиться з висновками, які надасть йому експертна група Адміністрації Глави держави. Про це на брифінгу 25 листопада заявила перший заступник глави АПУ - представник Президента в Кабінеті Міністрів Ірина Акімова.

Прочитати новину
26 листопада

Кабмін зібрався продати 5 проблемних банків

Принаймні це випливає з урядової постанови, погодженої Держкомпідприємництва. Документ регламентує процедуру продажу акцій фінансово-кредитних установ, рекапіталізованих за рахунок бюджету.

Прочитати новину
25 листопада

Податковий кодекс скасовує єдиний податок з 2016 року

Спрощена система оподаткування для фізичних осіб-підприємців буде в цілому скасована з 1 січня 2016 року. Це передбачено редакцією Податкового кодексу, що враховує викладені на 18 сторінках зміни та поданої на підпис голови Верховної Ради.

Прочитати новину
25 листопада

Українські винороби створили асоціацію "Національне бюро винограду і вина"

Представники українського виноробного ринку завершили створення асоціації "Національне бюро винограду і вина". Про це заявив власник ТОВ "Велес" (ТМ "Колоніст) Іван Плачков.

Прочитати новину
25 листопада

Протестный Майдан попросил патриарха Кирилла благословить… Януковича наложить вето на Налоговый кодекс

Когда не остается надежды на действующую власть, люди уповают на чудо. Так, участники акции протеста на Майдане Незалежности попросили патриарха Кирилла благословить… Виктора Януковича на ветирование Налогового кодекса.

Прочитати новину
25 листопада

Закарпатським чиновникам заборонили купляти автомобілі, мобілки та ноутбуки

До жорсткої економії бюджетних коштів вдалися в Закарпатській облдержадміністрації. Нещодавно губернатор Олександр Ледида видав розпорядження, яким передбачено суттєво урізати видатки на утримання органів державної влади.

Прочитати новину
«1...799800[801]802803...833»