Економічні новини

01 грудня

Підприємці вимагають нового Податкового кодексу

Підприємці вимагають розробити новий варіант Податкового кодексу та збираються провести черговий мітинг на Майдані. Про це на прес-конференції заявили представники Центрального штабу порятунку українського підприємництва.

Прочитати новину
01 грудня

Підприємці вимагають "повного вето" на Податковий кодекс

Підприємці незадоволені ветуванням Податкового кодексу України і вимагають від Глави держави накласти "повне вето". Про це вони повідомили на прес-конференції в Києві.

Прочитати новину
01 грудня

Долю солекопальні у закарпатському Солотвино вирішуватимуть урядовці

У середу, 1 грудня, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Бушко провів нараду, на якій йшлося про врегулювання ситуації на державному підприємстві «Солотвинський солерудник». Участь у нараді взяли директор департаменту цивільного захисту МНС України Василь Кваша та начальники профільних управлінь облдержадміністрації.

Прочитати новину
01 грудня

НБУ пропонують зараховувати свої доходи у Фонд гарантування вкладів (відео)

Для забезпечення впевненості вкладників банків у гарантуванні повернення їхніх депозитів, народні депутати пропонують зобов’язати Нацбанк спрямовувати доходи у Фонд гарантування вкладів.

Прочитати новину
01 грудня

Найближчої доби Президент України внесе свої пропозиції до Податкового кодексу

Найближчої доби Президент України Віктор Янукович внесе свої пропозиції до Податкового кодексу у вигляді законодавчих ініціатив. Про це директор Національного інституту стратегічних досліджень Андрій Єрмолаєв сказав в ефірі "5 каналу".

Прочитати новину
30 листопада

Закарпатська УНП: "Податкові канікули для малого бізнесу це єдиний шлях для появи українських "силіконових долин"

"Тепер, коли підприємці здобули першу перемогу щодо Податкового кодексу, потрібно домогтись, аби держава обов’язково відмовилась від вичавлювання прибутків з малого бізнесу, а натомість посилила контроль за податковими порушеннями великого, який зазвичай уникає сплати податків в повному обсязі, використовуючи недоліки податкового законодавства та владні повноваження своїх лобістів", - заявив підприємець, голова Перечинської районної організації Української народної партії Борис ПОЖАЙРИБКО.

Прочитати новину
30 листопада

ЕБРР предоставит Украине техпомощь для повышения энергоэффективности жилищного фонда

Европейский банк реконструкции и развития (ЕБРР) начинает реализацию программы технической помощи, направленную на повышение энергоэффективности жилищного фонда Украины, который является одним из самых больших в Европе (более 10 миллионов зданий).

Прочитати новину
30 листопада

Закарпатська облрада створила "податкову" тимчасову комісію

Сьогодні, 30 листопада рішенням Закарпатської обласної ради було сворено тимчасову комісію з напрацювання предметного звернення до центральної влади щодо Податкового кодексу.

Прочитати новину
30 листопада

В Ужгороде местные власти направили в суд 178 исков на должников

Истек срок ультиматума, выставленным Ужгородским городским председателем Виктором Погореловым и Департаментом имущества Ужгородского городского совета к предприятиям, которые задолжали за аренду коммунального имущества.

Прочитати новину
29 листопада

Товарооборот Украины с Чехией в этом году составит более $1 млрд.

Товарооборот между Украиной и Чехией в этом году составит более $1 млрд, отметил президент Украины Виктор Янукович.

Прочитати новину
«1...793794[795]796797...830»