Економічні новини

09 грудня

Спікер ВР назвав останню дату прийняття Держбюджету на 2011 рік

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин називає останньою датою прийняття Державного бюджету на наступний рік 24 грудня поточного року.

Прочитати новину
09 грудня

Інвестори хочуть бачити "прозору" приватизацію "Укртелекому"

Продаж «Укртелекому» стане найбільшою приватизаційною угодою в Україні в 2011 р. проте уряду необхідно підвищити прозорість цього процесу. Так вважають інвестори, які виступили на конференції The Economist у Лондоні у вівторок.

Прочитати новину
08 грудня

Ноу-хау від ДАІ: права в заставу – до моменту оплати штрафу за порушення

У ДАІ стурбовані тим, що лише 70% оштрафованих автолюбителів справно оплачують квитанції. Тому незабаром в українських автолюбителів будуть забирати права в заставу – до моменту оплати штрафу за порушення. Таку заяву зробив начальник Департаменту ДАІ Валерій Лозовий.

Прочитати новину
08 грудня

Закарпатські податківці з новим Податковим кодексом підуть у народ

З метою роз’яснення положень Податкового кодексу України та підвищення рівня добровільної сплати податків фахівці ДПА у Закарпатській області у грудні ц.р. проведуть для платників податків – юридичних та фізичних осіб усіх районів області семінари на тему «Основні положення Податкового кодексу. Єдиний соціальний внесок».

Прочитати новину
08 грудня

Кабмін сьогодні затвердив проект держбюджету-2011

Кабінет Міністрів на засіданні у середу ухвалив проект закону "Про Державний бюджет України на 2011 рік" і 10 грудня його буде передано до Верховної Ради. Про це на прес-конференції заявив міністр фінансів України Федір Ярошенко.

Прочитати новину
08 грудня

Ресурсну базу місцевих бюджетів збільшено на 15,5 млрд. грн.

Завдяки реалізації бюджетної реформи збільшено ресурсну базу місцевих бюджетів на 15,5 мільярда гривень. Про це у середу, відкриваючи засідання уряду, заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Прочитати новину
08 грудня

В Ужгороді вітчизняним підприємцям презентували інноваційні можливості Євросоюзу

В Ужгороді відбулися 2 семінари, метою яких стала презентація для вітчизняних підприємців і науковців інноваційних можливостей, які відкриває перед ними Сьома рамкова програма Євросоюзу з розвитку наукових досліджень і технологій.

Прочитати новину
08 грудня

Налоговый кодекс: следующий год станет "учебным"

2011 год будет адаптационным периодом для нового Налогового кодекса. В течение следующего года не будут ни взиматься штрафы, ни начисляться пеня. Об этом заявил премьер-министр Николай Азаров в интервью «5 каналу».

Прочитати новину
07 грудня

В основу игорного бизнеса в Украине ляжет словацкая модель

Об этом во время круглого стола «Проблемы и пути легализации игорного бизнеса в Украине», организованный коммуникационной группой ESG заявила экс-замминистра финансов Татьяна Ефименко.

Прочитати новину
07 грудня

Володимир Лановий: В Україну надійде менш ніж 3 млрд. дол. іноземних інвестицій

Директор Центру ринкових реформ Володимир Лановий прогнозує, що у 2010 році в Україну надійде менше 3 млрд доларів іноземних інвестицій.

Прочитати новину
«1...792793[794]795796...833»