Економічні новини

02 грудня

Поправки Президента Виктора Януковича к Налоговому кодексу уже поступили в Верховную Раду

Об этом сообщил лидер фракции Партии регионов Александр Ефремов. Он также отметил, что документ уже в Верховной Раде и расписан на Комитет по вопросам налоговой и таможенной политики.

Прочитати новину
02 грудня

Верховна Рада відклала розгляд Податкового кодексу

Верховна рада має намір розглянути у п'ятницю Податковий кодекс, на який президент наклав вето. Про це заявив спікер парламенту Володимир Литвин, пише газета "Дело".

Прочитати новину
02 грудня

Прикордонники змушені були відмовити у виїзді за межі країни близько 300-м маленьким українцям

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ! У зв’язку з настанням зимових канікул прес-служба Чопського прикордонного загону, інформує про те, що щороку в період новорічних та різдвяних свят збільшується кількість відмов у пропуску через державний кордон дітей – громадян України. Всього з початку нинішнього року з вини організаторів поїздок, а також батьків в пунктах пропуску Чопського загону охоронці кордону були змушені відмовити у виїзді за межі країни близько трьом сотням маленьких українців. Виходячи з цього можна сказати, що громадяни не знають всіх особливостей та правил перетинання державного кордону України, з неповнолітніми дітьми.

Прочитати новину
02 грудня

Спрощену систему оподаткування у 2011 році залишать без змін

Спрощена система оподаткування залишається такою ж, як до прийняття Податкового кодексу. Про це йдеться в Меморандумі про узгодження спільних дій щодо внесення змін до Податкового кодексу, який підписали урядова робоча група та представники малого бізнесу, інформує http://pravda.com.ua.

Прочитати новину
01 грудня

Випускник УжНУ став головою Київського відділення Антимонопольного комітету України

Головою Київського міського територіального відділення Антимонопольного комітету України призначено Дмитра ІВАНОВА.

Прочитати новину
01 грудня

Підприємці вимагають нового Податкового кодексу

Підприємці вимагають розробити новий варіант Податкового кодексу та збираються провести черговий мітинг на Майдані. Про це на прес-конференції заявили представники Центрального штабу порятунку українського підприємництва.

Прочитати новину
01 грудня

Підприємці вимагають "повного вето" на Податковий кодекс

Підприємці незадоволені ветуванням Податкового кодексу України і вимагають від Глави держави накласти "повне вето". Про це вони повідомили на прес-конференції в Києві.

Прочитати новину
01 грудня

Долю солекопальні у закарпатському Солотвино вирішуватимуть урядовці

У середу, 1 грудня, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Бушко провів нараду, на якій йшлося про врегулювання ситуації на державному підприємстві «Солотвинський солерудник». Участь у нараді взяли директор департаменту цивільного захисту МНС України Василь Кваша та начальники профільних управлінь облдержадміністрації.

Прочитати новину
01 грудня

НБУ пропонують зараховувати свої доходи у Фонд гарантування вкладів (відео)

Для забезпечення впевненості вкладників банків у гарантуванні повернення їхніх депозитів, народні депутати пропонують зобов’язати Нацбанк спрямовувати доходи у Фонд гарантування вкладів.

Прочитати новину
01 грудня

Найближчої доби Президент України внесе свої пропозиції до Податкового кодексу

Найближчої доби Президент України Віктор Янукович внесе свої пропозиції до Податкового кодексу у вигляді законодавчих ініціатив. Про це директор Національного інституту стратегічних досліджень Андрій Єрмолаєв сказав в ефірі "5 каналу".

Прочитати новину
«1...791792[793]794795...828»