Економічні новини

03 грудня

На Закарпатті виставили на аукціон колишнє військове містечко

На 4 січня 2011 року регіональним відділенням ФДМУ по Закарпатській області оголошено проведення аукціонів з продажу:

Прочитати новину
03 грудня

Юрій Бойко: На модернізацію газогону "Уренгой-Помари-Ужгород" витратять 308 млн. доларів США

Україна в 2011 році отримає 308 млн дол від міжнародних фінансових організацій на модернізацію газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород. Про це повідомив на прес-конференції міністр палива і енергетики України Юрій Бойко після наради за планами ремонту магістральних газопроводів на 2011 рік, що відбувся на компресорній станції Ромненського (Сумська обл.).

Прочитати новину
03 грудня

На міжбанку лихоманить гривню!

Сьогодні, 3 грудня, на торгах на міжбанківському валютному ринку гривня дешевшала як до долара, так і до євро, однак змогла трохи зрости до кінця сесії.

Прочитати новину
03 грудня

Наступного тижня в Україні може подорожчати цукор!

Ціни на цукор можуть вирости на наступному тижні через рясні дощі в Індії, які заважають збору врожаю цукрового очерету. Дев'ять з 11 опитаних агентством Bloomberg трейдерів, аналітиків і брокерів очікують підвищення вартості цукру-сирцю на торгах у Нью-Йорку за тиждень, що завершується 10 грудня. Двоє очікують зниження цін.

Прочитати новину
03 грудня

Азаров обнародовал прогнозы по инфляции

Премьер-министр Украины Николай Азаров прогнозирует инфляцию в ноябре на уровне 0,2%. Об этом он заявил сегодня во время выступления на торжественном заседании по случаю Дня местного самоуправления в Киеве.

Прочитати новину
03 грудня

Договір про зону вільної торгівлі в СНД може бути підписаний вже після Нового року

Договір про зону вільної торгівлі в рамках СНД може бути підписаний у першій половині 2011 року, повідомив перший заступник голови Виконавчого комітету - виконавчого секретаря СНД Володимир Гаркун.

Прочитати новину
03 грудня

В Закарпатье таможня проведет упрощение процедур, но “не для всех”

Гостаможслужба санкционировала проведение в декабре эксперимента по упрощению таможенных процедур при ввозе товаров в Украину путем предоставления гарантий независимыми финансовыми посредниками в электронном виде…

Прочитати новину
03 грудня

Скільки податків ми платимо насправді?

З вашої зарплати:

Прочитати новину
02 грудня

Підприємці згорнули акцію протесту на Майдані

Підприємці на Майдані Незалежності у Києві на сьогодні завершують акцію протесту проти Податкового кодексу. Про це повідомив один з координаторів акції Володимир ДОРОШ.

Прочитати новину
02 грудня

Оприлюднено пропозиції Президента до Податкового кодексу

Пропозиції Президента України Віктора Януковича до Податкового кодексу України оприлюдено на офіційному інтернет-представництві Глави держави.

Прочитати новину
«1...790791[792]793794...828»