Економічні новини

15 грудня

Мінфін оцінив зростання ВВП країни в січні-вересні 2010 р. на рівні 4,8%

"За результатами дев'яти місяців поточного року досягнуто впевнене зростання реального ВВП на 4,8% при річному прогнозі 3,7%", - заявив Міністр фінансів України Федір Ярошенко. Крім того, міністр прогнозує, що в 2011 р. зростання ВВП складе 4,5%.

Прочитати новину
15 грудня

Бюджет-2011: зростуть акцизи на алкоголь і сигаретиТСН

Проект держбюджету на 2011 рік передбачає підвищення акцизів на алкогольні напої і тютюнові вироби. У пояснювальній записці до документу сказано, що Податковий кодекс підтверджує підвищення ставок з 1 січня 2011 року на спирт етиловий, алкогольні напої і тютюнові вироби на 6,9%.

Прочитати новину
15 грудня

Долар США повертається

Долар США відновився після падіння, оскільки сильні дані із роздрібних продажів та індексу цін виробників (PPI) підтримали упевненість в американській валюті в довгостроковій перспективі.

Прочитати новину
15 грудня

Міжнародні ритейлери цікавляться Україною

Україна входить до списку 20 країн, найбільш привабливих для розвитку європейських роздрібних мереж. Про це свідчать дані глобального дослідження "Наскільки активні роздрібні мережі у Європі?", підготовленого компанією CB Richard Ellis.

Прочитати новину
14 грудня

Cемінари для платників податків з роз’яснення Податкового кодексу розпочалися на Закарпатті

Перетворити державну податкову службу в сервісну службу високої якості, мінімізувати незручності для платників, які можуть виникнути у зв’язку із запровадженням нових податкових норм, забезпечити вирішення всіх питань, по яких є дискусії, на користь платників податків – таке завдання керівництво ДПА України поставило перед усіма органами державної податкової служби. Акцент – на прозорість і публічність в роботі служби, надання платникам податків послуг вищої якості.

Прочитати новину
14 грудня

Закарпаття: Загальна втрата тепла через недосконалі вікна становить 45 відсотків

Справа енергозбереження стала сьогодні чи не найважливішою з огляду на стрімкий розвиток виробництва, різкий ріст споживання енергоресурсів у світі. З приводу цього та подорожчання газу, електроенергії, паливо-мастильних матеріалів, нинішню економічну ситуацію в Україні, ми змушені проявити належну турботу про широке впровадження енергозберігаючих технологій у побуті та на виробництві. Нещодавно це питання стало предметом серйозної розмови на районному рівні і в багатьох підприємствах, організаціях та установах Міжгірщини, в тому числі і в НПП “Синевир”.

Прочитати новину
14 грудня

Україна стала одним з лідерів зі зниження цін на нерухомість у Європі

Українська нерухомість перебуває в трійці країн-лідерів з найшвидшими темпами здешевлення нерухомості в Європі.

Прочитати новину
14 грудня

Прикарпаття планує виробляти "зелену" електроенергію

Влада Прикарпаття планує виробляти екологічно чисту електроенергію. Івано-Франківська ОДА та Тисменицька РДА підписали Меморандум про співпрацю щодо реалізації проекту з виробництва альтернативної електричної енергії з ТОВ "Агроенерготехнології", ВАТ "Прикарпаттяобленерго" та Івано-Франківською торгово-промисловою палатою.

Прочитати новину
14 грудня

Землю в Україні дозволять продавати в 2011 році

У першому півріччі 2011 року мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення в Україні може бути знятий.

Прочитати новину
14 грудня

Янукович сподівається, що Новий рік Україна зустріне із затвердженим Державним бюджетом

На цьому він наголосив під час розширеного засідання Ради регіонів.

Прочитати новину
«1...785786[787]788789...830»