Економічні новини

17 лютого

Притік інвестицій в Україну збільшився на 4,9% (ВІДЕО)

На 1 січня 2011 р. обсяг інвестицій в Україну становив 44 млрд. дол.

Прочитати новину
17 лютого

Чопський міськвиконком застосовував різні розміри пені за несвоєчасне внесення орендної плати

Закарпатське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету припинило антиконкурентні дії з боку виконавчого комітету Чопської міської ради.

Прочитати новину
17 лютого

Транзит газу через Закарпаття до Європи не скоротиться (ВІДЕО)

Північний потік не спорожнить українську трубу. "Газпром" запевняє, що не скоротить транзит блакитного палива через Україну.

Прочитати новину
16 лютого

Олександр ЛЕДИДА: У 2011-му край має покращити показники роботи кожної галузі

У середу, 16 лютого, під головуванням керівника краю Олександра Ледиди відбулось розширене засідання колегії обласної державної адміністрації. У засіданні також взяли участь голова обласної ради Іван Балога, перший заступник голови обласної адміністрації Іван Бушко, заступники Володимир Гоблик, Іван Качур, начальники обласних управлінь, голови районних адміністрацій.

Прочитати новину
16 лютого

Макс Альєр: Ситуація в Україні на макрорівні сприятлива

На макрорівні ситуація в Україні сприятлива, низка галузей демонструють збільшення попиту, сказав голова представництва МВФ в Україні Макс Альєр на 4-й конференції Інституту Адама Сміта "Нерухомість і будівництво в Україні".

Прочитати новину
16 лютого

Затверджена класифікація земель за цільовим призначенням

З метою забезпечення обліку земель за видами їх цільового призначення у державному земельному кадастрі Держкомзем наказом N548 від 23.07.2010 затвердив Класифікацію видів цільового призначення земель. Наказ набуває чинності сьогодні, 16 лютого.

Прочитати новину
16 лютого

Україна забезпечена зерном і борошном до нового урожаю

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Вадим Копилов вважає, що запаси зерна і борошна в Україні сьогодні виключають проблеми з реалізацією цього товару в роздрібних торгових мережах. Про це він заявив на брифінгу у Кабінеті Міністрів, відповідаючи на запитання журналістів.

Прочитати новину
16 лютого

Уряд забезпечить сільгоспвиробників необхідними ресурсами для проведення весняно-польових робіт

Уряд забезпечить сільгоспвиробників необхідними фінансово-кредитними та матеріально-технічними ресурсами для проведення весняно-польових робіт. Про це у середу на засіданні уряду заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров.

Прочитати новину
16 лютого

Бродський отримав нову посаду в уряді

Кабінет Міністрів України призначив Михайла Бродського урядовим уповноваженим з питань дерегулювання господарської діяльності.

Прочитати новину
16 лютого

Мiсiя МВФ узгодила графік поступового підвищення тарифів на газ для населення України

Нинi триває робота над визначенням компенсаційних бюджетних заходів з метою покриття загального дефіциту цьогорічного Державного бюджету в розмiрi три з половиною відсотки.

Прочитати новину
«1...738739[740]741742...824»