Економічні новини

20 вересня

Офіційний курс гривні на сьогодні

28,12 грн/дол

Прочитати новину
19 вересня

Мешканці Закарпаття продовжують вимирати

Демографічна ситуація у Закарпатській області у січні-липні 2018 року

Прочитати новину
19 вересня

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 28,15 грн/долар

На сьогодні офіційний курс гривні встановлено на рівні 28,15 грн/дол., передає УНН із посиланням на сайт Національного банку України.

Прочитати новину
19 вересня

На Закарпатті дорожчають м’ясо, яйця, молочка. Чого чекати далі?

З початку вересня – стрибок цін на продукти. Про це багато хто попереджав, а тепер побачили.

Прочитати новину
18 вересня

Представлені нові купюри номіналом 100 євро та 200 євро

Європейський Центральний банк продемонстрував зразки нових банкнот номіналом 100 євро і 200 євро, які випустять в обіг 28 травня 2019 року

Прочитати новину
18 вересня

Уряд скоротив витрати на субсидії на наступний рік

У порівнянні з 2018 роком, у 2019 році на субсидії передбачено на 22,4% менше коштів

Прочитати новину
18 вересня

З початку року Закарпаття експортувало товарів на майже мільярд доларів

У січні–липні 2018р.

Прочитати новину
18 вересня

Офіційний курс гривні

28,12 грн/дол

Прочитати новину
17 вересня

Названий курс долара, закладений у держбюджет-2019

Уряд очікує курс гривні до кінця наступного року на рівні 29,4 за долар. Зараз долар перевищує 28 гривень. Проект держбюджету на 2019 рік побудований на курсі долара на рівні 29,4 гривень. Про це йдеться в тексті пояснювальної записки до проекту держбюджету-2019, опублікованому на сайті Верховної Ради.

Прочитати новину
17 вересня

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 28,15 грн/долар

На сьогодні офіційний курс гривні встановлено на рівні 28,15 грн/дол., передає УНН із посиланням на сайт Національного банку України.

Прочитати новину
«[1]23...842»


   Новини економіки Закарпатської області

Погано це чи навпаки, але те, що гроші дійсно керують світом – це безсумнівна правда. І нехай кажуть, що є речі набагато важливіші за них, такі як любов, довіра і подібні людські цінності, та без монет та цінних паперів, все наше життя виглядає більш ніж просто жалюгідним. Нажаль сучасне суспільство влаштоване так, що без грошей ми можемо навіть втратити наше право належати до нього. І навіть якщо складні фінансові можливості раптом повністю зникнуть, наше існування буде на межі катастрофи. Таким чином, не складно зробити простий висновок, що гроші, наскільки б абсурдно це не звучало, і є життям.

Саме тому бути в курсі фінансових подій, що відбуваються сьогодні у світі дуже важливо. Економічні новини стосуються кожної людини, незалежно від того, якому суспільному прошарку вона належить, яке місце вона займає у ньому, де працює, на якій посаді і таке інше. Саме в цьому розділі ви зможете постійно слідкувати не тільки за глобальними новинами економіки, але в першу чергу за тими, що кожного дня відбуваються безпосередньо в Україні та нашій області. Найгучніші та найцікавіші економічні новини Закарпаття чекають саме на вас.

Короткі та детальні огляди подій за останній тиждень, не залишать байдужим нікого. Все через те, що економіка ніколи не спиняється на місці, її розвиток дуже стрімкий, тому помітити кожну деталь дуже важко. Проте наші спеціалісти звертають увагу на всі, навіть найдрібніші її зрушення, виділяючи серед їх величезної кількості найважливіші. І все це робиться для того, аби ви дізнавалися про них першими.

Уже згадувалося, що межі наших досліджень охоплюють весь світ, в центрі якого для нас, перш за все, знаходиться Україна. І все ж, найбільше уваги ми приділяємо Закарпатській області. Мукачеве, Рахів, Хуст, Виноградів, та інші міста, і навіть села – економічна стабільність мешканців Закарпаття залежить саме від них, тому їх назви завжди будуть фігурувати у наших статях. Залишайтеся з нами, читайте, дізнавайтеся, можливо саме у вашому населеному пункті зараз відбуваються ключові економічні події. Бо ж, якщо не з новин, то звідки ще ви зможете про них почути? Але будьте готові, що відомості, яки ми знайдемо для вас, будуть не тільки позитивними, але й різко негативними. Тільки правда, якою б вона не була, без прикрас та перебільшень або навпаки. Нам нема чого приховувати, тому, серед наших статей ви знайдете навіть критичні. Ласкаво просимо у світ економіки!