Економічні новини

16 лютого

Європейці витрачають на продукти близько 20% мінімальної зарплати, українці – майже 50% доходів

Жителі Латвії витрачають на найнеобхідніші продукти харчування майже четверту частину від розміру мінімальної зарплати, встановленої в країні. Португальці, естонці та словаки - і того менше.

Прочитати новину
15 лютого

Скільки витратили закарпатці на покупку нових авто минулого місяця

Минулого місяця в Ужгороді та Закарпатській області зареєстрували 102 нові автомобілі. Кожна з цих машин в середньому мало вартість $27 тис.

Прочитати новину
14 лютого

Названо суму боргу, за яку українців позбавлятимуть субсидії

Прочитати новину
14 лютого

Названо країни-лідери з переказу грошей в Україну

Найчастіше гроші потрапляли в країну зі США

Прочитати новину
14 лютого

У 2018 році Україна позичила 286 млрд

Зовнішні запозичення склали 112,3 мільярда гривень, внутрішні - 174,2 мільярда

Прочитати новину
14 лютого

Офіційний курс валют

Порівняно з 13 лютого курс усіх валют — зріс

Прочитати новину
14 лютого

В Закарпатській області триває зростання цін на продовольчі товари

Споживчі ціни по області в січні 2019р. порівняно з груднем 2018р. збільшились на 0,4%, по країні – на 1,0%.

Прочитати новину
13 лютого

Як виправити помилки у звіті щодо сум нарахованого ЄСВ до закінчення терміну його подання

Згідно з п. 1 розділу V Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування,

Прочитати новину
13 лютого

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 27,00 грн/долар

На 13 лютого 2019 року, офіційний курс гривні встановлено на рівні 27,00 грн/дол., передає УНН із посиланням на сайт Національного банку України.

Прочитати новину
12 лютого

Офіційний курс валют

Порівняно з 11 лютого курс усіх валют — зріс

Прочитати новину
«[1]23...869»


   Новини економіки Закарпатської області

Погано це чи навпаки, але те, що гроші дійсно керують світом – це безсумнівна правда. І нехай кажуть, що є речі набагато важливіші за них, такі як любов, довіра і подібні людські цінності, та без монет та цінних паперів, все наше життя виглядає більш ніж просто жалюгідним. Нажаль сучасне суспільство влаштоване так, що без грошей ми можемо навіть втратити наше право належати до нього. І навіть якщо складні фінансові можливості раптом повністю зникнуть, наше існування буде на межі катастрофи. Таким чином, не складно зробити простий висновок, що гроші, наскільки б абсурдно це не звучало, і є життям.

Саме тому бути в курсі фінансових подій, що відбуваються сьогодні у світі дуже важливо. Економічні новини стосуються кожної людини, незалежно від того, якому суспільному прошарку вона належить, яке місце вона займає у ньому, де працює, на якій посаді і таке інше. Саме в цьому розділі ви зможете постійно слідкувати не тільки за глобальними новинами економіки, але в першу чергу за тими, що кожного дня відбуваються безпосередньо в Україні та нашій області. Найгучніші та найцікавіші економічні новини Закарпаття чекають саме на вас.

Короткі та детальні огляди подій за останній тиждень, не залишать байдужим нікого. Все через те, що економіка ніколи не спиняється на місці, її розвиток дуже стрімкий, тому помітити кожну деталь дуже важко. Проте наші спеціалісти звертають увагу на всі, навіть найдрібніші її зрушення, виділяючи серед їх величезної кількості найважливіші. І все це робиться для того, аби ви дізнавалися про них першими.

Уже згадувалося, що межі наших досліджень охоплюють весь світ, в центрі якого для нас, перш за все, знаходиться Україна. І все ж, найбільше уваги ми приділяємо Закарпатській області. Мукачеве, Рахів, Хуст, Виноградів, та інші міста, і навіть села – економічна стабільність мешканців Закарпаття залежить саме від них, тому їх назви завжди будуть фігурувати у наших статях. Залишайтеся з нами, читайте, дізнавайтеся, можливо саме у вашому населеному пункті зараз відбуваються ключові економічні події. Бо ж, якщо не з новин, то звідки ще ви зможете про них почути? Але будьте готові, що відомості, яки ми знайдемо для вас, будуть не тільки позитивними, але й різко негативними. Тільки правда, якою б вона не була, без прикрас та перебільшень або навпаки. Нам нема чого приховувати, тому, серед наших статей ви знайдете навіть критичні. Ласкаво просимо у світ економіки!