Економічні новини

16 листопада

За рік салат "Олів'є" подорожчав на 28%: у скільки обійдеться новорічна страва

У 2018 році популярний новорічний салат "Олів'є" обійдеться на 28% дорожче, ніж в минулому, 2017 році.

Прочитати новину
16 листопада

Детально про те, як змінити групу єдиного податку

Спрощена система оподаткування для фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку регулюється главою 1 розділу XIV Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Прочитати новину
16 листопада

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 27,77 грн/долар

На сьогодні офіційний курс гривні встановлено на рівні 27,77 грн/дол., передає УНН із посиланням на сайт Національного банку України.

Прочитати новину
16 листопада

У Європі зобов’язали повертати до 100% вартості квитка за затримку потяга

Європарламент ухвалив зміни до правил захисту прав пасажирів залізничного транспорту та зобов’язав компанії, які працюють у цій галузі, підвищити рівень роз’яснювальної роботи щодо цього серед користувачів залізничних послуг.

Прочитати новину
15 листопада

В Україні випустили шестикутні монети

Монети виготовлені зі срібла 999 проби і мають номінал п'ять гривень

Прочитати новину
15 листопада

Офіційний курс валют

Порівняно з 14 листопада курс євро — зріс, курс інших валют — знизився

Прочитати новину
14 листопада

Уряд спростив процедуру ліцензування для малих виробників виноробної продукції

3 жовтня 2018 року на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято постанову № 823 «Деякі питання подання та реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази малих виробництв виноробної продукції вимогам законодавства»,

Прочитати новину
14 листопада

В Ужгороді затвердили нові тарифи на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів

Тарифи почнуть діяти з 1 грудня

Прочитати новину
14 листопада

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 27,91 грн/долар

На сьогодні офіційний курс гривні встановлено на рівні 27,91 грн/дол., передає УНН із посиланням на сайт Національного банку України.

Прочитати новину
13 листопада

В уряді оприлюднили графік проведення монетизації субсидій

Вона буде проводитися в три етапи

Прочитати новину
«[1]23...852»


   Новини економіки Закарпатської області

Погано це чи навпаки, але те, що гроші дійсно керують світом – це безсумнівна правда. І нехай кажуть, що є речі набагато важливіші за них, такі як любов, довіра і подібні людські цінності, та без монет та цінних паперів, все наше життя виглядає більш ніж просто жалюгідним. Нажаль сучасне суспільство влаштоване так, що без грошей ми можемо навіть втратити наше право належати до нього. І навіть якщо складні фінансові можливості раптом повністю зникнуть, наше існування буде на межі катастрофи. Таким чином, не складно зробити простий висновок, що гроші, наскільки б абсурдно це не звучало, і є життям.

Саме тому бути в курсі фінансових подій, що відбуваються сьогодні у світі дуже важливо. Економічні новини стосуються кожної людини, незалежно від того, якому суспільному прошарку вона належить, яке місце вона займає у ньому, де працює, на якій посаді і таке інше. Саме в цьому розділі ви зможете постійно слідкувати не тільки за глобальними новинами економіки, але в першу чергу за тими, що кожного дня відбуваються безпосередньо в Україні та нашій області. Найгучніші та найцікавіші економічні новини Закарпаття чекають саме на вас.

Короткі та детальні огляди подій за останній тиждень, не залишать байдужим нікого. Все через те, що економіка ніколи не спиняється на місці, її розвиток дуже стрімкий, тому помітити кожну деталь дуже важко. Проте наші спеціалісти звертають увагу на всі, навіть найдрібніші її зрушення, виділяючи серед їх величезної кількості найважливіші. І все це робиться для того, аби ви дізнавалися про них першими.

Уже згадувалося, що межі наших досліджень охоплюють весь світ, в центрі якого для нас, перш за все, знаходиться Україна. І все ж, найбільше уваги ми приділяємо Закарпатській області. Мукачеве, Рахів, Хуст, Виноградів, та інші міста, і навіть села – економічна стабільність мешканців Закарпаття залежить саме від них, тому їх назви завжди будуть фігурувати у наших статях. Залишайтеся з нами, читайте, дізнавайтеся, можливо саме у вашому населеному пункті зараз відбуваються ключові економічні події. Бо ж, якщо не з новин, то звідки ще ви зможете про них почути? Але будьте готові, що відомості, яки ми знайдемо для вас, будуть не тільки позитивними, але й різко негативними. Тільки правда, якою б вона не була, без прикрас та перебільшень або навпаки. Нам нема чого приховувати, тому, серед наших статей ви знайдете навіть критичні. Ласкаво просимо у світ економіки!