Економічні новини

20 липня

Офіційний курс гривні

26,47 грн/дол

Прочитати новину
19 липня

У Кабміні розповіли субсидіантам, як отримати "живі" гроші за зекономлений газ

Субсидіантам для отримання 700 грн за зекономлений взимку газ необхідно подати заяву до 1 вересня.

Прочитати новину
19 липня

Звітність з ЄСВ за новими формами: коли потрібно подавати?

Є терміни!

Прочитати новину
19 липня

Закарпатці за півроку витратили 18 мільйонів доларів на нові авто

Впродовж шести місяців 2018 року в Ужгороді та Закарпатській області зареєстрували майже 600 нових авто, на кожен з яких в середньому витрачали 29 тисяч доларів США.

Прочитати новину
19 липня

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,30 грн/долар

Прочитати новину
18 липня

Незабаром в Україні знову подорожчає алкоголь

Рішення МЕРТ про підвищення мінімальної ціни на алкоголь передано на розгляд уряду

Прочитати новину
18 липня

Бідних в Україні зараз більше, ніж п'ять років тому - Світовий банк

Прочитати новину
18 липня

До бюджету Закарпатською митницею ДФС спрямовано майже 2,7 млрд грн

Протягом першого півріччя 2018 року Закарпатською митницею ДФС забезпечено надходження 2 млрд 686,8 млн грн митних платежів

Прочитати новину
18 липня

Антимонопольний комітет пригрозив «Дніпроазоту» штрафом за відмову продавати рідкий хлор

АМКУ також пояснив, що «Дніпроазот» може підвищити ціну на рідкий хлор без згоди держави

Прочитати новину
18 липня

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,22 грн/долар

Прочитати новину
«[1]23...833»


   Новини економіки Закарпатської області

Погано це чи навпаки, але те, що гроші дійсно керують світом – це безсумнівна правда. І нехай кажуть, що є речі набагато важливіші за них, такі як любов, довіра і подібні людські цінності, та без монет та цінних паперів, все наше життя виглядає більш ніж просто жалюгідним. Нажаль сучасне суспільство влаштоване так, що без грошей ми можемо навіть втратити наше право належати до нього. І навіть якщо складні фінансові можливості раптом повністю зникнуть, наше існування буде на межі катастрофи. Таким чином, не складно зробити простий висновок, що гроші, наскільки б абсурдно це не звучало, і є життям.

Саме тому бути в курсі фінансових подій, що відбуваються сьогодні у світі дуже важливо. Економічні новини стосуються кожної людини, незалежно від того, якому суспільному прошарку вона належить, яке місце вона займає у ньому, де працює, на якій посаді і таке інше. Саме в цьому розділі ви зможете постійно слідкувати не тільки за глобальними новинами економіки, але в першу чергу за тими, що кожного дня відбуваються безпосередньо в Україні та нашій області. Найгучніші та найцікавіші економічні новини Закарпаття чекають саме на вас.

Короткі та детальні огляди подій за останній тиждень, не залишать байдужим нікого. Все через те, що економіка ніколи не спиняється на місці, її розвиток дуже стрімкий, тому помітити кожну деталь дуже важко. Проте наші спеціалісти звертають увагу на всі, навіть найдрібніші її зрушення, виділяючи серед їх величезної кількості найважливіші. І все це робиться для того, аби ви дізнавалися про них першими.

Уже згадувалося, що межі наших досліджень охоплюють весь світ, в центрі якого для нас, перш за все, знаходиться Україна. І все ж, найбільше уваги ми приділяємо Закарпатській області. Мукачеве, Рахів, Хуст, Виноградів, та інші міста, і навіть села – економічна стабільність мешканців Закарпаття залежить саме від них, тому їх назви завжди будуть фігурувати у наших статях. Залишайтеся з нами, читайте, дізнавайтеся, можливо саме у вашому населеному пункті зараз відбуваються ключові економічні події. Бо ж, якщо не з новин, то звідки ще ви зможете про них почути? Але будьте готові, що відомості, яки ми знайдемо для вас, будуть не тільки позитивними, але й різко негативними. Тільки правда, якою б вона не була, без прикрас та перебільшень або навпаки. Нам нема чого приховувати, тому, серед наших статей ви знайдете навіть критичні. Ласкаво просимо у світ економіки!