Економічні новини

23 січня

На Закарпатті проведено 47 ревізій, якими виявлено порушень на суму 30,6 млн грн

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області звітується

Прочитати новину
23 січня

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 27,89 грн/долар

На 23 січня 2019 року, офіційний курс гривні встановлено на рівні 27,89 грн/дол., передає УНН із посиланням на сайт Національного банку України.

Прочитати новину
22 січня

В Ужгороді перевіряли легальність працевлаштування водіїв

Перевірили перевізників, які постійно паркуються біля обласної лікарні

Прочитати новину
21 січня

В Україні скоротилася кількість одержувачів субсидій - Мінсоцполітики

Міністр соцполітики зазначив, що кількість субсидіантів обліковують по закінченні опалювального сезону.

Прочитати новину
21 січня

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 27,98 грн/долар

На 21 січня 2019 року, офіційний курс гривні встановлено на рівні 27,98 грн/дол., передає УНН із посиланням на сайт Національного банку України.

Прочитати новину
20 січня

Чехія збільшить квоту для українських працівників майже вдвічі, – ЗМІ

Щорічна квота для українців, які приїздять до Чехії за роботою, має зрости до 40 тисяч осіб

Прочитати новину
18 січня

За два роки газ подорожчав на 89% - Міненерго

Вугілля - на 33%

Прочитати новину
18 січня

Деякі молочні продукти в Україні коштують дорожче, ніж у Польщі

За даними офіційної статистики молочний кошик за 2018 подорожчав на 10%, або на 19 грн. В кінці грудня 2018 він коштував 217,1 грн, тоді як в кінці минулого року - 198,1 грн.

Прочитати новину
18 січня

Офіційний курс гривні

28,03 грн/дол

Прочитати новину
17 січня

Mastercard покладе край автоматичному списанню коштів із карт

Міжнародна платіжна система Mastercard оголосила про зміну правил автоматичного списання коштів із карт.

Прочитати новину
«[1]23...864»


   Новини економіки Закарпатської області

Погано це чи навпаки, але те, що гроші дійсно керують світом – це безсумнівна правда. І нехай кажуть, що є речі набагато важливіші за них, такі як любов, довіра і подібні людські цінності, та без монет та цінних паперів, все наше життя виглядає більш ніж просто жалюгідним. Нажаль сучасне суспільство влаштоване так, що без грошей ми можемо навіть втратити наше право належати до нього. І навіть якщо складні фінансові можливості раптом повністю зникнуть, наше існування буде на межі катастрофи. Таким чином, не складно зробити простий висновок, що гроші, наскільки б абсурдно це не звучало, і є життям.

Саме тому бути в курсі фінансових подій, що відбуваються сьогодні у світі дуже важливо. Економічні новини стосуються кожної людини, незалежно від того, якому суспільному прошарку вона належить, яке місце вона займає у ньому, де працює, на якій посаді і таке інше. Саме в цьому розділі ви зможете постійно слідкувати не тільки за глобальними новинами економіки, але в першу чергу за тими, що кожного дня відбуваються безпосередньо в Україні та нашій області. Найгучніші та найцікавіші економічні новини Закарпаття чекають саме на вас.

Короткі та детальні огляди подій за останній тиждень, не залишать байдужим нікого. Все через те, що економіка ніколи не спиняється на місці, її розвиток дуже стрімкий, тому помітити кожну деталь дуже важко. Проте наші спеціалісти звертають увагу на всі, навіть найдрібніші її зрушення, виділяючи серед їх величезної кількості найважливіші. І все це робиться для того, аби ви дізнавалися про них першими.

Уже згадувалося, що межі наших досліджень охоплюють весь світ, в центрі якого для нас, перш за все, знаходиться Україна. І все ж, найбільше уваги ми приділяємо Закарпатській області. Мукачеве, Рахів, Хуст, Виноградів, та інші міста, і навіть села – економічна стабільність мешканців Закарпаття залежить саме від них, тому їх назви завжди будуть фігурувати у наших статях. Залишайтеся з нами, читайте, дізнавайтеся, можливо саме у вашому населеному пункті зараз відбуваються ключові економічні події. Бо ж, якщо не з новин, то звідки ще ви зможете про них почути? Але будьте готові, що відомості, яки ми знайдемо для вас, будуть не тільки позитивними, але й різко негативними. Тільки правда, якою б вона не була, без прикрас та перебільшень або навпаки. Нам нема чого приховувати, тому, серед наших статей ви знайдете навіть критичні. Ласкаво просимо у світ економіки!