Економічні новини

23 лютого

Нацбанк назвав умови чергового траншу МВФ

Україні потрібно вирішити низку проблем в енергетичній сфері, а також у боротьбі з корупцією, говорить глава НБУ

Прочитати новину
19 лютого

В Україні скорочується виробництво яєць, що призводить до їх здорожчання

В січні 2021 року промисловими підприємствами було вироблено 657 млн шт. яєць, що на 23% менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. При цьому, тенденція до зменшення обсягів виробництва розпочалася ще з вересня 2020 року, поступово збільшуючи темпи падіння

Прочитати новину
17 лютого

Закарпатці за рік витратили на нові авто понад 34 млн доларів

Згідно з результатами продажів 2020 року, в Ужгороді та Закарпатській області реалізували 1,2 тис нових автомобілів на загальну суму понад 34 млн доларів

Прочитати новину
14 лютого

Вартість Bitcoin оновила історичний максимум, досягнувши позначки в 49 тисяч доларів

Вартість Bitcoin оновила історичний максимум, досягнувши позначки в 49 404 тисяч доларів

Прочитати новину
13 лютого

Місія МВФ завершила роботу в Україні

Місія МВФ завершила роботу в Україні, зауваживши, що для завершення першого перегляду програми потрібен більший прогрес

Прочитати новину
10 лютого

У 2020 році українці втричі збільшили інвестиції коштів за кордон

За 2020 рік українці оформили 34 706 е-лімітів на переказ коштів за кордон, з яких понад 77% (26 719) через Приватбанк

Прочитати новину
05 лютого

У січні 2021 року від закарпатських платників надійшло 23,3 млн грн на розвиток армії

У 2021-му платники Закарпаття продовжують ефективно сплачувати збір на розвиток війська

Прочитати новину
04 лютого

В Україні можуть ввести в дію графіки аварійного припинення електропостачання споживачам

Ситуація із запасами вугілля на складах теплових електростанцій (ТЕС) залишається критичною

Прочитати новину
02 лютого

Падіння економіки Чехії минулого року стало найбільшим в історії

Економіка Чехії минулого року показала найбільше падіння у сучасній історії країни з 1993 року

Прочитати новину
02 лютого

Україна очікує понад 2 мільярди доларів від МВФ цьогоріч

Україна у 2021 році очікує отримати три транші від Міжнародного валютного фонду на загальну суму 2,2 мільярда доларів

Прочитати новину
«[1]23...917»


   Новини економіки Закарпатської області

Погано це чи навпаки, але те, що гроші дійсно керують світом – це безсумнівна правда. І нехай кажуть, що є речі набагато важливіші за них, такі як любов, довіра і подібні людські цінності, та без монет та цінних паперів, все наше життя виглядає більш ніж просто жалюгідним. Нажаль сучасне суспільство влаштоване так, що без грошей ми можемо навіть втратити наше право належати до нього. І навіть якщо складні фінансові можливості раптом повністю зникнуть, наше існування буде на межі катастрофи. Таким чином, не складно зробити простий висновок, що гроші, наскільки б абсурдно це не звучало, і є життям.

Саме тому бути в курсі фінансових подій, що відбуваються сьогодні у світі дуже важливо. Економічні новини стосуються кожної людини, незалежно від того, якому суспільному прошарку вона належить, яке місце вона займає у ньому, де працює, на якій посаді і таке інше. Саме в цьому розділі ви зможете постійно слідкувати не тільки за глобальними новинами економіки, але в першу чергу за тими, що кожного дня відбуваються безпосередньо в Україні та нашій області. Найгучніші та найцікавіші економічні новини Закарпаття чекають саме на вас.

Короткі та детальні огляди подій за останній тиждень, не залишать байдужим нікого. Все через те, що економіка ніколи не спиняється на місці, її розвиток дуже стрімкий, тому помітити кожну деталь дуже важко. Проте наші спеціалісти звертають увагу на всі, навіть найдрібніші її зрушення, виділяючи серед їх величезної кількості найважливіші. І все це робиться для того, аби ви дізнавалися про них першими.

Уже згадувалося, що межі наших досліджень охоплюють весь світ, в центрі якого для нас, перш за все, знаходиться Україна. І все ж, найбільше уваги ми приділяємо Закарпатській області. Мукачеве, Рахів, Хуст, Виноградів, та інші міста, і навіть села – економічна стабільність мешканців Закарпаття залежить саме від них, тому їх назви завжди будуть фігурувати у наших статях. Залишайтеся з нами, читайте, дізнавайтеся, можливо саме у вашому населеному пункті зараз відбуваються ключові економічні події. Бо ж, якщо не з новин, то звідки ще ви зможете про них почути? Але будьте готові, що відомості, яки ми знайдемо для вас, будуть не тільки позитивними, але й різко негативними. Тільки правда, якою б вона не була, без прикрас та перебільшень або навпаки. Нам нема чого приховувати, тому, серед наших статей ви знайдете навіть критичні. Ласкаво просимо у світ економіки!