Економічні новини

23 квітня

Білорусь призупинила експорт світлих нафтопродуктів в Україну

Білорусь вимушено призупинила експорт світлих нафтопродуктів в Україну, Польщу і країни Балтії через надходження неякісної російської нафти.

Прочитати новину
23 квітня

План надходжень до держбюджету не виконано на 11%

У першому кварталі поточного року до державного бюджету надійшло на 35 млрд грн менше, ніж планувалося.

Прочитати новину
23 квітня

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,77 грн/долар

На 23 квітня 2019 року офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,77 грн/дол., передає УНН із посиланням на сайт Національного банку України.

Прочитати новину
22 квітня

Україна — найбідніша країна в Європі — експерти

Частка продуктів харчування та безалкогольних напоїв у Індексі поживчих цін (далі - ІСЦ) в Україні становить 45,4%.

Прочитати новину
21 квітня

Ціни на закарпатських ринках різко підскочили (фото)

Пропонуємо вашій увазі фото сьогоднішні цін на одному із ринків міста Виноградів.

Прочитати новину
20 квітня

До уваги закарпатців: 2 травня 2019 року закінчується кампанія декларування

Останній день подання декларації про майновий стан і доходи за 2018 рік (далі – декларація) платниками податків, які відповідно до Податкового кодексу України зобов’язані її подати, – 2 травня 2019 року.

Прочитати новину
19 квітня

Роман Віктора Гюго "Собор Паризької богоматері" б'є рекорди продажів на Amazon

У своєму романі Віктор Гюго описав пожежу, схожу на ту, що сталася в Нотр-Дам - і люди хочуть у цьому переконатися.

Прочитати новину
19 квітня

Підтвердити пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб можна до 1 травня

Головне управління ДФС у Закарпатській області звертає увагу громадян – власників землі та землекористувачів, що відповідно до Податкового кодексу України (далі - ПКУ) фіскальними органами щорічно до 1 травня проводиться облік платників земельного податку.

Прочитати новину
19 квітня

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,84 грн/долар

На 19 квітня 2019 року офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,84 грн/дол., передає УНН із посиланням на сайт Національного банку України.

Прочитати новину
18 квітня

«Приватбанк» націоналізували незаконно - ЗМІ

Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету Міністрів щодо націоналізації Приватбанку.

Прочитати новину
«[1]23...881»


   Новини економіки Закарпатської області

Погано це чи навпаки, але те, що гроші дійсно керують світом – це безсумнівна правда. І нехай кажуть, що є речі набагато важливіші за них, такі як любов, довіра і подібні людські цінності, та без монет та цінних паперів, все наше життя виглядає більш ніж просто жалюгідним. Нажаль сучасне суспільство влаштоване так, що без грошей ми можемо навіть втратити наше право належати до нього. І навіть якщо складні фінансові можливості раптом повністю зникнуть, наше існування буде на межі катастрофи. Таким чином, не складно зробити простий висновок, що гроші, наскільки б абсурдно це не звучало, і є життям.

Саме тому бути в курсі фінансових подій, що відбуваються сьогодні у світі дуже важливо. Економічні новини стосуються кожної людини, незалежно від того, якому суспільному прошарку вона належить, яке місце вона займає у ньому, де працює, на якій посаді і таке інше. Саме в цьому розділі ви зможете постійно слідкувати не тільки за глобальними новинами економіки, але в першу чергу за тими, що кожного дня відбуваються безпосередньо в Україні та нашій області. Найгучніші та найцікавіші економічні новини Закарпаття чекають саме на вас.

Короткі та детальні огляди подій за останній тиждень, не залишать байдужим нікого. Все через те, що економіка ніколи не спиняється на місці, її розвиток дуже стрімкий, тому помітити кожну деталь дуже важко. Проте наші спеціалісти звертають увагу на всі, навіть найдрібніші її зрушення, виділяючи серед їх величезної кількості найважливіші. І все це робиться для того, аби ви дізнавалися про них першими.

Уже згадувалося, що межі наших досліджень охоплюють весь світ, в центрі якого для нас, перш за все, знаходиться Україна. І все ж, найбільше уваги ми приділяємо Закарпатській області. Мукачеве, Рахів, Хуст, Виноградів, та інші міста, і навіть села – економічна стабільність мешканців Закарпаття залежить саме від них, тому їх назви завжди будуть фігурувати у наших статях. Залишайтеся з нами, читайте, дізнавайтеся, можливо саме у вашому населеному пункті зараз відбуваються ключові економічні події. Бо ж, якщо не з новин, то звідки ще ви зможете про них почути? Але будьте готові, що відомості, яки ми знайдемо для вас, будуть не тільки позитивними, але й різко негативними. Тільки правда, якою б вона не була, без прикрас та перебільшень або навпаки. Нам нема чого приховувати, тому, серед наших статей ви знайдете навіть критичні. Ласкаво просимо у світ економіки!