Новини культури

02 серпня

Наташа Королева и Ксения Собчак устроили грязные танцы на "Новой волне"

Ксения Собчак и Наташа Королева устроили грязные танцы на вечеринке по случаю закрытия фестиваля «Новая волна». Если «Русалка» регулярно устраивает подобные шоу, то Ксения Анатольевна – девушка серьезная и ведет себя сдержанно.

Прочитати новину
02 серпня

Сьогодні, 2 серпня, — свято Пророка Іллі

Святий Ілля дуже шанований українським народом. Його називають громовиком, покровителем грому і блискавок. Цього дня намагалися не працювати, навіть не ходили на полювання, боячись гніву Іллі, котрий може того, хто його не святкує, вдарити блискавкою. Зачувши грім люди вірили, що це «Ілля їде по небу на золотій колісниці».

Прочитати новину
30 липня

Закарпаття запрошує на "їстівний" фестиваль

У неділю, 1 серпня, у селі Чомонин, що на Мукачівщині, пройде районний фестиваль «Сорго». Захід має на меті популяризацію місцевого ремесла, зміцнення та обміну знаннями, культурними та народними традиціями, особливостями, досвідом.

Прочитати новину
30 липня

Фестиваль оркестрів і хорів об’єднав Кошице та Ужгород

Великим концертом міжнародного оркестру та зведеного хору завершився у Кошицькому костьолі Другий міжнародний фестиваль молодіжних оркестрів та хорів "Шенгенський меридіан-2010", частина програми якого відбулася і в українському Ужгороді.

Прочитати новину
29 липня

Мистецькі колективи Закарпаття взяли участь у Міжнародному фольклорному фестивалі карпатських культур

Минулими вихідними хустська делегація взяла участь у Міжнародному фольклорному фестивалі карпатських культур, що відбувся у польському місті Лєско.

Прочитати новину
29 липня

31 июля в "Артеке" состоится финал национального отбора детского "Евровидения-2010"

В субботу, 31 июля, в Международном детском центре «Артек» состоится финал национального отбора детского песенного конкурса в Украине «Евровидение-2010». Сегодня участница от Запорожской области (Днепрорудный) Аня Приймак рассказала о внутренней жизни детского «Евровидения» и о своей боевой готовности к финалу детского конкурса.

Прочитати новину
29 липня

"Лариса Бровді — одна із найсміливіших закарпатських художників..."

Серед митців, якими пишаються мукачівці, особливе місце належить Ларисі Бровді. Ні, вона не народилася у нашому місті, вона, навіть, не є уродженкою Карпатського краю. Та вся її творчість просякнута мотивами своєї другої малої батьківщини, землі та людей, які стали для неї рідними і без яких важко уявити собі творче становлення цієї самодостатньої жінки – мисткині.

Прочитати новину
29 липня

Видавництва Закарпаття чекають на "Форумі видавців" у Львові

15-19 вересня у Львові відбудеться "Форум видавців". Це найбільший книжковий ярмарок та літературний фестиваль в Україні та один з найбільших у Східній Європі. Крім українських, представлені книги з Росії, Польщі, Австрії, Франції, Литви, Німеччини, Ізраїлю.

Прочитати новину
29 липня

У серпні температура в Україні може сягнути 42 градусів!

Температура в серпні може сягнути 42 градусів. Такий прогноз зробив голова Укргідромедцентру Микола Кульбіда.

Прочитати новину
29 липня

Украинка Татьяна Ширко лидирует на "Новой волне"

В среду, 28 июля, в Юрмале состоялся первый конкурсный день «Новой волны». Первое место по итогам дня заняла украинка Татьяна Ширко.

Прочитати новину
«1...645646[647]648»