Новини культури

30 липня

Фестиваль оркестрів і хорів об’єднав Кошице та Ужгород

Великим концертом міжнародного оркестру та зведеного хору завершився у Кошицькому костьолі Другий міжнародний фестиваль молодіжних оркестрів та хорів "Шенгенський меридіан-2010", частина програми якого відбулася і в українському Ужгороді.

Прочитати новину
29 липня

Мистецькі колективи Закарпаття взяли участь у Міжнародному фольклорному фестивалі карпатських культур

Минулими вихідними хустська делегація взяла участь у Міжнародному фольклорному фестивалі карпатських культур, що відбувся у польському місті Лєско.

Прочитати новину
29 липня

31 июля в "Артеке" состоится финал национального отбора детского "Евровидения-2010"

В субботу, 31 июля, в Международном детском центре «Артек» состоится финал национального отбора детского песенного конкурса в Украине «Евровидение-2010». Сегодня участница от Запорожской области (Днепрорудный) Аня Приймак рассказала о внутренней жизни детского «Евровидения» и о своей боевой готовности к финалу детского конкурса.

Прочитати новину
29 липня

"Лариса Бровді — одна із найсміливіших закарпатських художників..."

Серед митців, якими пишаються мукачівці, особливе місце належить Ларисі Бровді. Ні, вона не народилася у нашому місті, вона, навіть, не є уродженкою Карпатського краю. Та вся її творчість просякнута мотивами своєї другої малої батьківщини, землі та людей, які стали для неї рідними і без яких важко уявити собі творче становлення цієї самодостатньої жінки – мисткині.

Прочитати новину
29 липня

Видавництва Закарпаття чекають на "Форумі видавців" у Львові

15-19 вересня у Львові відбудеться "Форум видавців". Це найбільший книжковий ярмарок та літературний фестиваль в Україні та один з найбільших у Східній Європі. Крім українських, представлені книги з Росії, Польщі, Австрії, Франції, Литви, Німеччини, Ізраїлю.

Прочитати новину
29 липня

У серпні температура в Україні може сягнути 42 градусів!

Температура в серпні може сягнути 42 градусів. Такий прогноз зробив голова Укргідромедцентру Микола Кульбіда.

Прочитати новину
29 липня

Украинка Татьяна Ширко лидирует на "Новой волне"

В среду, 28 июля, в Юрмале состоялся первый конкурсный день «Новой волны». Первое место по итогам дня заняла украинка Татьяна Ширко.

Прочитати новину
29 липня

На Закарпатті діти ходять до аварійної сільської школи

28 липня перший заступник голови облради Андрій Сербайло зустрівся з депутатами місцевих рад Міжгірського району, керівниками установ, підприємств і організацій.

Прочитати новину
«1...644645[646]»