Новини культури

23 вересня

Закарпатський обласний ляльковий театр"«БАВКА" відкрив ювілейний 30-й сезон

Вранці 19 вересня в Ужгороді перед входом до театру ляльок зібрався натовп з наймолодших цінителів театрального мистецтва. На пл. Театральній дядечко Клоун (актор Роман Кадар) бавився з дітьми та дарував найспритнішим безкоштовні квитки на першу виставу сезону.

Прочитати новину
23 вересня

Гран-прі фестивалю "Сонячні дзвони" у Херсоні виборов хор духовної пісні із Мукачева

Знаний у Мукачеві хор духовної пісні (фундатор і художний керівник Федір Небесний), якому виявлено високу честь виконувати Гімн Мукачева, віднедавна представляє міський Будинок культури.

Прочитати новину
23 вересня

В Ужгороді свій 64-й концернтий сезон відкрила Закарпатська філармонія

Виступом естрадно-духового оркестру розпочався 21 вересня концертний сезон в обласній філармонії. 64-ий по рахунку сезон обіцяє цікаву і насичену програму. Глядачів чекають 4 ювілейні концерти.

Прочитати новину
23 вересня

В Ужгород завітає закарпатка-композиторка зі Швейцарії

Тривалий час у Швейцарії проживає наша землячка, відома композиторка, член Національної спілки композиторів України Наталія Марченкова. Займаючись педагогічною та концертною діяльністю, вона постійно пропагує у Швейцарії кращі зразки української музики.

Прочитати новину
22 вересня

Музейний Ужгород відсвяткує День народження художника Федора Манайла

Закарпатський обласний художній музей ім. Й.Бокшая восени відсвяткує День народження художника Ф.Ф.Манайла (1910 – 1978). З цьої нагоди в музеї пройдуть урочистості, присвячені творчості художника, зокрема, вечір пам’яті, який відбудеться в день народження митця 19 жовтня у великій залі музею ім. Й. Бокшая, а також виставка творів митця під назвою „Ф.Ф.Манайло (1910 – 1978). In memoriam”.

Прочитати новину
22 вересня

4-6 жовтня Закарпатський український облмуздрамтеатр гастролюватиме у Києві

Здивувати шанувальників мистецтва Мельпомени вирішив Закарпатский обласний музично-драматичний театр. З 4-6 жовтня проходитимуть гастролі театру з нагоди його ювілею. Театр представить свої творчі доробки, зокрема вистави «СЛОН» О. Копкова, «ОБЕРЕЖНО - ЖІНКИ!» А.Курейчика та «ШАМПАНСЬКОГО І КАРЕТУ» О.Галіна на головних підмостках країни у приміщенні Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка.

Прочитати новину
22 вересня

На Закарпатті стартував конкурс дитячого малюнку "Ужгород — найкраще місто України"

22 вересня в Ужгородському прес-клубі було оголошено початок конкурсу дитячого малюнку на тему «Ужгород — найкраще місто України».

Прочитати новину
22 вересня

Команда УжНУ "От фонаря" — володар Кубка Закарпатської ліги КВН

21 вересня в залі Закарпатського облмуздрамтеатру пройшла фінальна гра за Кубок Закарпатської ліги КВН.

Прочитати новину
22 вересня

На Закарпаття з Коломиї завітає український драматичний театр імені Івана Озаркевича

З 26 по 29 вересня 2010 року Коломийський академічний обласний український драматичний театр імені Івана Озаркевича відвідає з гастролями Закарпаття.

Прочитати новину
21 вересня

В ужгородському СК "Юність" відбудеться конкурс-фестиваль "Студентська осінь-2010"

З 28-30 вересня 2010 року у приміщенні юнацького комплексу «Ювентус» проходитиме конкурс-фестиваль "Студентська осінь-2010". До програми фестивалю будуть включені виступи представників кожного з 18 факультетів.

Прочитати новину
«1...602603[604]605606...627»