Новини культури

20 серпня

Рената Штіфель, співачка: “Чекайте мене на нових хвилях!”

Домовилися про зустріч у кафе. Як справжня зірка вона запізнилася на 20 хвилин, як Рената, яку давно знаю, скромно вибачилася і ніяковіло пояснила причину спізнення – попросила тата, щоб підвіз у місто, в нього справи, от і затрималися. Вона подорослішала. Ледь уловлюються підліткова незграбність і грайлива дитячість, проте це вже юна леді з жіночними рухами і упевненим поглядом у майбутнє.

Прочитати новину
20 серпня

300 українців претендують заспівати на «Євробаченні-2011»

19-20 серпня відбудеться відбір 30 півфіналістів на «Євробачення-2011». З-поміж них у лютому відберуть переможця.

Прочитати новину
20 серпня

Три художники із Закарпаття взяли участь у пленері на Буковелі (ФОТО)

21 серпня у ТК «Буковель» відбудеться виставка художніх полотен 31 учасника Всеукраїнського пленеру «Літо. Буковель 2010». Це вже третій цього року Всеукраїнський пленер, який проходить на теренах курорту.

Прочитати новину
19 серпня

Обнаружены неизвестные фотографии Мэрилин Монро (ФОТО)

Фотограф Ева Арнольд находится уже в преклонном возрасте – 98 лет. Но эта женщина очень бодрая и энергичная. Именно она нашла в архиве очень редкие фотографии Мэрилин Монро, которые были сделаны на съемках фильма «Неприкаянные».

Прочитати новину
19 серпня

Вся правда о ребенке Филиппа Киркорова (ФОТО)

Недавно всех поразила новость о том, что Филипп Киркоров станет отцом. Некоторые журналисты приписывали ему даже двойню. Но на самом деле к будущему младенцу Анастасии Кашниковой Филипп не имеет никакого отношения.

Прочитати новину
19 серпня

24 серпня в Ужгороді відбудеться пісенний фестиваль "Сузір'я зірок"

У вівторок, 24 серпня, в рамках святкування Дня Незалежності, творчий центр "StarTime" дарує жителям міста Ужгорода Всеукраїнський фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні "Сузір'я зірок".

Прочитати новину
19 серпня

Держкомтелерадіо планує у 2011 році відкрити 20 книгарень по всій Україні

Державний комітет телебачення та радіомовлення сприятиме тому, щоб у наступному році відкрилося 20 книгарень в усіх областях України. Про це під час брифінгу, присвяченого відкриттю VI Київської міжнародної книжкової виставки-ярмарки, заявив голова Держкомтелерадіо Юрій Плаксюк.

Прочитати новину
19 серпня

В Ужгородському філіалі "А-Банку" працює "Арт-галерея"

Днями в Ужгороді розпочала роботу незвичайна «Арт-галерея». Від інших подібних закладів її відрізняє місце розташування – вона розташована у приміщенні комерційного банку.

Прочитати новину
19 серпня

Закарпаття відвідав архієрей Американської Православної Церкви Серафим

З 15 по 18 серпня 2010 року у Хустську Єпархію відвідав Високопреосвященнійший Серафим, Архієпископ Отавський і Канадський (на фото зліва). Цей неофіційний візит був паломництвом по святинях єпархії та відвідинами Високопреосвященнійшого Марка, Архієпископа Хустського і Виноградівського.

Прочитати новину
18 серпня

У Мукачівській картинній галереї експонується виставка 2-х архітекторів

Минулого вівторка погляди мистецького бомонду та пересічних громадян Мукачева були прикуті до міської картинної галереї. Тут відбулось відкриття виставки двох відомих митців – заслуженого архітектора України мукачівця Олександра Андялоші та колишнього головного архітектора Тернополя та області Станіслава Калашника.

Прочитати новину
«1...602603[604]605606...612»