Новини культури

31 серпня

Ужгородка Аліна Симкович перемогла на Міжнародному молодіжному гончарському фестивалі

Національне свято гончаря нещодавно відзначили у столиці українського гончарства - селищі Опішному Полтавської області. Там провели IV Міжнародний молодіжний гончарський фестиваль. На нього з’їхалися молоді майстри з України, Росії, Білорусі, Молдови та Румунії. Під час відкриття заходу в Опішному у землю закопали глиняний горщик з кашею, як символ щастя і удачі. І дійсно, удачею обернулася участь у фестивалі для ужгородки Аліни Симкович, студентки коледжу мистецтв ім. Ерделі. Аліна, єдина учасниця із Закарпаття, стала переможницею у свої віковій категорії.

Прочитати новину
30 серпня

В Ужгороді відкрилася виставка робіт претендентів у члени Спілки художників України

З 26 серпня у галереї «Ужгород» триває виставка робіт претендентів на членство у Національній спілці художників України. Серед них Петро Ряска, Анна Ландовська, Ігор Луценко з живописної секції та Елізаветта Міравчик-Ракович з секції прикладного мистецтва.

Прочитати новину
30 серпня

В Ужгороді презентували оновлений міжнародний фестиваль "Дружба без кордонів"

Сьогодні в Ужгородському прес-клубі реформ за участі Кузьми Скрябіна відбулася презентація оновленого фестивалю «Дружба без кордонів», який відбудеться 25-26 вересня на Берегівщині.

Прочитати новину
30 серпня

В Ужгороді розгортається дискусія навколо нового пам’ятника ведмедю

Багато дискусій та бурхливу реакцію мистецької молоді викликало нещодавнє встановлення в Ужгороді на площі Поштовій скульптури смугастого ведмедя (автор Михайло Колодко).

Прочитати новину
30 серпня

На Святі куліша кашею пригостили 5 тисяч тернополян

Уперше у Тернополі організували Свято куліша під час відзначення Дня міста у суботу, 28 серпня. Подібного за масштабом кулінарного дійства у місті ще не було. Адже каші приготували 900 літрів і нагодували нею 5 тисяч охочих.

Прочитати новину
30 серпня

"Історія іграшок 3" стала першим мультфільмом-мільярдером

На момент написання замітки збори картини складають 1,012 мільярда. Найкасовішим мультфільмом "Історія іграшок" стала ще в середині серпня 2010 року. Настільки високі збори обумовлені дорогими квитками, в тому числі й у звичайних кінотеатрах, по всьому світу. При цьому підкреслюється, що поки за відвідуваностю "Історія" поступається таким анімаційним стрічкам як "Шрек 2", "У пошуках Немо" і "Король Лев".

Прочитати новину
30 серпня

Кобзон співатиме у вишиванці від Януковича

І читатиме внукові українські казки, повісті Гоголя та дитячі поезії Івана Франка...

Прочитати новину
30 серпня

Перший Закарпатський фестиваль "Лемківська ватра" пройде 4-5 вересня

4-5 вересня 2010 року в урочищі Термачув (с.Забрідь) відбудеться І Закарпатський фестиваль „Лемківська ватра”. "

Прочитати новину
30 серпня

Ксения Собчак на съемках подралась с Мариной Голуб

Между ведущими проекта «Девчата» Ксенией Собчак и Мариной Голуб никогда не было дружбы. Более того, они постоянно конфликтуют, и их приходится останавливать, чтобы продолжить съемки. Но недавно они перешли все грани.

Прочитати новину
30 серпня

Бритни Спирс устроила секс-игры на пляже

Отдыхающие на курорте Мауи на Гаити Бритни Спирс и ее бойфренд Джейсон Травик попались папарацци в весьма недвусмысленном положении.

Прочитати новину
«1...590591[592]593594...605»