Новини культури

11 вересня

Фестиваль словаків Закарпаття "СЛОВЕНСКА ВЕСЕЛІЦА" гулятиме в Середньому

Традиційний фестиваль закарпатських словаків проходитиме в неділю, 12 вересня, в Середньому. В ньому візьмуть участь посланці з багатьох гірських населених пунктів гірського краю, де компактно проживають представники цієї нації, їхні аматорські колективи та виконавці, майстри народних ремесел тощо.

Прочитати новину
11 вересня

Авторы "Крестного батька" сняли фильм о мэре Москвы Лужкове

Телеканал НТВ в рамках программы «ЧП. Расследование» показал в своем эфире фильм «Дело в кепке», посвященный мэру Москвы Юрию Лужкову. Сюжет о мэре готовили те же авторы, которые создавали три части сериала «Крестный батька» о президенте Беларуси Александре Лукашенко - дирекция общественно-правового вещания НТВ.

Прочитати новину
11 вересня

В Ужгороде в третий четверг ноября празднуют ...винный Новый год

Праздник молодого вина всемирно известное. Ежегодно туристы со всего мира приезжают во Францию попробовать вино урожая этого года. Но, чтобы попытаться вина, не обязательно ехать за границу.

Прочитати новину
10 вересня

Закарпатський художник відкрив у Києві виставку картин, котрі "світяться" позитивом

У Києві відкрили виставку, де картини світяться позитивом. Усі роботи створив закарпатський художник Михайло Деяк. Вони яскравих, чистих кольорів і мальовані у стилі фовізму.

Прочитати новину
10 вересня

У Японії стартував щорічний фестиваль арт-вантажівок (ВІДЕО)

На мистецьке свято з’їхалося більше, ніж дві сотні учасників. Ветерани дизайнерського руху наголошують, що у їх справі головне - це декор усієї вантажівки.

Прочитати новину
10 вересня

Аукціонний дім “Корнерс” пропонує потенційним покупцям картини закарпатця Адальберта Ерделі

Аукціонний дім “Корнерс” продовжує традицію відкриття широкій аудиторії прев'ю аукціонних лотів. Передаукціонна виставка «Колекційний живопис, іконопис і декоративне мистецтво» з якісною добіркою творів знову буде доступна не лише клієнтам аукціонного дому, а також усім поціновувачам мистецтва.

Прочитати новину
10 вересня

На Закарпатті презентували книгу про історію Мукачівського замку "Паланок"

У читальному залі Мукачівської центральної бібліотеки ім. О. Духновича відбулася презентація книги «История Мукачевского замка (в документах)». Її написали директор Державного архіву Закарпатської області Михайло Делеган і мукачівський журналіст Олексій Філіппов.

Прочитати новину
10 вересня

На Закарпатті пройде Перший регіональний фестиваль Російської народної культури західних областей України

25 вересня у Мукачеві відбудеться "Перший регіональний фестиваль Російської народної культури Західних областей України". На нього запрошено представників російських організацій Західної України.

Прочитати новину
10 вересня

ПРОГРАМА Міжнародного фестивалю "Дружба без кордонів" у Берегово (Закарпаття)

26 вересня у закарпатському місті Берегово відбудеться 47-й Міжнародний фестиваль «Дружба без кордонів».

Прочитати новину
10 вересня

У Львові покажуть виставу "Ромео і Жасмин" за п’єсою закарпатця Олександра Гавроша

Вперше на Міжнародний «Форум видавців у Львові», який відбудеться 15-19 вересня, Всеукраїнський літературний конкурс «Коронація слова» привезе виставу «Ромео і Жасмин» за п’єсою закарпатця Олександра Гавроша.

Прочитати новину
«1...589590[591]592593...609»