Новини культури

15 вересня

Гурт "Бумбокс" влаштує в Ужгороді соціальну акцію для молоді

У середу, 15 вересня, о 13.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція організаторів концерту гурту «Бумбокс» в Ужгороді, які розкажуть про соціальну акцію, яка передбачає спеціальні пільги на квитки для закарпатської молоді.

Прочитати новину
14 вересня

Названы претенденты на премию "Телетриумф"

В столичном Международном центре культуры и искусств 14 октября 2010 года состоится торжественная церемония награждения лауреатов 10-й Национальной телевизионной премии "Телетриумф". В этом году награды будут розданы в рекордном количестве номинаций - 45, так как оргкомитет поставил задачу определить лучших специалистов всех телевизионных профессий.

Прочитати новину
14 вересня

Закарпаття запрошує на естрадний фестиваль "Вечори над Латорицею"

У Мукачеві відбудеться фестиваль-конкурс естрадного мистецтва "Вечори над Латорицею" З 24 по 27 вересня у Мукачеві проходитиме фестиваль-конкурс дитячого, юнацького та молодіжного естрадного мистецтва "Вечори над Латорицею".

Прочитати новину
14 вересня

ПРОГРАМА Міжнародного фестивалю телерадіопрограм для національних меншин "Мій рідний край" на Закарпатті

Міжнародний фестиваль телерадіопрограм для національних меншин "Мій рідний край" певною мірою залишається такою собі загадкою. Посеред національного та релігійно-розбурханого світу, криваві конфлікти якого не оминають Європу, існує у її серці регіон, де поряд і ,власне, разом, без проблем, мирно живуть десятки національностей та чотири великі релігійні конфесії.

Прочитати новину
13 вересня

Алла Пугачева отсудила у обанкротившегося банкира 4,7 млн. долларов

6 сентября суд рассмотрел иск Аллы Пугачевой о взыскании с обанкротившегося банкира Олега Рафановича нескольких миллионов долларов. В качестве доказательства Примадонна представила расписки. Иск был удовлетворен.

Прочитати новину
13 вересня

Лариса Долина приостанавливает свою эстрадную деятельность

Певица Лариса Долина отложила на неопределенный срок свои гастроли. В мае этого года состоялась премьера нового мюзикла Максима Дунаевского "Любовь и шпионаж", в которой Долина сыграла сразу две роли - известную шпионку Мату Хари и звезду немого кино Клод Франс.

Прочитати новину
13 вересня

Звезда "Форсажа" осталась в Москве без одежды

Латиноамериканская актриса Ева Мендес прилетела в Москву на 2 дня раньше премьеры своего фильма «Копы в глубоком запасе». Первый визит в Россию надолго запомнится девушке: три чемодана с одеждой не долетели до «Шереметьево», что внесло некоторые коррективы в программу пребывания.

Прочитати новину
13 вересня

На Закарпатті відбудеться фестиваль мистецтв ім. Адальберта Ерделі

Щороку на Закарпатті проводяться десятки різних фестивалів. Серед них - фестивалі “Гамора”, меду, голубців, сиру, вина, гуцульських коней, суниць, черешень, бондарів, різників...

Прочитати новину
13 вересня

Свято-Миколаївський монастир у Мукачеві святкує своє 650-річчя

11 вересня 2010 р. у Мукачівському Свято-Миколаївському монастирі на Закарпатті відбулася всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена 650-річчю заснування монастиря.

Прочитати новину
13 вересня

Закарпатець уперше в світі намалював 3D картину (ФОТО)

Сьогодні всі ми говоримо про 3D-технології. Особливо під враженням фільму Девіда Камерона «Аватар». І не помічаємо, як цей новий та ще незвичний термін все частіше проникає в наше життя. Вже починаємо створювати тривимірні ігри, музику тощо. Але ніхто раніше не створював подібний живопис. Аж до сьогоднішнього літа. Справа в тому, що закарпатський митець Михайло Сагун зміг зробити неможливе – створив першу в світі 3D картину. Кореспондент «Закарпатки» спочатку не повірив, поки на власні очі не переконався – робота справді «знаходиться» не в одному вимірі...

Прочитати новину
«1...588589[590]591592...609»