Новини культури

19 вересня

Наталья Королева: "Мне надо иметь двух мужей"

При всей любви ко мне Игорю не хватало выхода сексуальной энергии. И это, мне кажется, одна из важных причин нашего расставания. Я была слишком неопытная. О, если бы жизнь нас свела не тогда, когда мне было 16, а позже, думаю, ему все очень понравилось бы. А вот с Сергеем у нас все не просто в кайф, а зашибись...» — говорит Наташа Королева.

Прочитати новину
18 вересня

На Закарпатті провели фестиваль словацького мистецтва "Словенска веселіца"

У неділю в Середньому відбувся традиційний фестиваль словацького мистецтва. Символічну хоругву свята начальнику відділу культури та туризму РДА Леонтію Ленарту передав його колега з м. Ужгорода Олег Муртазін.

Прочитати новину
18 вересня

"Доброньська паприка" — бренд на перспективу

Нинішнього року фест «Доброньська паприка» провели втретє. А все починалось з того, що місцевий приватний підприємець Бертолон Вароді започаткував у 2004 році на території села сучасне виробництво та фасування різних приправ з червоної паприки, вирощуванням якої славляться навколишні поселення, і яка є своєрідним символом даного регіону.

Прочитати новину
18 вересня

Таксидермісти, або Довгий шлях мисливських трофеїв ...до опудал!

«Наука про способи опрацювання шкурок, виготовлення чучел тварин та інших зоологічних матеріалів за допомогою різних хімікатів» – таке визначення слова таксидермія подає «Великий тлумачний словник сучасної української мови». Один із представників цієї професії живе в Міжгір’ї. У таксидерміста Антона Дороша таке захоплення з’явилося 10 років тому. За цей час майстер навчився виготовляти вироби зі шкіри всіх тварин, які живуть на території України.

Прочитати новину
18 вересня

Закарпатська паприка: технології, фермерство, фестивалі, смакота

Закарпаття немислиме без своєї унікальної закарпатської кухні, у якій, немов у багатому казані, перемішалися численні культури, уподобання, смаки і звички наших сусідів. А кухня ця немислима без, скажімо, бограч-гуляшу, боб-левешу чи попригашу. Чи без шпигованої часничком, прозорої вареної солонини-попригашки. А перераховані страви немислимі без меленого солодкого червоного перцю.

Прочитати новину
18 вересня

В Ужгороді відбулося Свято вишиваної сорочки

В Ужгороді з ініціативи етноклубу при обласній бібліотеці пройшло Свято вишиванки. Його мета — вивчення автентичної вишивки та пропагування її використання в сучасному одязі, інтер’єрі тощо.

Прочитати новину
17 вересня

У Мукачеві освятили капличку у військовому ліцеї

16 вересня 2010 року в 11-ту річницю від заснування Мукачівського військового ліцею, Високопреосвященній Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський звершив чин освячення розташоаної на території цього закладу новозбудованої каплиці на честь святого великомученика Георгія Побідоносця.

Прочитати новину
17 вересня

Леді Гага утерла ніс Oasis у Книзі рекордів Гіннеса

Американська поп-співачка Леді Гага встановила новий світовий рекорд за тривалістю перебування в британських хіт-парадах.

Прочитати новину
17 вересня

Барбара Брыльска о секретах личной жизни

Барбара Брыльска призналась, что одинока. Более того, 69-летняя актриса, которую природа наградила красотой и талантом, полностью отказалась от личной жизни и ушла с головой в работу.

Прочитати новину
17 вересня

На Львівському форумі видавців відбулася презентація книжки закарпатця Василя Габора "Від Джойса до Чубая"

У четвер, 16 вересня, у Львові у рамках Форуму видавців відбулася презентація книжки Василя Ґабора «Від Джойса до Чубая» - есеї, літературні розвідки та інтерв’ю. Книгу видали у Літературній агенції «Піраміда» у книжковій серії Василя Ґабора «Приватна колекція».

Прочитати новину
«1...586587[588]589590...609»