Новини культури

19 вересня

Тіматі: 70% українського шоу-бізу хоче записати зі мною трек

Російський хіп-хопер став частим гостем українських сцен. Під час одного з візитів до Києва співак розказав телеканалу новин "24" про можливі майбутні дуети, згадав з чого все починалось та поділився своєю формулою успіху.

Прочитати новину
19 вересня

Львів. Уперше серед переможців Форуму видавців — електронна книга

Вперше одним з переможців конкурсу «Найкраща книга Форуму-2010» стала серія електронних підручників на CD-R (дистанційні курси «Проектне фінансування», «Стратегічний аналіз», «Фінансова математика», «Дилінгові інформаційні системи», «Системи обробки економічної інформації»).

Прочитати новину
19 вересня

У Мукачеві Блаженніший Володимир відслужив літургію на честь 650-річчя Свято-Миколаївського монастиря

19 вересня 2010 року в Мукачівському Свято-Миколаївському монастирі на честь його 650-річчя було звершено ювілейне святкове богослужіння. Очолив святкову Літургію Блаженніший Володимир, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви.

Прочитати новину
19 вересня

Россия потеряла Валерия Леонтьева...

Легендарный эстрадный певец Валерий Леонтьев собирается покинуть сцену. Как рассказал сам артист, он считает, что уходить нужно с гордо поднятой головой, а потому решил покинуть шоу-бизнес до того, как стал никому не нужным. Как сообщается, карьера Леонтьева завершится уже в этом году.

Прочитати новину
19 вересня

Наталья Королева: "Мне надо иметь двух мужей"

При всей любви ко мне Игорю не хватало выхода сексуальной энергии. И это, мне кажется, одна из важных причин нашего расставания. Я была слишком неопытная. О, если бы жизнь нас свела не тогда, когда мне было 16, а позже, думаю, ему все очень понравилось бы. А вот с Сергеем у нас все не просто в кайф, а зашибись...» — говорит Наташа Королева.

Прочитати новину
18 вересня

На Закарпатті провели фестиваль словацького мистецтва "Словенска веселіца"

У неділю в Середньому відбувся традиційний фестиваль словацького мистецтва. Символічну хоругву свята начальнику відділу культури та туризму РДА Леонтію Ленарту передав його колега з м. Ужгорода Олег Муртазін.

Прочитати новину
18 вересня

"Доброньська паприка" — бренд на перспективу

Нинішнього року фест «Доброньська паприка» провели втретє. А все починалось з того, що місцевий приватний підприємець Бертолон Вароді започаткував у 2004 році на території села сучасне виробництво та фасування різних приправ з червоної паприки, вирощуванням якої славляться навколишні поселення, і яка є своєрідним символом даного регіону.

Прочитати новину
18 вересня

Таксидермісти, або Довгий шлях мисливських трофеїв ...до опудал!

«Наука про способи опрацювання шкурок, виготовлення чучел тварин та інших зоологічних матеріалів за допомогою різних хімікатів» – таке визначення слова таксидермія подає «Великий тлумачний словник сучасної української мови». Один із представників цієї професії живе в Міжгір’ї. У таксидерміста Антона Дороша таке захоплення з’явилося 10 років тому. За цей час майстер навчився виготовляти вироби зі шкіри всіх тварин, які живуть на території України.

Прочитати новину
18 вересня

Закарпатська паприка: технології, фермерство, фестивалі, смакота

Закарпаття немислиме без своєї унікальної закарпатської кухні, у якій, немов у багатому казані, перемішалися численні культури, уподобання, смаки і звички наших сусідів. А кухня ця немислима без, скажімо, бограч-гуляшу, боб-левешу чи попригашу. Чи без шпигованої часничком, прозорої вареної солонини-попригашки. А перераховані страви немислимі без меленого солодкого червоного перцю.

Прочитати новину
18 вересня

В Ужгороді відбулося Свято вишиваної сорочки

В Ужгороді з ініціативи етноклубу при обласній бібліотеці пройшло Свято вишиванки. Його мета — вивчення автентичної вишивки та пропагування її використання в сучасному одязі, інтер’єрі тощо.

Прочитати новину
«1...585586[587]588589...609»