Новини культури

22 вересня

4-6 жовтня Закарпатський український облмуздрамтеатр гастролюватиме у Києві

Здивувати шанувальників мистецтва Мельпомени вирішив Закарпатский обласний музично-драматичний театр. З 4-6 жовтня проходитимуть гастролі театру з нагоди його ювілею. Театр представить свої творчі доробки, зокрема вистави «СЛОН» О. Копкова, «ОБЕРЕЖНО - ЖІНКИ!» А.Курейчика та «ШАМПАНСЬКОГО І КАРЕТУ» О.Галіна на головних підмостках країни у приміщенні Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка.

Прочитати новину
22 вересня

На Закарпатті стартував конкурс дитячого малюнку "Ужгород — найкраще місто України"

22 вересня в Ужгородському прес-клубі було оголошено початок конкурсу дитячого малюнку на тему «Ужгород — найкраще місто України».

Прочитати новину
22 вересня

Команда УжНУ "От фонаря" — володар Кубка Закарпатської ліги КВН

21 вересня в залі Закарпатського облмуздрамтеатру пройшла фінальна гра за Кубок Закарпатської ліги КВН.

Прочитати новину
22 вересня

На Закарпаття з Коломиї завітає український драматичний театр імені Івана Озаркевича

З 26 по 29 вересня 2010 року Коломийський академічний обласний український драматичний театр імені Івана Озаркевича відвідає з гастролями Закарпаття.

Прочитати новину
21 вересня

В ужгородському СК "Юність" відбудеться конкурс-фестиваль "Студентська осінь-2010"

З 28-30 вересня 2010 року у приміщенні юнацького комплексу «Ювентус» проходитиме конкурс-фестиваль "Студентська осінь-2010". До програми фестивалю будуть включені виступи представників кожного з 18 факультетів.

Прочитати новину
21 вересня

В Ужгороді назвали переможців ХІІ-го Міжнародного фестивалю телерадіопрограм для нацменшин "Мій рідний край”

Дванадцятий рік поспіль на базі Закарпатської ОДТРК (ТИСА-1) проводиться Міжнародний фестиваль телерадіопрограм для національних меншин „Мій рідний край”. Цьогоріч Закарпатська обласна державна телерадіокомпанія в рамках Міжнародного фестивалю телевізійних і радіопрограм для національних меншин "Мій рідний край” впродовж 10-15 вересня 2010 року організувала міжнародну поїздку до Румунії з метою ознайомлення з організацією роботи та творчо-виробничим процесом на Національних телебачення та радіо Румунії, які працюють в системі громадського мовлення, а також з роботою регіональних студій, які структурно входять до асоціацій радіо і телебачення Румунії.

Прочитати новину
21 вересня

Угорська ікона Пресвятої Богородиці покликала до себе паломників із Закарпаття

18 вересня відбулося традиційне єпархіальне паломництво до чудотворної Маріяповчанської ікони Пресвятої Богородиці, яке очолив глава греко-католиків закарпаття Преосвященний владика Мілан. Всупереч дощовій погоді, на паломництво до чудотворної ікони зібралося велика кількість вірних з Мукачівської єпархії.

Прочитати новину
20 вересня

Закарпатські брати-ювеліри Мудренки про особливості своєї професії

Сьогодні у нас під прицілом ювеліри. Брати Євген (справа на фото) та Павло (зліва) Мудренки – ювеліри з більш, ніж 20-річним стажем. Знають і мають що розказати про цю професію. Тим паче, що мистецтво обробки металів – сімейна справа. Батько Валерій Мудренок – знаний у 70-80-х роках минулого століття народний майстер України з прикладного мистецтва.

Прочитати новину
19 вересня

Тіматі: 70% українського шоу-бізу хоче записати зі мною трек

Російський хіп-хопер став частим гостем українських сцен. Під час одного з візитів до Києва співак розказав телеканалу новин "24" про можливі майбутні дуети, згадав з чого все починалось та поділився своєю формулою успіху.

Прочитати новину
19 вересня

Львів. Уперше серед переможців Форуму видавців — електронна книга

Вперше одним з переможців конкурсу «Найкраща книга Форуму-2010» стала серія електронних підручників на CD-R (дистанційні курси «Проектне фінансування», «Стратегічний аналіз», «Фінансова математика», «Дилінгові інформаційні системи», «Системи обробки економічної інформації»).

Прочитати новину
«1...583584[585]586587...608»