Новини культури

27 вересня

Вересневі "літературні" пригоди закарпатців у Львові

Як письменники Закарпаття престижний літературний форум у Львові підкорювали.

Прочитати новину
27 вересня

На Закарпатті відгуляв ІІ відкритий фольклорний фестиваль "Яворові Гуслі"

Фестиваль проходив у селі Драгово Хустського району.

Прочитати новину
26 вересня

Первый фестиваль русской культуры прошел в Мукачево

Первый межрегиональный фестиваль русской культуры прошел в г. Мукачево. В его участии приняли представители русских общин западной Украины.

Прочитати новину
25 вересня

Володимир ПРИХОДЬКО: "Дитячі думки — це завжди істина"

Хто може побачити всі основні недоліки та проблеми обласного центру прозорим та незаангажованим поглядом? Звісно, що діти. Саме так розмірковують організатори конкурсу дитячого малюнка «Ужгород - найкраще місто України», що відбувається у рамках однойменного проекту Громадянської платформи «Створимо краще місто», ініційованого активними ужгородцями на чолі з Володимиром Приходьком за співпраці з громадською молодіжною організацією «Культурно-Мистецької фундації «Порабуло».

Прочитати новину
25 вересня

Ужгородські "Пізнайки" й "Розважайки" готові до змагань

Наступного вівторка стартує 2 тур телевізійного конкурсу "Пізнайки" — "Розважайки", організованого дитячим міжнародним журналом "Пізнайко", управлінням освіти Ужгородської міської ради та Закарпатською ОДТРК.

Прочитати новину
25 вересня

Книжка "Я слухаю пісню Америки" від ужгородської поетеси-"американки"

Днями в ужгородської поетеси Оксани Луцишиної, яка вже багато років живе в США і час від часу наїжджає до України, вийшла її п’ята книжка – “Я слухаю пісню Америки”. Нині жанрові межі максимально розмито, то ж тяжко сказати, чи це збірка віршів, чи цілісна поема, оскільки на 77-ми сторінках діють одні і ті же ліричні персонажі, прочитується наскрізний сюжет, героїня їде на авто упродовж багатьох з одного вірша до іншого.

Прочитати новину
25 вересня

Телешоу "Україна має таланти" завітає на закарпатську Іршавщину

Іршавщина шукає таланти для телешоу "Україна має таланти": будинок культури у м.Іршава 3 жовтня о 13.00 чекає на таланти.

Прочитати новину
24 вересня

На Закарпатті відбудеться фольклорне свято "Самоцвіти Мукачівщини"

У неділю, 26 вересня, у селі Шенборн Мукачівського району Закарпаття відбудеться районне фольклорне свято "Самоцвіти Мукачівщини".

Прочитати новину
24 вересня

10 найуспішніших книжок року в Україні

Український книжковий ринок традиційно непрозорий. Однак "Українська правда. Життя" спробувала упорядкувати рейтинги найкращих продажів книгарень мережі "Є" та "Читай-город". Цікаво, чи є тут українські книжки?

Прочитати новину
24 вересня

Ужгород запрошує на XII Міжнародний фестиваль театрів для дітей "Інтерлялька-2010"

У понеділок, 27 вересня, о 13.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, на якому журналістам презентують програму XII Міжнародного фестивалю театрів для дітей «Інтерлялька» — найстарішого фестивалю Ужгорода, що відбудеться 1-5 жовтня.

Прочитати новину
«1...581582[583]584585...608»