Новини культури

24 вересня

Закарпатский областной русский драматический театр выступил на "Крымском ковчеге"

Закарпатский областной русский драматический театр принимал участие в VII Международном театральном фестивале «Крымский ковчег».

Прочитати новину
23 вересня

Хорвати привезли на Закарпаття пропозицію дружби

У четвер, 23 вересня, голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида зустрівся з делегацією Вуковарсько-Сремської жупанії Республіки Хорватія. Знайомитись з нашим краєм приїхали заступники жупана Мато Голубічич та Джордже Чурчич, а також Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Желько Кірініч. Від закарпатської області на зустрічі були присутні також перший заступник керівника краю Іван Бушко та заступник голови облради Андрій Сербайло.

Прочитати новину
23 вересня

Троє підлітків із Ужгорода вирішили стати ...повстанцями і роздобули справжнісінький автомат!

До 75-ліття Левка Довговича

Прочитати новину
23 вересня

Духовно-просвітницька стрічка "Гора боголюбивих ангелів" присвячена 650-річчю Свято-Миколаївського монастиря у Мукачеві

Перший показ стрічки відбувся 28 серпня в день Успіння Божої Матері на телеканалі "Тиса 1" ЗОДТРК. Відеоробота, тривалістю майже у годину, висвітлює цікаві невідомі і живі сторінки обителі. Авторською групою фільму зроблена спроба показати унікальні факти і події, які стали ключовими, а інколи і епохальними для монастиря.

Прочитати новину
23 вересня

Закарпатський обласний ляльковий театр"«БАВКА" відкрив ювілейний 30-й сезон

Вранці 19 вересня в Ужгороді перед входом до театру ляльок зібрався натовп з наймолодших цінителів театрального мистецтва. На пл. Театральній дядечко Клоун (актор Роман Кадар) бавився з дітьми та дарував найспритнішим безкоштовні квитки на першу виставу сезону.

Прочитати новину
23 вересня

Гран-прі фестивалю "Сонячні дзвони" у Херсоні виборов хор духовної пісні із Мукачева

Знаний у Мукачеві хор духовної пісні (фундатор і художний керівник Федір Небесний), якому виявлено високу честь виконувати Гімн Мукачева, віднедавна представляє міський Будинок культури.

Прочитати новину
23 вересня

В Ужгороді свій 64-й концернтий сезон відкрила Закарпатська філармонія

Виступом естрадно-духового оркестру розпочався 21 вересня концертний сезон в обласній філармонії. 64-ий по рахунку сезон обіцяє цікаву і насичену програму. Глядачів чекають 4 ювілейні концерти.

Прочитати новину
23 вересня

В Ужгород завітає закарпатка-композиторка зі Швейцарії

Тривалий час у Швейцарії проживає наша землячка, відома композиторка, член Національної спілки композиторів України Наталія Марченкова. Займаючись педагогічною та концертною діяльністю, вона постійно пропагує у Швейцарії кращі зразки української музики.

Прочитати новину
22 вересня

Музейний Ужгород відсвяткує День народження художника Федора Манайла

Закарпатський обласний художній музей ім. Й.Бокшая восени відсвяткує День народження художника Ф.Ф.Манайла (1910 – 1978). З цьої нагоди в музеї пройдуть урочистості, присвячені творчості художника, зокрема, вечір пам’яті, який відбудеться в день народження митця 19 жовтня у великій залі музею ім. Й. Бокшая, а також виставка творів митця під назвою „Ф.Ф.Манайло (1910 – 1978). In memoriam”.

Прочитати новину
22 вересня

4-6 жовтня Закарпатський український облмуздрамтеатр гастролюватиме у Києві

Здивувати шанувальників мистецтва Мельпомени вирішив Закарпатский обласний музично-драматичний театр. З 4-6 жовтня проходитимуть гастролі театру з нагоди його ювілею. Театр представить свої творчі доробки, зокрема вистави «СЛОН» О. Копкова, «ОБЕРЕЖНО - ЖІНКИ!» А.Курейчика та «ШАМПАНСЬКОГО І КАРЕТУ» О.Галіна на головних підмостках країни у приміщенні Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка.

Прочитати новину
«1...580581[582]583584...605»