Новини культури

30 вересня

У грудні до Ужгорода завітає міжнародний фестиваль "Jazz Bez"

Із 2 по 12 грудня 2010 року відбуватиметься десятий міжнародний фестиваль «Jazz Bez», повідомили у прес-службі МО «Дзига».

Прочитати новину
30 вересня

Владика Мілан Шашік освятив греко-католицьку церкву у Великих Лучках

Великі Лучки вражають різноманітністю християнських конфесій. Як я довідався від місцевих жителів, їх тут дев'ять. Але всі вони мирно співіснують і славлять Бога. Про це свідчить і будівництво нових церковних споруд на місцях колись пустинних земель. До таких належить і Великолучківська греко-католицька церква Вознесіння Господнього.

Прочитати новину
29 вересня

Ужгородці взяли участь у V Міжнародному Східноєвропейському симпозіумі дослідників Нового Завіту

З благословення Митрополита Мінського і Слуцького Філарета, Патріаршого Екзарха всієї Білорусії 2 – 9 вересня у Мінську (Білорусія) відбувся V Міжнародний Східноєвропейський симпозіум дослідників Нового Завіту. Цьогорічний форум був присвячений темі євангельських образів Господа Ісуса Христа у церковній традиції та біблійній науці.

Прочитати новину
29 вересня

Делегація Ужгородської УБА відвідала з робочим візитом Будапештську єпархію

27 вересня 2010 року з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира та архієпископа Єгор'євського Марка, тимчасово керуючого Віденсько-Австрійською та Угорською єпархіями делегація Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина прибула з робочим візитом до Будапештської єпархії.

Прочитати новину
29 вересня

У Мукачеві діти демонстрували свої мистецькі таланти

Минулої суботи міський Будинок школярів гостинно відкрив двері для всіх бажаючих подивитися концертну програму мистецьких колективів закладу. Вона була презентована до відкриття нового начального року і продемонструвала вміння і досягнення учнів та педагогів Будинку школярів.

Прочитати новину
29 вересня

У "Куточку Раю на Землі" є й роботи художників із Закарпаття

Виставку картин «Куточок Раю на Землі» відкрили у Музеї народної архітектури і побуту («Шевченківський гай») у Львові 28 вересня. Це роботи 35 учасників живописного десятиденного пленеру, який у травні проходив у ботанічному саду НАН України імені М. М. Гришка та у Карпатах (с. Майдан Львівської області).

Прочитати новину
29 вересня

Ужгород запрошує на свято молодого вина "Закарпатське божоле 2010"

20-21 листопада 2010 року в м. Ужгороді відбудеться свято молодого вина "Закарпатське божоле 2010". Організаторами фестивалю виступають Спільнота приватних виноградарів та виноробів Закарпаття.

Прочитати новину
29 вересня

П’єсу Олександра Гавроша "Ромео і Жасмин" можна прочитати в Інтернеті

У Електронній бібліотеці опубліковано п’єсу «Ромео і Жасмин» закарпатського письменника Олександра Гавроша.

Прочитати новину
28 вересня

Лорак погуляла на Кіпрі з двома улюбленими чоловіками

У понеділок 27-го вересня свій день народження святкувала учасниця "Євробачення-2008" Ані Лорак. Співачці цього року виповнилося 32.

Прочитати новину
28 вересня

5 октября в Ужгороде пройдет фестиваль тяжелого рока

5 октября 2010 года в областном центре Закарпатья г.Ужгород в помещении "Падиюна" (Студенческая набережная, 8) состоитя фестиваль тяжелой музыки.

Прочитати новину
«1...579580[581]582583...608»