Новини культури

01 жовтня

Гену Букина увезли на "скорой"

Врачи "скорой помощи" экстренно госпитализировали актера Виктора Логинова, исполнителя роли Гены Букина в сериале "Счастливы вместе". По словам медиков, пациент жаловался на сильные боли в области жив ...

Прочитати новину
01 жовтня

На Закарпатті названі переможці обласного конкурсу "Сільська бібліотека року”

З нагоди відзначення всеукраїнського дня бібліотек в приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки у четвер, 30 вересня, відбулося підведення підсумків обласного огляду – конкурсу „Сільська бібліотека року”.

Прочитати новину
01 жовтня

На закарпатській Великоберезнянщині розвивають аматорське мистецтво

Свято аматорів народного мистецтва Великоберезнянщини відбувається щоосені, відкриваючи нові таланти і нові імена, які долучаються до мистецького доробку краян. На «Візерунках Ужанської долини» це вкотре продемонстрували концертні номери та виставки робіт самодіяльних художників, народних умільців.

Прочитати новину
01 жовтня

В Ужгороді говорили про жіночі постаті у літературному просторі України

Зростаючий інтерес до творчості гіисьменниць-сучасниць привів до проведення в Ужгороді в Закарпатській обласній бібліотеці зустрічі під знаком «Жіночі постаті в літературному просторі України».

Прочитати новину
01 жовтня

Закарпатські художники взяли участь у пленері "Максим" у львівському Славському

Завершився сьомий художній пленер “Максим” у Славському.

Прочитати новину
01 жовтня

В Ужгороді у єдиному дійстві об’єднаються митці з Польщі, Білорусі та України

В Ужгороді 4 жовтневі дні працюватиме арт-проект "ЕКЛЕ-2010" Це проект, що базується на синтезі трьох арт-напрямків (поезії, малярства, музики), об’єднаного темами спільних актуальних загальнолюдських (глобальних) питань. Окремо відбудеться співпраця з фотохудожниками.

Прочитати новину
01 жовтня

Президент Українського об’єднання буддистів школи Карма Каг’ю Томаш Фрідман проведе прес-конференцію в Ужгороді

У понеділок, 4-го жовтня 2010 року, о 12.00, в приміщенні Ужгородського прес-клубу ринкових реформ відбудеться прес-конференція на тему "БУДДИЗМ У СУЧАСНОМУ СВІТІ".

Прочитати новину
01 жовтня

Сьогодні в Ужгороді відкривається XІІ Міжнародний театральний фестиваль "Інтерлялька-2010"

З 1-го по 5-те жовтня в Ужгороді на базі Закарпатського обласного театру ляльок проходитиме XІІ Міжнародний театральний фестиваль «Інтерлялька-2010».

Прочитати новину
01 жовтня

Сьогодні — Міжнародний день музики

1 жовтня світ відзначає Міжнародний день музики, заснований у 1975 році за рішенням ЮНЕСКО. Як свідчить історія, одним із ініціаторів створення Міжнародного дня музики є композитор Дмитро Шостакович. Адже саме цей вид мистецтва володіє величезною силою та впливом на людські емоції.

Прочитати новину
30 вересня

Выпущена первая порнографическая книга для слепых

Канадская художница Лиза Мерфи стала автором первой в истории порнографической книги, предназначенной для слепых людей, пишет Toronto Sun. В издании, получившем название Tactile Mind, представлены как тексты эротического содержания, так и откровенные изображения тел мужчин и женщин.

Прочитати новину
«1...577578[579]580581...608»