Новини культури

20 жовтня

В Ужгороді відбудеться Перше Закарпатське гумор-шоу типу "стенд-ап комеді"

Закарпатці люблять і вміють жартувати. Різноманітні заходи гумористичного характеру давно і міцно вкоренились у культурне життя краю. Але молоді, талановиті гумористи не збираються зупинятись на досягнутому. Чемпіони та володарі Кубку Закарпатської ліги КВН команда «От фонаря» організовує перше Закарпатське гумор-шоу типу «стенд-ап комеді».

Прочитати новину
20 жовтня

Євген Баран: "Літературне Закарпаття — багате і розмаїте"

Жовтень виявився вельми насиченим на літературні події в Ужгороді. Відбулися два літературні фестивалі – «Карпатська ватра» та «Екле», на які з’їхалися близько двох десятків сучасних літераторів з-поза меж Закарпаття.

Прочитати новину
20 жовтня

Лама Оле Нідал: "Закарпаття стає домівкою для українських буддистів"

19 жовтня Закарпаття відвідав відомий у всьому світі Майстер буддійської медитації, перший західний вчений буддизму Лама Оле Нідал. Оле Нідал – це також філософ та автор багатьох відомих книг з буддизму. З початку 1970-х років він подорожує по світу, читаючи лекції, проводячи медитаційні курси та засновуючи буддійські центри.

Прочитати новину
20 жовтня

В Ужгороді зберуть стільки картин, скільки кілометрів має земний екватор

Завтра, у четвер, 21 жовтня, в Ужгороді відбудеться відкриття виставки “Мальований екватор» та конференція «Sup-культура» -- у барі «Клюква» (колишній «Сан-ремо»), вул. Волошина, 38.

Прочитати новину
20 жовтня

У Мукачеві картинна галерея зустрічає шанувальників мистецтва ...грою струнного квартету

Знову міська картинна галерея зібрала кращих художників Мукачева, які представили на суд глядачів свої нові полотна і скульптури, присвятивши цей вернісаж Дню художника. Приємно відзначити, що серед сорока дев'яти учасників виставки ми побачили нові обличчя.

Прочитати новину
20 жовтня

На 24 жовтня оголошено загальний збір команд Закарпатської ліги КВН

Закарпатська ліга КВН оголошує про початок нового, XIV ігрового сезону! Запрошуємо всіх бажаючих грати в цю веселу гру! Приєднуйтесь!

Прочитати новину
20 жовтня

Мукачево запрошує на Міжнародний турнір із художньої гімнастики "Карпатія-Уж 2010"

21-24 жовтня 2010 року в Мукачеві відбудеться 5-й Міжнародний турнір із художньої гімнастики «Карпатія-Уж 2010». Як повідомили організатори заходу, на змаганнях що відбудуться в приміщенні СОК ДЮСШ на вул. Духновича 93, зголосилося 250 гімнасток із 10 країн світу та більшості регіонів України.

Прочитати новину
20 жовтня

Мандрівки околицями верховинської "столиці"

Як правило, що не село на Міжгірщині, то має неофіційний територіальний поділ і назву, яка приклеїлася з давніх-давен. Райцентр — не виняток. Грабовець, Поточина, Волівчик — такі клички одних з найбільших житлових масивів Міжгір'я. А найпротяжніше за відстанню Прохідне, що сусідує ще з одним “мікрорайончиком” за йменням Дешево. Дистанція цих двох осідків у середгір'ї, де хати вишикувалися вервечкою від “серця” “столиці” верховинського краю до піднебесного синевирського перевалу, сягає ого-го — аж 6,5 км.

Прочитати новину
20 жовтня

Церковь "Соль земли"провела семейный фестиваль в Закарпатье

Впервые в Солотвино, Закарпатской области Украины, по инициативе местной церкви христиан веры евангельской "Соль земли", пастором которой является Вячеслав Хромяк, состоялся семейный фестиваль, посвященный Дню благодарения, - сообщает Христианский Мегапортал со ссылкой на пресс-центр церкви "Соль земли".

Прочитати новину
19 жовтня

Фоторепортаж. У Мукачеві відгуляв 12-й обласний фестиваль русинської культури "Червена ружа"

16 жовтня 2010 року, у суботу, у м. Мукачево проходив 12-й обласний фестиваль русинської культури «Червена ружа». За доброю традицією його початку передувала урочиста хода з покладанням вінків та квітів до пам’ятника Олександру Духновичу від учасників та гостей фестивалю, а після цього у приміщенні Закарпатського обласного державного російського драматичного театру відбулося урочисте відкриття фестивалю, виступи почесних гостей, колективів художньої самодіяльності та індивідуальних виконавців з багатьох районів нашого краю.

Прочитати новину
«1...568569[570]571572...608»