Новини культури

30 жовтня

Закарпаття: Пацканівським "Газдиням" — 25 рочків!

Непомітно пролетіло чверть століття з того часу, як у гірському Пацканьові, що в Ужгородському районі Закарпаття, вперше вийшов на сільську сцену гурт жінок літнього віку під назвою «Газдині».

Прочитати новину
30 жовтня

Закарпатська Сторожниця має таланти

Як на мене, в кінці даного заголовку варто б було поставити три знаки оклику. І так думають й численні гості, що побували минулої неділі на святі саме під такою назвою.

Прочитати новину
30 жовтня

Представники Мукачівської православної єпархії взяли участь у семінарі у Східній Словаччині

Духівник Мукачівської православної єпархії та голова єпархіального відділу у справах сім’ї та молоді взяли участь у Міжнародному семінарі в Словаччині. Вже стало традиційним в Словаччині наприкінці жовтня щорічно проводити семінар на тему "Актуальні проблеми Православ’я" за участю міжнародних гостей. Організатором заходу виступає Спільнота святого Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського, якого осередок знаходиться в Братіславі.

Прочитати новину
29 жовтня

У Львові вийшла в світ нова книга ужгородця Олександра Гавроша "Галуна-Лалуна, або Іван Сила на острові Щастя"

"Галуна-Лалуна, або Іван Сила на острові Щастя» побачила світ у «Видавництві Старого Лева», яке спеціалізується на дитячій літературі, і була презентована на вересневому Форумі видавців у Львові.

Прочитати новину
29 жовтня

Київський вокальний гурт "JazzexBand" вперше виступить в Ужгороді

11 листопада в Закарпатській обласній філармонії відбудеться концерт київського вокального гурту «JazzexBand». Це перший концерт джазового колективу на Закарпатті.

Прочитати новину
29 жовтня

Закарпатська філармонія запрошує на Верді, Чайковського, Бетховена...

3 листопада квідбудеться концерт симфонічного оркестру Закарпатської обласної філармонії.

Прочитати новину
29 жовтня

У Мукачівській ЗОШ № 2 ім. Т.Г. Шевченка презентували творчий проект "Трикутник партнерства: Вчителі-Батьки-Діти"

Дивовижний, прекрасний і загадковий громадянин майбутнього… Так хочеться, щоб він був щасливим, жив у злагоді з самим собою, зі своїм внутрішнім світом, відчував радість пізнання краси, її чарівність, чаклунство. Але про це повинні подбати ми, дорослі.

Прочитати новину
29 жовтня

В Ужгороді пройшов творчий звіт юних талантів АНВК №2

В Ужгороді вихованці єдиного в своєму роді навчального закладу гірського краю, АНВК № 2, представили у ляльковому театрі "Бавка" свій творчий звіт, приурочений до 1117 річниці обласного центру Закарпаття.

Прочитати новину
29 жовтня

В столице Чехии "стартовали" Дни украинской культуры

В культурных мероприятий Дней украинской культуры в Праге, по приглашению общественного объединения «Украинская инициатива», принимают участие писатели, художники, певцы, музыки из Украины.

Прочитати новину
28 жовтня

В Ужгороді відбудеться презентація першої книжки Кирила Воротинцева, виданої у видавництві "Карпати"

Сьогодні, 28 жовтня, в Ужгороді у читальній залі Закарпатської обласної універсальної бібліотеки відбудеться черговий вечір з серії "Літературні дебюти".

Прочитати новину
«1...566567[568]569570...609»