Новини культури

23 листопада

Віктор Янукович нагородив митрополита Володимира орденом Свободи

Віктор Янукович привітав предстоятеля Української православної церкви Московського патріархату митрополита Володимира з 75-річчям і нагородив його орденом Свободи.

Прочитати новину
23 листопада

У четвер в Ужгороді презентують поетичну збірку Інни Мочарник "Химери"

У цей четвер, 25 листопада, в «Jazz cafe» о 19.00 відбудеться презентація поетичної книжки Інни Мочарник «Химери». Збірка вийшла цього року в ужгородському видавництві «Ліра». Минулого року Інна Мочарник отримала літературну премію «Дебют» за рукопис згаданої збірки.

Прочитати новину
23 листопада

29 листопада в Ужгороді виступлять із концертом "Київські солісти"

В Ужгороді відбудеться концерт Державного камерного ансамблю "Київські солісти" 29 листопада о 18 годині у великому залі Закарпатської обласної філармонії відбудеться концерт Державного камерного ансамблю "Київські солісти".

Прочитати новину
23 листопада

Сьогодні у Львові виступить із концертом етно-гурт "308" із Ужгорода

Львівські Етноклуб Набутків та МО “Дзиґа” представляють: 23 листопада, вівторок, о 19.30 концерт гурту “308" з Ужгорода.

Прочитати новину
22 листопада

Закарпатський обласний укрмуздрамтеатр відзначив свій 65-річний ювілей!

7 листопада Закарпатський обласний укрмуздрамтеатр відсвяткував свій 65-річний ювілей. А напередодні головний режисер театру Анатолій Філіппов та новий директор театру Любов Оленчук поспілкувалися з «НЗ», розповіли нам про свої проблеми та про плани на майбутнє. Але передусім варто зануритися трохи в історію. Своєю появою театр завдячує рішенню Ради Народних Комісарів Закарпатської України, яка своєю постановою від 12 листопада 1945 року дала життя творчому колективу. Відтак через рік, а саме 1 січня 1946 року, було створено Закарпатський обласний український музично-драматичний театр.

Прочитати новину
22 листопада

Сьогодні в Івано-Франківську відбудеться "Галицький бал"

Шанувальники кадрилі і решето сьогодні зберуться на танцювальному паркеті Івано-Франківського обласного муздрамтеатру. Адже саме цього дня о 18 год. відбудеться «Галицький бал».

Прочитати новину
22 листопада

У Берегові виступила з концертом заслужена артистка України піаністка Етелка Чуприк

Нещодавно у Берегівській школі мистецтв пройшов концерт відомої піаністки Е. Чуприк з Львова. Вона – уродженка наших країв (Виноградівщина), має визнання на світовій арені. У виконанні заслуженої артистки України берегівці почули відомі твори Рахманінова, Шуберта, Шопена, Баха, Моцарта, Чайковського та Скарлатті.

Прочитати новину
22 листопада

Ужгородський "Бліц" підготував для закарпатців феєричну хореографічну виставу

Народний художній колектив «Студія сучасного танцю «Бліц» з нагоди прем’єри першої хореографічної вистави у Закарпатті «Колись було. Колись буде…» запросив закарпатських журналістів до глядацької зали Падіюну, щоб розповісти про деталі створення незвичайного танцювального дійства та продемонструвати шматочок із вистави «Колись було. Колись буде…», прем’єра якої відбудеться в Ужгороді 3 та 4 грудня.

Прочитати новину
22 листопада

В Ужгородської студії сучасного танцю "Бліц" з’явився ...двійник!

Про це на черговому засіданні Ужгородського прес-клубу повідомила керівник "Бліцу" Олена Камінська.

Прочитати новину
22 листопада

У Закарпатській філармонії егоїсти-"культуристи" розкидаються …своєю славою

21 жовтня цього року в Ужгороді у великому залі Закарпатської обласної філармонії відзначали 65 років з часу народження заслуженого академічного Закарпатського народного хору. Перший в історії Закарпаття професійний колектив був створений 25 вересня 1945 року в Ужгороді як Закарпатський ансамбль пісні і танцю, який згодом, у 1947 році, реорганізували в Закарпатський народний хор. Незмінним балетмейстером-постановником тут протягом кількох десятиліть була і є легенда крайової професійної хореографії народна артистка України Клара Федорівна Балог.

Прочитати новину
«1...557558[559]560561...608»